Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

  • Replies 1.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Meni je najluđe kad nekad spavam kod babe, vrlo retko doduše ali se događa, i onda se probudim u 8, a mašina gura finalnu centrifugu, već se oseća gotov ručak iz rerne, sve to da se završi pre nego što počne skupa struja :)

Link to comment
Share on other sites

taman se lepo naspavao, napravio sebi dorucak, kaficu, i popizdim, a nije ni podne. izvalim da mi je keva oprala neke stvari, iako sam joj rekao sto puta da mi ne pere jebenu odecu. uzimam donji deo trenerke, UPROPASCEN od varikine. kevo otkud ovo? nemam pojma sine. duvaj ga, kevo.

jednom je upropastila i moju poklon majicu :)))

@topic

kaze mi ortakinja da je danas fazon da zapocnes neke stvari pa ces to raditi cele godine... pocecu da se drogiram :D

@voodoo

i moja keva dobila tu poruku i zgrozila se :P

step in my transporter , so I can teleport ya,all around my heavenly body..

Link to comment
Share on other sites

moja keva ne fejluje sa sortiranjem odeće, ali je opterećena stednjom struje, pa me noću redovno budi lupanje mašine za veš. pošto su ove nove, tihe?

Za trijes iljada moze se kupi kakva oces...:)

QUOTE (Kojot @ Apr 21 2009, 03:24)

relnao pametna devojka se ili iskenaj pre sexa ili se izklistira tusem i namaze pomadom

Link to comment
Share on other sites

@topic

kaze mi ortakinja da je danas fazon da zapocnes neke stvari pa ces to raditi cele godine... pocecu da se drogiram :D

valjda je to od 1. januara, kako ti pocne ng, takva ce biti do kraja..

cula sam da je dovli prazna gajba, mogao bi da napravi neku zurku, ovo-ono

:blink blink:

For what I’ve done

I start again

And whatever pain may come

Today this ends

I’m forgiving what I’ve done

Link to comment
Share on other sites

moja keva ne fejluje sa sortiranjem odeće, ali je opterećena stednjom struje, pa me noću redovno budi lupanje mašine za veš. pošto su ove nove, tihe?

moja keva je opsednuta sa perfektnom opeglanim stvarima,minimalne slozene debljine, do te mere da uvek kada uzmem novu majicu iz ormana moram malo da je zguzvam da se ne vide linije, 2 faltne preko grudi, od peglanja

It's nice to be good, but it's nothing compared to being bad

Link to comment
Share on other sites

valjda je to od 1. januara, kako ti pocne ng, takva ce biti do kraja..

cula sam da je dovli prazna gajba, mogao bi da napravi neku zurku, ovo-ono

:blink blink:

hmmm.. mozda i to, ali posto 1. januar i nije bio nesto, pokusacu da ovaj sedmi bude nesto :)

step in my transporter , so I can teleport ya,all around my heavenly body..

Link to comment
Share on other sites

kaze mi ortakinja da je danas fazon da zapocnes neke stvari pa ces to raditi cele godine... pocecu da se drogiram :D

NAJEBO SI ARTASE!!!

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...