Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

Zar se to ne radi na sutrasnjem, tj Bozicnom rucku? Tako je bar kod mene tradicija u porodici? :)

Moja keva stavi 4 stvari gde svaka ima svoje znacnje pa ko sta izvuce od clanova porodice kada se lomi pogaca. Tipa neka grancica je zdravlje, para je novac, zrno pasulja je uspesna godina i tako dalje... :D

jao znam, ima nesto i za sprcanje, dal suva sljiva ili sta...

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Zar se to ne radi na sutrasnjem, tj Bozicnom rucku? Tako je bar kod mene tradicija u porodici? :)

Moja keva stavi 4 stvari gde svaka ima svoje znacnje pa ko sta izvuce od clanova porodice kada se lomi pogaca. Tipa neka grancica je zdravlje, para je novac, zrno pasulja je uspesna godina i tako dalje... :D

kod mene se ubacuje samo parica i to otkad znam za sebe, i donosi sve, odnosno "dobru godinu" (zdravlje, kintu, sta-ti-vec-treba).

inace, ako niste previse urbani, popricajte sa dedom i babom oko tih obicaja i kako su to radili pre 60 godina.

e da, jel rucate na stolu? ili pod? [:)]

Link to comment
Share on other sites

'bro jutro ^^

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

Haha, turboman, to je ono kad se sa onim crnjom poštarom juri oko one igračke? :))

Razmišljam, budim se jutros oko 8:20, sve kao odmoran, za ustajanje, samo zato što nije radni dan. Da je radni dan, spavalo bi mi se ... strava. Sad da se isčestitam okolo, pa onda ručkovi.

btw, juče uzmem da sredim kevi laptop kojeg ima od 2003. i koji nijednom nije bio reinstaliran. Naravno radi sporo, ali očekujem sad sto hiljada virusa i koječega, kad ono od spywarea samo dva neka PopCap (što samim tim praktično i nije spyware, pošto su to fajlovi stigli uz igru) i od trojanaca i to nađe dva komada takođe. Baš sam se prijatno iznenadio :)

Link to comment
Share on other sites

taman se lepo naspavao, napravio sebi dorucak, kaficu, i popizdim, a nije ni podne. izvalim da mi je keva oprala neke stvari, iako sam joj rekao sto puta da mi ne pere jebenu odecu. uzimam donji deo trenerke, UPROPASCEN od varikine. kevo otkud ovo? nemam pojma sine. duvaj ga, kevo.

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

Da, bre...to nikako ne mozes zenama da utuvis u glavu, da postoji nekoliko faza chistoce...ne mora sve da se pere posle jednog nosenja...

Najgore kad ti stavi nesto belo sa necim sto nije, i onda dobijes meliranu varijantu belog...:(

tako odose moje omiljene springfield gace, sa kojima sam toliko klinki oborio s`nogu...not....:(

QUOTE (Kojot @ Apr 21 2009, 03:24)

relnao pametna devojka se ili iskenaj pre sexa ili se izklistira tusem i namaze pomadom

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...