Jump to content

All inclusive za Novu Godinu?


Recommended Posts

ne razumem sto su presvirani sa cenama kad ce da bude sigurno do jaja ketering a i pice je premium,nije domace:)Da ne radim,kontam da bih otisao tamo.

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 93
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

meni jako svidela jedna ponuda doduse na fejsu je al evo vidite :S

http://www.facebook.com/group.php?gid=224138648453&ref=mf

evo grupe valjda svi imate fejs :D

nego fazon je sto je klub ono do jaja cene od 45 do 70 jura max ono najveci separe sve je za dz i domace i strano hrana dza bu i kao za svaku rezervaciju pise vam tamo koliko sta dobija se flasa Dzeka i Sampanjca sad od svega dzek me primamljuje :D salim se nego ono lepo zvuci..

pa pogledajte :)

First name Ever, last name Greatest.

Link to comment
Share on other sites

~ROJAL BEND & DJ MARCHEZ~

Pri zdravoj svesti, ovo svakako ne moze da bude dobra muzika.

A i ovo sto kaze voodoo, kuci se ostaje, tako sam odlucio :)

Spremim nesto za jedenje, obezbedim tekucinu, skinem par filmova i serija i eto ludog i nezaboravnog provoda.

Edited by pryda_h8

:v

Link to comment
Share on other sites

Nisi dobro prochitao. Magacin su sad zakupili neki drugi likovi - shto tje retji Magacin to veche nije Magacin - nego je ko i svaki drugi Allinclusive za 35eu. To su neki novi ljudi koji su uzeli ove godine H2O i Vanilu. Valjda ortaci od suvlasnika Pascuccia (ne znam provereno) - kako rade, iskreno ne znam.

Saric brothers..zato i jeste sad onakva pink ekipa u magacinu..

nisam procitao bas sve, ali ako niko nije pomenuo - na Friju je bilo sasvim solidno prosle godine..All inclusive je bio 40 evra, pivo je bilo becks koga je bilo do kraja sveta i heineken koga je nestalo oko 2..za sva strana pica ne znam, siguran sam samo za absolut i mislim da je njega isto bilo u neogranicenim kolicinama..energetika je bio onaj burn valjda ili ono roze govno ne znam kako se zove..muzika Makao standarno..ne znam da li organizuju opet..

bio sam ozenjen pa se ne secam kakva je bila situacija sa klinkama :(

i u Santo Domingu mogu garantovati (jer znam ljude koji prave) da je taj All inclusive stvarno all inclusive..50 evra sva pica i svi kokteli, koji su inace kod njih dosta dobri..jedino je muzika ponekad smor, ne znam sad tacno sta planiraju za ng

i onaj black and white dobro zvuci samo se ne secam ko pusta, videh flajer negde usput

Edited by GibanicA
Link to comment
Share on other sites

Gibajo,gde je taj Santo Domingo?Snimio sam da je jedno 7-8 njih ove godine iz tog lokala bilo na nacionalnom takmicenju u pravljenju koktela,a nisam nikad chuo za njih.

A inache,koliko znam,i braun pravi ove godine all inclusive varijantu,pricao sam sa jednim od njihovih shankera,i rekao mi je da je 70 jura za likove,a 50 za ribe,pritom je valjda 3+1,znachi na 3 karte je jedna dz..ne znam da li je ostalo tako,ali uostalom,tamo je isto sigurno kvalitet sto se tiche pica.I zilja.Mozda i to neko pomogne.

Jbt,realno me nista nije privlacilo za ng,dok nisam video ovu ponudu za supermarket,sad sam se smorio,radim,a ide mi se tamo.Ali jbg,lova je lova.

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

a šta ti je to toliko specijalno kod supermarketa ? :)

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

bruka sam se zaljubio u prostor..nekako mi je "Berlin urban" a toga se nisam nesto nagledao u Bgu(tj. uopsteno u Srbiji)...A i kontam da bi se nahasao brutalno,a i ogovedao josh brutalnije i kvalitetno,a i muzika ce biti ok sigurno :>

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

bruka sam se zaljubio u prostor..nekako mi je "Berlin urban" a toga se nisam nesto nagledao u Bgu(tj. uopsteno u Srbiji)...A i kontam da bi se nahasao brutalno,a i ogovedao josh brutalnije i kvalitetno,a i muzika ce biti ok sigurno :>

u prostor? :) Brate Grujo, to je ranije bio Maxi, malo su ga uredili i to je to. Taj koji sad drži nije čak hteo da da repa da promeni ime, već je zadržao supermarket, jer se tako vodi negde u ne znam kojim knjigama, pa se promena plaćala :)) Klopa im nije nista bog zna šta, al je skupa, sad ne znam kako bi bilo za NG

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

u prostor? :) Brate Grujo, to je ranije bio Maxi, malo su ga uredili i to je to. Taj koji sad drži nije čak hteo da da repa da promeni ime, već je zadržao supermarket, jer se tako vodi negde u ne znam kojim knjigama, pa se promena plaćala :)) Klopa im nije nista skup, al je skupa, sad ne znam kako bi bilo za NG

To onaj Maksi pored Alonsa???

Edited by Dreadlord

poz voz 2011

Link to comment
Share on other sites

Da, samo sto je Alonso sad maxi :).

A ne Alonso tje uvek biti alonso, bio maxi ili Wall Mart :D

i meni se taj prostor sviđa, al me nervira wannabe japi ekipa koja se tamo skuplja.

O tome pricham, prostor je full industrial al kao furam spa i 70eu za novu godinu da bi privukli wannabe japi ekipu? Zato ne znam na shta tje to da lichi...

poz voz 2011

Link to comment
Share on other sites

@Ivke:

pa nije prostor ružan, nisam to mislio, ali nije u njega ne znam šta uloženo, da bi opravdalo skupe cene :) Mada kad razmislim, tako je sa 99% mesta u gradu :)

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Realno, dobra ponuda, ali opet Nastić... Mislim nemam ništa protiv čoveka, čak sam imao i priliku da ga upoznam, ali malo mi je njegova muzika dosadna... Suviše minimalna...

Sve u svemu zajebano kad imaš društvo koje ne sluša isto što i ti, ili nije lako prilagodljiva kao ja. ;)

"This deck of cards is a little frayed around the edges, but then again so am I and I've got fewer suits..."

Link to comment
Share on other sites

@Ivke:

pa nije prostor ružan, nisam to mislio, ali nije u njega ne znam šta uloženo, da bi opravdalo skupe cene :) Mada kad razmislim, tako je sa 99% mesta u gradu :)

meni je mnogo bolji primer toga o čemu pričaš klub tube - zašrafili sijalice na gole zidove, okačili neka staklena sranja, rekli obezbeđenju da na silu formiraju red ispred iako je unutra prazno, i sad je to neko elitno klabing mesto. a prostor nikakav, jedva se okreneš dole, ventilaciju videlo na slici, ozvučenje krš itd itd

Link to comment
Share on other sites

Meni je kod Supermarketa fascinantno što se leti napolju sedi na onim plastičnim stolicama što su skinuli sa stadiona ili iz Pionira, i nijednoj osobi nije problem da tu tako sedi, a ovamo, da je ta ista stolica u nekom drugom settingu bilo bi "ja na ovo da sednem, nema šanse".

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...