Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

  • Replies 1.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

ko je danas bio na klinke sa krova topiku gorece u paklu. dobio sam najjacu sms cestitku za BADNJI DAN (lol otkad se to cestita). zapravo je mms sa cestitanjem badnjeg dana u rimi i stihu sa prikacenom slikom ikone na kojoj je rodjenje hristovo [roflmao]

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

ko je danas bio na klinke sa krova topiku gorece u paklu. dobio sam najjacu sms cestitku za BADNJI DAN (lol otkad se to cestita). zapravo je mms sa cestitanjem badnjeg dana u rimi i stihu sa prikacenom slikom ikone na kojoj je rodjenje hristovo [roflmao]

blasphemy!

ja sam bolji "vernik" od ovih sabana koji bacaju bombe sad i salju takve smsove/mmsove... (a najveci sam ateista koga znam). muka mi je od njih!

Link to comment
Share on other sites

Sarma + luk!

Covek iz naroda....:)

volem lukac, ali smeta mom zeludcu, tako da ga zaobilazim u velikom luku...sa pavlakom sam nasao potpunu srecu...:)

@miro

welcome to the agnostic club...

Uopste, cela ta religiozna pomama mi deluje toliko neprivlacno, da pocinjem da se pitam da li je sve u redu sa mnom...mislim, svi nesto kao slave, veruju, ali sve mi to deluje kao neka maska...kao sto je svojevremeno komunizam bio, kad su svi bili kao komunisti...

:(

Inace, poceh da chitam novi Kingov roman - Under the dome...dobar, kao i uvek....:)

QUOTE (Kojot @ Apr 21 2009, 03:24)

relnao pametna devojka se ili iskenaj pre sexa ili se izklistira tusem i namaze pomadom

Link to comment
Share on other sites

Konačno mi je kako treba proradio net kod kuće, nakon dve godine pauze :) Prethodnih sat vremena sam proveo sa babom koja mi je pričala o tome kako je videla gro nekih ortaka i ortakinja posle 20 godina, jedva su se isprepoznavali :)

Link to comment
Share on other sites

interesantno kako je sve lepshe posle tusha:P

idem da zabavim stiju malo, veceras je dezuran,xixi:)

i da hsr svim vernicima

Edited by Urgh

No one can survive becoming a legend.

i ja kazem jebiga! Kao da je jebiga neka magichna rech.

Link to comment
Share on other sites

Lepinju(tj ono sto u Bgu zovu drugacije, ona rupicasta, brasnjava lepinja) sam napunio mrvljenim sirom, domacim majonezom, kecapom, sunkom i pecenicom da se danas bar jednom najedem ko covek.

Edited by СавСамИсти

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

interesantno da pola ljudi nema pojma da li se hristos rodio ili voskresao ili shta je on tu vec radio.

stija i svemirska policija vas pozdravljaju, kaze da ne brinete:)

No one can survive becoming a legend.

i ja kazem jebiga! Kao da je jebiga neka magichna rech.

Link to comment
Share on other sites

Isuse srecan ti 2010. rodjendan!

i da, izvukao sam paricu iz pogacice \o/

Zar se to ne radi na sutrasnjem, tj Bozicnom rucku? Tako je bar kod mene tradicija u porodici? :)

Moja keva stavi 4 stvari gde svaka ima svoje znacnje pa ko sta izvuce od clanova porodice kada se lomi pogaca. Tipa neka grancica je zdravlje, para je novac, zrno pasulja je uspesna godina i tako dalje... :D

Edited by СавСамИсти

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...