Jump to content

Ubise mininovu


Recommended Posts

  • Replies 117
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Neeeee bre, StormFront bas podrzava i redovno koristi torrente, u pitanju je svetska zavera globalnih razmera, evo o cemu se tu radi. Novi svetski poredak koristi Internet da bi plasirao dezinformacije i kontrolisao siroke narodne mase, pa se tome moralo stati na put. Satanisti su dosli na genijalnu ideju kako da paralisu internet saobracaj - stavili su sve sto pozelis na torrente, a moze da skida ko god hoce. U tajna torrent drustva se ulazi putem invite, bas kao u filmu Skull and Bones... Na taj nacin su planirali da zaguse celokupnu komunikaciju na Internetu, jer mrezni kapacitet ne moze da podrzi OGROMAN BROJ TORRENT KORISNIKA, KOJI SE EKSPONENCIJALNO POVECAVA IZ DANA U DAN!!! Zatim se na forumima vrbuju sektashi po sistemu - BRACO, AJMO NA TORRENT, TAMO SVE IMA... Jeste citali one strucne analize o tome da ce 2012. godine da propadne Internet...? Ali qrac, provalio ih Obama pa naredio da se gase torrent sajtovi, eto sad znate ko je zapravo sjebao mininovu [:)] [:)] [:)]

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Zamunda je za nase konekcije odlicna :D

Nove stvari se pojavljuju bas brzo, mozda 2-3 minuta kasnije nego sto se pojave na TL , ScT (dok je bio ziv :D) i ostalim trackerima koji jure pretime. Dobro je i to sto ne banuju zbog loseg Share Ratia ,dok na ostalim privatnim trackerima posalju warn da sredis za odrednjeno vreme i ako ne sredis ban :/ . Bio sam clan na mnogo trackera ali top 4 trackera po meni su HDBits , TranceTraffic , TL , Zamunda . Ima jos dobrih trackera ali ko zeli samo da skida ovi su dovoljni, a ko hoce da se "druzi" na forumima i IRC-u neka trazi FTN , UK- T , iTS i te secret trackere :D

Ne znam koji su trackeri zivi a koji ne,jer mi pogasili accounte na vecini zbog neaktivnosti :D

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...