Jump to content

Kupovina komercijalnog vozila


dovlagsi

Recommended Posts

Dakle, ovom prilikom jedna velika pohvala za Delta Auto, Fiat-ovu sekciju. Isao danas sa matorim da gledamo neki kombi za posao, posto nam je stari u takvom stanju da se ne moze registrovati vise (po novom zakonu). Imali su dobru ponudu, spustili cenu za jos koju stotinu evra, ocistili ga od snega kad smo dosli da ga pogledamo, za mnogo manje kesa od Pezoa (Boxer, isti ko ovaj Ducato) dali dodatno ojacanje podvozja i oblaganje tovarnog dela. Pritom ljubaznost i informisanost na nivou, sjajna saradnja sa Pireaus lizingom koji su i dali najbolju ponudu itd. U Citroenu (za Jumper) su nam u dva navrata (!) rekli da nema nikog od kolega iz komercijalnih vozila da su prisutni, a jednom je samo zvonio telefon, dok su carevi iz Pezoa saslusali sta trazimo i rekli nam da imaju vozilo za nas i da ce se kolega javiti sa ponudom za koji minut. Javili su se sutradan :) i rekli da ce ponudu poslati mejlom. Mejl je stigao posle tri sata. Autokomerc smo takodje zvali, kul su i oni i imaju odlicnu cenu za T5, ali je jednostavno manji od Ducato-a. Eto, pa mozda nekom pomogne ovo.... Ako ne skodi, znaci da koristi! :)

facebook.com/speed.rs

Link to comment
Share on other sites

Sad me seti kad spomenu kombi, imam ja Fiat-a mislim da je neko 1998 ili tako neko godiste, stoji mi ispred kuce vec jedno dve godine. Znam da ne radi, odnosno da mu je brava za paljenje vrisnula, i da ga hvata korozija na nekim delovima...

Sta da radim sa njime, je l' to moze da se proda u takvom stanju kakvom jeste ?

Link to comment
Share on other sites

- Dobar dan, interesuje nas Fiat Ducato, cena, uslovi...

- Cena je xx.xxx evra, sa odličnim uslovima Lizinga kod Pireus banke...

- Dobro, a jel može to malo niže. Ja uređujem jedan sajt o automobilizmu, pa bih mogao da kažem par lepih reči o vama, ukoliko ste spremni da malo snizite cenu.

- Može, ali želimo i da malo napljujete konkurenciju, za to ćemo vam srediti dodatno ojacanje podvozja i oblaganje tovarnog dela.

- Dogovoreno, evo ruke!

:)))))

nhf dovla :)

Edited by Niggrola
Link to comment
Share on other sites

Sad me seti kad spomenu kombi, imam ja Fiat-a mislim da je neko 1998 ili tako neko godiste, stoji mi ispred kuce vec jedno dve godine. Znam da ne radi, odnosno da mu je brava za paljenje vrisnula, i da ga hvata korozija na nekim delovima...

Sta da radim sa njime, je l' to moze da se proda u takvom stanju kakvom jeste ?

sto ne bi mogao da se proda, i sto si cekao dve godine, nista gore za vozilo nego da stoji i propada :(

tako sam i ja jedva ubedio matorog da prodamo kamion koji je staja 4-5 godina i palio se 2 puta godisnje, za to vreme je izgubio 50% na vrednosti

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

^ Ili ovo sto je rev rekao, ili ga prodaj u staro gvozdje ako nije u voznom stanju. Nas stari kombi je '97 Fiat Ducato, jebali smo mu kevu sa teskim teretom, a i limarija mu je takva da ne moze da se registruje vise. Sad je na oglasima za 2200 evra, mada bi bili zadovoljni i sa znacajno manjom sumom.

- Dobar dan, interesuje nas Fiat Ducato, cena, uslovi...

- Cena je xx.xxx evra, sa odličnim uslovima Lizinga kod Pireus banke...

- Dobro, a jel može to malo niže. Ja uređujem jedan sajt o automobilizmu, pa bih mogao da kažem par lepih reči o vama, ukoliko ste spremni da malo snizite cenu.

- Može, ali želimo i da malo napljujete konkurenciju, za to ćemo vam srediti dodatno ojacanje podvozja i oblaganje tovarnog dela.

- Dogovoreno, evo ruke!

:)))))

nhf dovla :)

Realno. :)))

facebook.com/speed.rs

Link to comment
Share on other sites

Jedini razlog za moj nemirni san tu bi bila rec Piraeus. Grcke banke, prema njima i ebonajzer skrudz deluje kao forest gamp.

Tako je. Upravo iz tog razloga smo se ne kraju odlucili za Sogelease. :) Sa njima vec imamo lizing-ugovore i ok su, a i sada su dali gotovo istu ponudu kao i Piraeus, samo sa fiksnom kamatom.

facebook.com/speed.rs

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...