Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

  • Replies 1.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

sere mi se i od urbane ekipe koja ceo dan kenja po srpskoj novoj godini, i od retarda sa petardama.

ne znam da l da idem večeras negde. spava mi se, al ionako neću moći od pucnjave, tako da je verovatno pametnije da bar odem u neki zez.

Link to comment
Share on other sites

Razboleo sam se odjednom juche u sred dana.

Uzhas, nisam bio bolestan 5 godina, samo sam se pitao kad tju ove zime da se razboli.

Sad zabod gajbi, gomila chaja i narandzi pa da se sredim za kojim dan. Ako se jako razbolim, bash tju jako i da se smorim.

de si proto!!! :D

poz ljudi,veceras zezanjeeeee :)

2ch4bup.jpg

Link to comment
Share on other sites

Razboleo sam se odjednom juche u sred dana.

Uzhas, nisam bio bolestan 5 godina, samo sam se pitao kad tju ove zime da se razboli.

Sad zabod gajbi, gomila chaja i narandzi pa da se sredim za kojim dan. Ako se jako razbolim, bash tju jako i da se smorim.

Slichna situacija... nisam bio bolestan od proshle zime, i ove me nije hvatalo nishta, juche se nadjem sa 2 drugara da odemo da jedemo neshto, i u kolima njih dvoje krenu da prichaju kako je neko jednog zarazio na slavi ,ovaj drugi se zhali kako je njega ovaj zarazio, i bla bla truc, budim se jutros ne mogu da pricham koliko mi nije dobro, jebem im decu gumenu! :( smorio sam se jako... popio 2l chaja danas, pojeo 3 limuna, malo bolje,nadam se da ce mi sutra/prekosutra biti lakshe...

ONE LOVE, TJM!

www.last.fm/user/uNkindTJM

Link to comment
Share on other sites

Jedan drugar koji vec dugo ima problema sa dopom, a poznajem ga od malena, napravio(josh jednu osim gudre) nevidjenu glupost u zivotu. Opljachkao menjachnicu sa josh jednim majmunom, uzeo pola miliona dinara, pa ga navatala murija posle par sati na benziskoj. Da veoma ne cenim njegovog starijeg brata jer mi je do jaja ortak i znam koliko se cima, a koji je sushta suprotnost(super chovek i lik i sigurno jedan od boljih web dizajnera u zemlji), napisao bi 'olololol noobs'. Ovako sam se do jaja smorio :/...

a i taj ortak koji je opljachkao, nije do tada radio ni blizu slichne stvari i svi smo zgranuti sa ovime...shta uradi dop od choveka, a stvarno je imao potencijala...ovako je samom sebi sjebao zivot

deco, nemojte da se drogirate

Link to comment
Share on other sites

Slichna situacija... nisam bio bolestan od proshle zime, i ove me nije hvatalo nishta, juche se nadjem sa 2 drugara da odemo da jedemo neshto, i u kolima njih dvoje krenu da prichaju kako je neko jednog zarazio na slavi ,ovaj drugi se zhali kako je njega ovaj zarazio, i bla bla truc, budim se jutros ne mogu da pricham koliko mi nije dobro, jebem im decu gumenu! :( smorio sam se jako... popio 2l chaja danas, pojeo 3 limuna, malo bolje,nadam se da ce mi sutra/prekosutra biti lakshe...

+1

ne mogu ni da se uspavam koliko me tera da kasljem

Link to comment
Share on other sites

Dobro jutro...

Zaista, i ja sam zaspao pre 12 i ocekivao budjenje, medjutim, nista od toga...

probudio se jutros u 6, odradio 45-minutno trcanje, okupao, i sad se veselim radnom danu....\o/

not...

:(

QUOTE (Kojot @ Apr 21 2009, 03:24)

relnao pametna devojka se ili iskenaj pre sexa ili se izklistira tusem i namaze pomadom

Link to comment
Share on other sites

'deste ljudi ... ja sam sinoć radio, nećete verovati, za novu godinu ... ova nedelja je baš strašna, samo da prođe pa će biti lakše :)

Saw VI 2009 720p BluRay x264 DTS-WiKi

Oh joy!

Film je generalno njesra, ne znam što bi se radovoa da ga gledaš u bluray formatu, osim ako ga do sada nisi gledao uopšte, onda sam ti malo pokvario gledanje :))

Link to comment
Share on other sites

dobro jutro i srecna nova svima koji su u tom fazonu ^_^ smrz'o sam se, 'bem ti lebac.

dolazim sinoc oko ponoci u blok, ulazim u zgradu u suterenu, zovem lift i u tom trenutku cujem u prizemlju (sprat iznad) nesto toliko bucno i u takvom kontinuitetu da jedino moze da bude prangija (mislio sam da nisu neke petarde, ali no wai), kao i lika koji nerazgovetno urla, baca hejt na nekoga/nesto, i dise kao da je bezao 3 bloka od lava. skapiram da ne znam sta da radim: da li da ostanem dole u mraku, da li da otpalim napolje odakle sam dosao, ili da sacekam lift? posto se u narednih 10-15 sekundi, koliko sam cekao lift, situacija stisala, a ja pomislio da je lik napustio objekat, ulazim u lift, krecem gore, a lift staje u prizemlju. lol. odsek'o sam se dok lift nije krenuo gore, a cetvrt sekunde posto sam krenuo je lik probao da udje, ali je failovao i onda poceo da se dere i lupa po vratima. damn.

JEDBITE PICKE SVAKI DAN

[roflmao]

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

vrh noc sinoc, fantastichno njepra popechitelja, odlichni momci iz prishtine, totalno opushteni shto kao muzichari shto ovako, ugrabio sam neko vreme i da se ispricham sa bubnjarem, malo sam smarao i antona, kralj:P:) bilo josh poznatih faca, shto iz darkwooda shto koja iz discipline ali nisam bash toliki grupi da se smaram sa svima:P eto,interesantno za jedan mali klubic kao shto je shiprazje.

inache, ne znam koji je kurac sa ovim ribama danas, kao da su totalno operisane od bilo kakave moci komuinikacije, tu je da te slusha, eventualno da odg na neko tvoj pitanje, da te pita neshto to je kao wtfgtfo chak i ako joj se svidjash, tako sam se sinoc nasho i u situaciji da ne znam da li me riba muva ili me zove na shishanje u njen salon u majke jevrosime, lol, al srecom ima josh i po koja normalna;)

No one can survive becoming a legend.

i ja kazem jebiga! Kao da je jebiga neka magichna rech.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...