Jump to content

Speed Industry & KlanRUR automobil godine!


dovlagsi

  

83 members have voted

  1. 1. Najbolji automobil viđen tokom 2009. godine je?

    • Alfa Romeo MiTo
      9
    • BMW X1
      0
    • Citroen C3
      7
    • Ferrari F458 Italia
      14
    • Hyundai i20
      2
    • Lancia Delta
      2
    • Lexus RX
      2
    • Mazda3
      1
    • Mercedes E-klase
      16
    • Opel Astra
      4
    • Porsche Panamera
      5
    • Rolls-Royce Ghost
      4
    • Saab 9-5
      8
    • Toyota Prius
      2
    • Volkswagen Polo
      7


Recommended Posts

  • Replies 81
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Brate irealno je, ja bi glasao za Ferrarija i RR jer za svetlosnu galaksiju ispred ostalih i to je ne fer. I zato sam glasao za E-Class.

Mislim dajte ljudi, na ovakvoj list nema shta glasati vec prosto reci da Ferrari i RR dele prvo mesto.

Ovako se pokoji vodi mojom mishljenjem i namerno ne glasa za njih, a neki i glasaju za njih pa se eto kile istripuje da je to stvarni odraz stanja.

poz voz 2011

Link to comment
Share on other sites

ja mislim da treba da pitamo vlasnike rovera kako je kad kupiš auto od proizvođača koji sutradan propadne :D

Opa ne, pazi, Rover je deo lepeze raspalih britanskih proizvodjaca automobila, gde su nadmeni britanci sada verovatno veoma srecni sto Rover sada radi kineski Roewe. A tu je i MG, koji takodje rade kinezi. Svaka cast britancima, najveca su sila. Jako me nerviraju.

A Saab je svedski i to jednostavno nece moci tek tako da propadne... Ja i dalje planiram da sebi uzmem 9-3 kada otplatim Kiju. :)

Brate irealno je, ja bi glasao za Ferrarija i RR jer za svetlosnu galaksiju ispred ostalih i to je ne fer. I zato sam glasao za E-Class.

Mislim dajte ljudi, na ovakvoj list nema shta glasati vec prosto reci da Ferrari i RR dele prvo mesto.

Ovako se pokoji vodi mojom mishljenjem i namerno ne glasa za njih, a neki i glasaju za njih pa se eto kile istripuje da je to stvarni odraz stanja.

Pa ljudima je ostavljena sloboda da glasaju za koga oni zele. Jednostavno, F458, Ghost i Panamera su se pojavili ove godine i zasluzuju da budu u ovom izboru. Ako Ferrari stvarno pobedi na kraju, onda ti mozes u ovom topiku eventualno da iskazes svoje nezadovoljstvo velikim brojem lozhana na ovom forumu, koji ne razmisljaju o ceni kada se povede prica o najboljem automobilu na trzistu. :)

facebook.com/speed.rs

Link to comment
Share on other sites

Opa ne, pazi, Rover je deo lepeze raspalih britanskih proizvodjaca automobila, gde su nadmeni britanci sada verovatno veoma srecni sto Rover sada radi kineski Roewe. A tu je i MG, koji takodje rade kinezi. Svaka cast britancima, najveca su sila. Jako me nerviraju.

A Saab je svedski i to jednostavno nece moci tek tako da propadne... Ja i dalje planiram da sebi uzmem 9-3 kada otplatim Kiju. :)

Pa ljudima je ostavljena sloboda da glasaju za koga oni zele. Jednostavno, F458, Ghost i Panamera su se pojavili ove godine i zasluzuju da budu u ovom izboru. Ako Ferrari stvarno pobedi na kraju, onda ti mozes u ovom topiku eventualno da iskazes svoje nezadovoljstvo velikim brojem lozhana na ovom forumu, koji ne razmisljaju o ceni kada se povede prica o najboljem automobilu na trzistu. :)

Jel rech o najboljem ili o najoptimalnijem automobilu? :)

Jer ako prichamo o najboljem, stvarno ne vidim kakve veze ima cena....shta vishe uglavnom kod kola i vazhi koliko para toliko muzike. Zato i kazhem da su dotichni automobili ni krajnje priblizni ostalim (10+ puta skuplji, samim tim isto toliko puta bolji)...onda molim da se moj glas promeni u Ferrari ako je poenta da izglasamo ono shto je vec svima poznato :D

Al meni trulo takvo glasanje, daj lepo medju mid klasom da izglasamo najbolji auto gde zapravo ima neshto da se razmishlja :/

Edited by Dreadlord

poz voz 2011

Link to comment
Share on other sites

a cek jel ti izjednacavas best car sa best performance? posto ipak mislim da je poenta glasanja u best buy-u

Nope,

Best Car je recimo Rolls Royce,

-Prosto pruzha najvetji luksuzu odobnost i prefinjen izgled bez velikih posledica na performanse. (Odnos luksuza i performansi)

Best Performance je Ferrari

-Prosto ima najbolje performanse (chiste perofrmanse)

Best Buy je vec polemichno ko je od ovih.

-Prosto je pitanje lichnih potreba.

U tome je i fora, jer u Best Car i Best Performance nema shta da se glasa poshto su to chiste kalkulacije.

Best Buy vec ima da se glasa, ovom je ovaj bolji zbog boljeg handlinga iako je malo ruzhniji od ovog, dok ovom bitnije da je lep i brz itd - dok petom shto kazhe dovglasi nije bitna cena, pa mu RR/Ferrari i dalje ostaje Best Buy.

Thats what I want to say...

Edited by Dreadlord

poz voz 2011

Link to comment
Share on other sites

Jeb'ga Dreda, evropski automobil godine bi onda trebalo da bude naziv ovog topika i ja se svima izvinjavam sto nisam stavio tako. Mislim, zvanicni evropski automobil godine je Volkswagen Polo, a Mercedes E-klase (5 puta skuplji auto) je na petom mestu u tom izboru. Znaci, Polo je bolji od Mecke? Nije mi jasno kako toliko ne mozes da shvatis poentu ponderisanja pri izboru? :)

facebook.com/speed.rs

Link to comment
Share on other sites

Jeb'ga Dreda, evropski automobil godine bi onda trebalo da bude naziv ovog topika i ja se svima izvinjavam sto nisam stavio tako. Mislim, zvanicni evropski automobil godine je Volkswagen Polo, a Mercedes E-klase (5 puta skuplji auto) je na petom mestu u tom izboru. Znaci, Polo je bolji od Mecke? Nije mi jasno kako toliko ne mozes da shvatis poentu ponderisanja pri izboru? :)

Ne znam brate, meni je to i dalje pogresno...kapiram da sam van sveta...ocigledno.

Al ne znam, po tom principu Veyron nije bio najbolji auto godine - shto kontam da se i nije desilo upravo zbog toga. Po tom principu eto zvanicno je Polo "bolji" od Ferrarija, RR Ghost, Panamere i E-Klase shto je OLOLOLOLOLOLOLO pomnozheno sa OLOLOLOLOLOLOL.

poz voz 2011

Link to comment
Share on other sites

au,koja polemika :)

pa ovo je RUR auto godine,a ne evropski auto godine... zar je bitno uopste? na ovom forumu ima nekolicina ljudi koja se koliko toliko razume u kola,odnosno prati situaciju,dok ostale realno boli uvo da se cimaju nesto... otuda kapiram i ovakvo glasanje. ko oce nesto ozbiljnije,molim lepo,imate ''vrelegume'' i ostale auto forume pa tamo polemisite oko cene,izgleda,ubrzanja 0-100,nacina ubrizgavanja goriva,broja cilidara i slicno... :)

evo, ja sam npr prosle godine glasao za imprezu,a bilo je mnogo ''boljih'' automobila. ove god za ferrari,jer ni jedan drugi auto sa ove liste nije ostavio utisak na mene kao 458. nisam uzimao u obzir pri odabiru ni jedan parametar,vec jednostavno po nekom osecaju. sa druge strane,RR me ne zanima uopste i pre bih glasao za e klasu,da nema ferarija. takodje,pre bih glasao za e klasu nego za panameru,iako je ovaj skuplji,brzi itd...

Bjukenon Mitch

Link to comment
Share on other sites

^:))))

Kad se setim izbora predhodnih godina, uvek je pobedjivao auto tipa RR, aston martin (prosle godine cini mi se), ferrari... i uvek se smorim kada vidim takav auto na listi za glasanje jer znam da ce doci 50% nalozene dece i glasati za to, i onda vec unapred znamo pobednika :/

Ove godine je krenulo malo drugacije, E klasa je vodila ali evo ferrari je vec sustize... smor.

Link to comment
Share on other sites

Kad se setim izbora predhodnih godina, uvek je pobedjivao auto tipa RR, aston martin (prosle godine cini mi se), ferrari... i uvek se smorim kada vidim takav auto na listi za glasanje jer znam da ce doci 50% nalozene dece i glasati za to, i onda vec unapred znamo pobednika :/

Aston Martin je pobedio 2005. godine, al vreme brzo leti, a? :)

Uglavnom, kao sto u mom prvom postu u ovom topiku pise - Aston je prvi i jedini supersportski automobil koji je pobedio ovde. Posle njega je 2006. uzeo Audi TT, pa 2007. Subaru Impreza, pa 2008. Honda Accord. Sta je tu nerealno? :P

facebook.com/speed.rs

Link to comment
Share on other sites

au,da bas leti vreme...

ja reko da sam prosle godine glasao za imprezu,a to je znaci bilo 2007 :)

@kristian: pa brate,ne moze tako. ili das glas automobilu za koji imas pare,ili ne glasas uopste!

Edited by Mitch

Bjukenon Mitch

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...