Jump to content

NEMEXIA


Sylvester

Recommended Posts

pazi, battlecruiseri su najjaci brodovi u igri.imaju ion koji iovako bije jako na light armor koji imaju absorberi/shieldovi plus dabl demidz.armor im je heavy.vecina konfederijalaca ide samo na bc i shieldove.1vs1 deru armade, da ne pricam o ghostovima i absorberima,koje jede ko malu decu.ako pogledas par prvih na listi videces da skoro i nema noxova.laser ti ne treba UOPSTE.dakle bombere nisam video da je iko izgradio u konfederaciji!o destroyerima razmisljaj tek kad napunis 5k vaulta.veruj mi dabl demidz je imba.najjaci fajtovi su ipak izmedju golijata jer je ovaj megapower izgleda ipak imba kad se ima 25k vault.

ja se zajebo, nakupio 3milki resursa i hteo da apgrejdujem shieldove kad ono nisam apgrejdovo zgradu na lvl 9:/

sto se tice scrapa nemam nista trenutno al ujutro stize oko 600k tako da cu videti da ti posaljem.reci na koju planetu,jel na glavnu?

inace scrap cuvaj kao zadnji bekap.kad ga obradis, on ostaje u jankyardu 24 sata i posle toga ti se prebacuje u resurse.tako da meni nisu nestali oni resursi nego se baja omrstio vise nego sto sam mislio :/prvi put da izgubim vise od 500k resursa.

salt wat fish fresh wat fish?

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 237
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

jesi siguran za to za scap kad se obradi?

meni se cini da sam enki scrap drzao par dana neobradjen

salji sve na glavnu

scrap inace i ne diram, tu je dok moze da bude, a koristim ovo sto pljackam za pravljenje i upgrade-ove

If there's some higher power that controls my fate, i would like to meet him, shake his hand, then crack open his ribcage and tear out his heart.

Link to comment
Share on other sites

e ae da objavimo rat jednoj bednoj alijansi

nervira me jedan lik iz njihove :)

nije nista strasno, da me nije onaj zgovnao, sad bi ovom lupao cuske i terao bi da mi nosi ranac do skole, ali ovako me napada svaki dan, i svaki dan pokupi po 500-1000 resuresa i tako :)

a jos je njihova alijansa i ally sa croatian colonies HOHOHO :D

http://game.nemexia.com/alliance.php?alliance_id=522

If there's some higher power that controls my fate, i would like to meet him, shake his hand, then crack open his ribcage and tear out his heart.

Link to comment
Share on other sites

haha, kako me samo smara neki rusic :D

ima manje resource/battle poena od mene ali me i dalje spijunira. nadjoh mu flotu i naguzicu ga jako, samo sto ima 3 planete pa ne mogu da ga uhvatim lepo :(

sad sam poslao 3 napada, na 2 planete idu po 1 rogue fighter na 60% speeda, a na glavnu (gde mu je trenutno flota) ide ceo moj napad. sve stize u isto vreme tako da molim boga da ostane na istoj planeti sa ovom flotom.

jao al sam se napalio [8D]

Link to comment
Share on other sites

ne mozes da dajes takve ponude na marketu, 200k gasa za 250k metala lol.mineral je najtrazeniji resors posle naravno scrapa, a ja gas samo prodajem.imam oko 55 dilova svaki je u proseku 250k, 40ak od tih je gas:)

ucinicu ti uslugu, iako i meni manjka minerala, al nema veze dacu neku normalniju ponudu.

to sto si ti uradio se radi kad te neko napadne pa oces da sacuvas resurse, jer posle cini mi se 2 dana mozes da povuces ponudu bez one takse, koja je posle 6 sati 50%

salt wat fish fresh wat fish?

Link to comment
Share on other sites

heeh, procitao si. napada lik pa da sacuvam bar malo resurse. posto sam ostao bez metala/minerala ostavio sam gas toliko jer znam da niko nece da kupi.

[8D]

edit: eeej brate, nisi trebao da kupujes :(

nisi nista poremetio u mom planu, i dalje imam svega, al ono, bedak za tebe :(

Edited by digrejzo
Link to comment
Share on other sites

poslato joekerru 300k scrapa,jbg tolko imam za sad, bice jos.kad recyclujes radi to u odvojenim procesima, vreme tece odvojeno.dakle ako oces u metal, stavi 6 procesa po 32k scrapa i bice ti gotovo za manje od pola cuke.

rlx bre,dnevno okrenem 5 milki resursa,50k mi ama bas nista ne znaci:)

salt wat fish fresh wat fish?

Link to comment
Share on other sites

samo jedno pitanje, ako stavim da mi brodovi putuju do druge planete na 10% speeda, i opozovem ih posle nekog vremena, jel ce se vracati istom brzinom ili sa 100%?

edit: haha kako je ovo do jaja.

lik sa smesnom nekom flotom me lepo spijunira i salje neke personal poruke na ruskom, a gugl translator kaze da "nece da mi da resurse" i gomilu nekih gluposti.

prvi napad sam zasrao, realno. krenem celom flotom na jednu planetu, od predje na drugi i izbegne.

drugi napad, saljem 2 rogue fightera na sporedne planete, da bih mu uhvatio flotu na glavnoj, a tip posalje kontranapad u poslednjoj sekundi, i izbegne me.

sada saljem 3 napada na sve planete sa po 1 rogue fighter, a moja flota se "krije" u blizini, i ocekujem kontra napad pa da ih vratim i da mu jebem sve zivo i mrtvo.

kapiram da nema lvl10 spying pa ne moze da vidi cime ga napadam u "Attack". nadam se da ce zagristi mamac, JAOJAO.

[:)]

Edited by digrejzo
Link to comment
Share on other sites

stigo scrap hvala puno :*

nismo u istom rangu, ja sam tri puta slabiji od tebe, tako da kontam da ce biti dovoljno has-a i pored tebe :D

kru > to sam ja rekao jos onomad al jebga :)drz se i reci ko te gazi da ga zgovnamo

If there's some higher power that controls my fate, i would like to meet him, shake his hand, then crack open his ribcage and tear out his heart.

Link to comment
Share on other sites

hijao, napao sam baju sa 40ak armada.lik se iznervirao ili sta, i poslao kontranapad.za svaki slucaj sam sakrio flotu koju imam na planeti i cekam ga da dodje:)jadnicak ima 160bcova 200 cruisera 70 destroyera i samo 60 shieldova:)ima da ga pojedem:Dsamo da se ne povuce, molim te boze!

salt wat fish fresh wat fish?

Link to comment
Share on other sites

kako si sakrio flotu koju imas na planeti leba ti :D

jao kad bi ja imao flotu kao taj jadnicak :/

jos jedan dan i vraticu se na stanje pre nego sto me je onaj sapke zgovnao

If there's some higher power that controls my fate, i would like to meet him, shake his hand, then crack open his ribcage and tear out his heart.

Link to comment
Share on other sites

oooj junaci, sta ima nesto ste mi se ucutali?naravno prosli put mi je opet pobegao lik, kao i juce(600k gasa wasted).redovno se uloguju 10 min pre napda.tako da sam odlucio da nema vajde preko dana udarati nego cekati kasnu noc:)i onda posaljes da stigne kad predpostavis da ce mu se vratiti iz sfa.elem:)

http://game.nemexia.com/battleReport.php?id=e0fb0d21e5

mali shou of udarne snage:Dimam jos gomilu shieldova, ali su bili nepotrebni.

izvalio sam da mi treba jos dosta tankera.trenutno imam 120, al opet, ako uleti neki fajt(kao sto je trebao juce da se dese, 40k bpts=20mil scrap), scrap se mora pokupiti:)inace ni ne vredi udarati.

salt wat fish fresh wat fish?

Link to comment
Share on other sites

http://game.nemexia.com/battleReport.php?id=c8757ab454

ali isti lik me abjuzuje od samog pocetka! ovo mu je jedno 30ti put da me napao... a sad bas i ukljucivao safe flight, i zadrzim se sat vremena duze na poslu i kurac...

a sve likove koje sam mogao as tom flotom da osisam sam vec osisao... fuck

SALJITE TANKERE KOD MENE HITNO! I KUPITE TO DOK NE DODJE ASTEROID!!!

Edited by JoeKerr

If there's some higher power that controls my fate, i would like to meet him, shake his hand, then crack open his ribcage and tear out his heart.

Link to comment
Share on other sites

pokupice asteroid za 20 min.meni su tankeri u misiji, a da nabodem koordinate sa 7 galaksija razdaljine, malo teze:)poslacu,al cu najverovatnije omasiti...ovde izlazi do izrazaja prednost onih sto kupuju kredite, jer oni imaju review galaksija gde ima scrapa.

salt wat fish fresh wat fish?

Link to comment
Share on other sites

ali opet pitanje, za challange rate nije 1:2?

kako uvaj uspeva da me stalno napada sa rate-om 1:5, 1:7 i sl?!

ili to vazi bilo za bpoene bilo za resource poene?

opaj lik ima 90k resource poena ali oko 200 jk bpoena....

uf ali nervira me najvise sto je to STALNO JEDAN ISTI LIK!

Edited by JoeKerr

If there's some higher power that controls my fate, i would like to meet him, shake his hand, then crack open his ribcage and tear out his heart.

Link to comment
Share on other sites

ladno sam naboo astroid, koji sam ajnstajn:Ddoduse vec je bio ojadjen, uspeo sam 2milke da pokupim.delimo fifti fifti, k?reci kad i gde da ti posaljem.

za sa ratio sam objasnjavo, moze da te napada ako ima 2x ili rp ili/i ukupno poena.

takav harass se resava predlaganjem n.a.p.a lideru alijanse.ja od kad sam izaso iz rura ne mogu to da radim vise:/mogao bi ja da ga jurcam, al mi je mnooogo daleko, plus bi nam objavili rat pa bi smo ga svi izduvali.a ovako 1 na 1 bi ga odrao ko mladog majmuna:)a takve likove jednom operes, i prestaju da igraju, jer nemaju dovoljno resursa da obnove flotu.

salt wat fish fresh wat fish?

Link to comment
Share on other sites

salji na moju glavnu kad god

ali pitanje je kako ga jednom oprati :)

sjebao mi je flotu koju sam pravio dve nedelje, sad ce mi trebati jos vise vremena jer nemam koga vise da abjuzujm u mojoj galaksiji

If there's some higher power that controls my fate, i would like to meet him, shake his hand, then crack open his ribcage and tear out his heart.

Link to comment
Share on other sites

ocekuj veceras oko 9 da ti stigne.nije bas kad god, opljackace te ako nisi tu da privatis djubre:)ovom avgu sam poslao poruku da te ne napada vise da ne bi ja interveniso.postoje tri opcije:

a)izvalice da blefiram i ignorisati poruku.najverovatnije.

b)sa drugarima iz alijanse ima da i mene pocne da jurca.najmanje verovatno,pametnija posla ima black hole.

c)prestace da te napada

ja gledam iz licnog iskustva, mene su tri puta zamolili da ih ne napadam, cak su mi i nudili nesto zauzvrat.prestao sam sa napadima a i par dana posle su mi i pozeleneli.

to nesto zauzvrat u nemexiji moze biti samo scrap,jer ostale resorse ne mozes da delis.

salt wat fish fresh wat fish?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...