Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

Znas i sam Igice gde zivim, ali necu da placam od Julinog brda do mene, jer ce me ispasti preko 500 dinara i sa popustom na poziv. A ja nisam Ivan_ da se vozim Lux taksijem :D

@Etioxima: naravno da cu zvati, interesovalo me je koliko kosta bez popusta.

Od kako igram sa Krekijem, moja zena vise ne hrche.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Znas i sam Igice gde zivim, ali necu da placam od Julinog brda do mene, jer ce me ispasti preko 500 dinara i sa popustom na poziv. A ja nisam Ivan_ da se vozim Lux taksijem :D

@Etioxima: naravno da cu zvati, interesovalo me je koliko kosta bez popusta.

Cekaj, plan ti je da ides od julinog brda do hajata, pa onda peske/busom kuci?

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

Bolje tih 150-200 dinara sto bih platio dodatno da pojedem, ionako uvek kad se vracam iz grada, idem peske kuci.

(razumem te chicha, nije lako sa 35 godina da se vucaras u po noci peske kroz pola grada :D)

Jesi siguran da ce biti 150-200 dinara razlike?

Pazi autoput, skretanje hajat u poredjenju sa jos malo autoputa, skretanje, kuca...ne verujem.

Na kraju u tvojim godinama ja bih isao peske julino brdo-nbgd, sisice

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

veceras kompanija organizuje zurku nakon dve godine u nekom klubu. potrefilo se da bude za srpsku novu. preki sistema! :)

Does sponsors helping to you and your team or?

-Yes he support us at all but it was really tough to for him and because there is no sponsors.

kole ce prevesti.u redu je...

Link to comment
Share on other sites

Incoming:

dakle krece

1. absolutu nemeketu kojem se divim, ljkubite te foromi brate moj da si mi ziv i zfdrav sto godina i da jos sto basket takmei odigramo

2. dovli caru#1!!! alo brate kola su ti sjajna ljubi te formi idemo da se |VOZIOOOOOOOOOO kad se vratim

3. znachi maud dib brate uvek sam te mrzeo ali si mi jednom rekao nesto tako sto posto tacno da moram da te volim ako te jednog dana opet sretnem recicu ti o cemu rje rece brate moj

4.vitji manijaku shto ga volim najvise na svetu

5. revu shto je smekr kakvog svet nije vido

6. ivanu shto je car nemoj me banujhes ljubi te ortak iz kbloa

7. migshi jer je legenda

8. RAMBOU orataku iz teretane jer ima bicepts 100 centimetara

1. lakiju mom bratu rodjenom shto je smeker kakvog onlajn svet nije video

EEEEEEEEEEEEEE BRE LJUD ISVE VAS LJUBIM BRE ALO ZNACHI SVE VAS VOLIM IAKO VAS NISAM POMENUO NEAM VEZE MOMCI MARE VAS ZNACHI SVE A REKO SAM VEC JEDNOM A ZA LETO KAD DODJEM IDEMO SVI NA PICE SMORILA ME AMERIKA BRAE VOLI MVAS, ajADE IDEM SAD U GREAD MOMCI

ZNACHI KOGA NISAM POMENUO A VOLIM VAS SVE SWMAO MI TO ZNAJTE MOMCI!!!!!

UZDRAVLJE I JEDBITE PICKE SVAKI DAN u 2010 ZNACHI SAMO ZDRAVLJA#!!!

zaBORAVIO SAM BRAT AMENDZIJA ALO BRAT EFORMI NIJE ZABORAVIO NA TEBE!!!! A NI GRUIJICU A NI PAJSIJA I \ni NEA SVE VAS VODIM DA PIJETE!!!

Od kako igram sa Krekijem, moja zena vise ne hrche.

Link to comment
Share on other sites

kreki, imaš sigurno noćni prevoz do/od julinog brda.

a lux taxi je inače jedan od jeftinijih, tj. najmanje kradu po mom iskustvu. to što se nećeš voziti autom starijim od boleta je samo bonus

Link to comment
Share on other sites

kreki, imaš sigurno noćni prevoz do/od julinog brda.

a lux taxi je inače jedan od jeftinijih, tj. najmanje kradu po mom iskustvu. to što se nećeš voziti autom starijim od boleta je samo bonus

daj broj za lux

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

hvala Ale!

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Dobar dan, doshao iz shkole. Sad cu legnem loma:)

Meni je Pink taxi trenutno najbolji, tj jedino se njim i vozim ( kada se vozim ), i uvek je sve bilo tachno i korektno.

A brat mi doshao iz CG pre neki dan i juche budala uzme Taxi od ushca do zelenog venca i uzeo mu vozach 1000 dinara, ne znam shta je i kako je to ispalo, ali brat mi ispao budala. + je imao bilo koji gradski od Ushca do zelenog...

Link to comment
Share on other sites

Razboleo sam se odjednom juche u sred dana.

Uzhas, nisam bio bolestan 5 godina, samo sam se pitao kad tju ove zime da se razboli.

Sad zabod gajbi, gomila chaja i narandzi pa da se sredim za kojim dan. Ako se jako razbolim, bash tju jako i da se smorim.

Link to comment
Share on other sites

ahaaaaaaaa, znači ne može da se raaaadi u inostranstvu bez raaaadne viiiiizeeeeeeeeee :ooooooooo

ko prica o radu u inostranstvu?

zasto bi iko prijavljivao freelancera iz Indije ili odakle god

zato sto treba da mu platimo legalno, preko racuna...

The people can always be brought to the bidding of the leaders. That is easy. All you have to do is tell them they are being attacked and denounce the pacifists for lack of patriotism and exposing the country to danger. It works the same way in any country.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...