Jump to content

Novi zakon o bezbednosti saobracaja


Recommended Posts

ne moras da skidas samo ga prefarbaj sprejom :) ima u tosinom bunaru ogranicenje 40 koje stoji jos od kad se doticni prosirivao :) i panduri su tu godinama dolazili i jebali narod i onda je neko prefarbao ali oni ga opet zamene :D jebem im mater bas ....

Нема  будућности без истине.

Link to comment
Share on other sites

@truper zurio da stigne u telenor da kupi internet.

@saint znam znam, ne vozim se sa njim vise.

@grb1 ma jok lik je retard nad retardima, nego eto morao sam da odem sa njim zato sto ne bi znao ni da potpise ugovor u telenoru.

I sto kaze Kori, bajsevima dok ne dodje t-port :D

:v

Link to comment
Share on other sites

jel to znaci da ti jesi? bacio bih ti hejt, al' necu da se nerviram. osim ako situacija nije to zahtevala.

slobodno baci hejt... da,obilazim kad god mogu,nebitno da li je puna ili isprekidana. neko je malopre lepo rekao,tamo gde mozes da obidjes,na pravcu,oni lupe punu,a na krivinama isprekidanu. crnogorci su me fascinirali pogotovo. krivine koje su zarasle granama nekim,ne vidi se bukvalno nista,oni stave isprekidanu. ne bih tuda obisao da vozim ferarija... a onda npr,kad je pregledna krivina nizbrdo,stoji dupla puna. iskoristim priliku jer je pregledno,obidjem tu kamion koji je jedva 30 isao jer je pretovaren,a oni u podnozju cekaju i posle par min,dok sam se spustio do dole, zaustavljaju me. .kao dupla puna,ovo ono. i naravno,zavrsilo se na 10 evra sve, a pretili su nekim sudijama i silnim kaznama. cak su mi rekli i gde su sledece patrole. ali pocetak price je najjaci... ''aaa,nema vise to kad nas,ovde su uveli novi zakon,moras da platis u banci bla bla''

isto tako i na zlatiboru,dupla puna a pregledna krivina,obidjem i zaustave me opet posle par minuta,zakampovali dole i imaju fantastican pogledan na tu deonicu. tacno znaju gde mogu da se uzmu pare. opet su krenule pretnje sa sudijama,oduzimanjem dozvole i na kraju,djordje vajfert zavrsava svaku pricu. onda pravac kod ljiga,ogranicenje 50,puna linija i naravno uvek stoje. da li si nekad video da pandur stoji na nekoj opasnoj deonici,gde je odvaljen asfalt ili tako nesto? nece,jer zna da normalan covek tu nece obilaziti i voziti preko ogranicenja. ali kad vidis nov asfalt i ravnicu,znas da su negde...

i,ako imas mogucnosti da preteknes,zasto da ne? meni je opasnije kad neko ide npe iza kamiona pola sata,poludi cekajuci tu isprekidanu liniju i onda kad je vudi,pokusava po svaku cenu da obidje jer eto,tu je isprekidana,pa da ne ceka opet sledecu..

Recimo mitch mi se cini da je zreo za nekih 12*10E^12 kaznenih bodova :)

pa,cinjenica je da jesam... nemam sta da se pravdam,ali kad vidim da se zakon (bilo koji) ne primenjuje uvek i svuda,bez izuzetaka,zasto bih ga i ja postovao? mozda je licemerno,ali tako je. ako pandur bez rotaljke moze da prodje kroz crveno,da skrece bez zmigacva,ostavlja kola na pesackom,a u zakonu stoji da ne sme to da radi,kakav je to zakon onda? cemu sluzi? takodje smatram da, bezbedni vozaci nisu oni koji postuju zakon od a do sh,vec oni koji koriste glavu dok voze. sta vredi i ako neko vozi 50 a iskljucio se totalno,razmislja o nekoj 10oj stvari,kucka poruku itd...

Edited by Mitch

Bjukenon Mitch

Link to comment
Share on other sites

kapiram da me zajebavas,ali svejedno,pokusao sam da objasnim zasto to i nije tako strasno,obici preko pune...

sto se korupcije tice,dovoljno je reci da sam do sada, jednom dobio kaznu,i to sam zato sto sam tek polozio i bilo mi je cim da pitam pandura. naravno da ima izuzetaka i da nece svi da uzmu ali ja do sada,srecom nisam naisao na takvog ;)

Edited by Mitch

Bjukenon Mitch

Link to comment
Share on other sites

prelazio punu ili ne, stizes 10 minuta razlike gde god da krenes. nije puna linija ne znam koliko kilometara duga da ne moze da se saceka isprekidana. ima nepravilnosti, kao sto je rekao mitch(da je isprekidana u nepreglednoj krivini, a dupla puna na pravcu), ali retko.

ne kazem da nisam nikada preticao preko pune, ali se posle smorim kad vidim isprekidanu 2 minuta kasnije i da sam realno mogao toliko da sacekam.

vid'o sam deda mraza

Link to comment
Share on other sites

Mene zanima da li ce da hvataju onaj olos sto od 12 pa do 5 ujutru divlja po gradu, prvo one motoriste sto voze na jednom tocku kroz bulevar a onda one mandrile sto ostavljaju kola duz celog bulevara sa sva 4 upaljena. Nesto mi govori da ce taj olos biti izuzet od zakona a da ce kao i obicno da lome na obicnoj raji.

Edited by De1
Link to comment
Share on other sites

Uveo bih zakon da zhene dobiju 60 poena kako udju u auto i time bih reshio veliku vecinu problema u domacem saobracaju. Postoje 2 vrste zhena vozacha, one koje ne znaju da voze pa su bojazhljive i one koje ne znaju da voze i kurche se pa prave josh veci haos.

Uveli su barem jednu dobru foru u zakon a to je povecavanje brzine u gradu gde je to dozvoljeno uslovima i gde ce to biti oznacheno. Legalna brzina ce biti do 80km/h, samo se nadam da ce to negde zapravo i primenjivati.

I nije mi jasno da li ce ikada pocheti nocu da gase pojedine semafore, poludecu vishe.

Hvala shto ste prochitali moj potpuno nepovezani post.

P.S. samo divljanje po gasu.

Ei Aaniigoo 'Ahoot'e

Link to comment
Share on other sites

ali obilazak na punoj liniji, po dobrom delu srbije nije strasan :) bar sam ja tako stekao utisak :D

zasto da se ne obidje, ako imas preglednost , prilagoditi se uslovima saobracaja je najbitnija stavka :) ako vozis trezan i svestan si kako vozis prolazis bez problema (dakle ne podrazumevam voznju na 200 obilazenje kolone u krivini na punoj)... ali voziti 50 na mestu gde se moze obici, ne vidim razlog za to, kazem ako si ti ispravan i ako ti ja auto ispravan :)

najveci broj nesreca se desava zbog alkoholisanog stanja, i mislim da bi to trebalo sankcionisati najvise

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Najveci broj nesreca se desava bas zbog tog "zasto da ne" jer zivot nije samo tvoj pa da ti kontrolises sta ce drugi da rade u njemu.

G!!! - Uuuuu, vidi dedu sporaca a ja zurim. Jeste puna linija ali ja sam:

a)Trezan. *stiklirano*

b)Svestan svojih sposobnosti. *stiklirano*

c)Auto ispravan. *stiklirano*

Zeno stizem na pasulj evo odma sad odma. *auto vrsi pod vrhunskom direkcijom vozaca postupak preticanja ... pod punom linijom*

Deda Sporac - WTF!!! STA OCE BRE OVAJ!!! PUNA LINIJA!!! BABA DAJ PISTOLJ!!! BA...ba?!?! Gde je baba?!!

Majkumu bozju ostavio sam babu nasred ulice !!!! ... cekaj sta sam radio ...? *deda gubi kontrolu nad autom*

Ishod 1: Deda je skrenuo desno, zavrsio svuda po malo a baba je ostala da se pita gde je izlapeli deda.

Ishod 2: Deda je skrenuo levo, iznenadio G!!! koji je svojim vestim upravljanjem izbegao katastrofu. Kuci ce da jede pasulj a kasnije da prebroji koliko novih sedih dlaka ima na mudima.

Ljudi se dele na optimiste i one koji znaju bolje.

Link to comment
Share on other sites

Pa kolko god da zvuci smesno, ja sam zabezeknut koliko ljudi NAMERNO ubrza kad krene neko da ih pretice.

Najbolje demo okruzenje (uzasno zvuci) za sve vozace je Ibarska Magistrala. Ja prosto NECU da vozim ibarskom :)

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

Sve je to OK, josh samo kad bi se sprovodilo. Inache mislim da ce se ovako smanjiti one brojne saobracajke, ako ovo bude zazivelo onako kako planiraju. Samo jedno su zaboravili, ipak je ovo Srbija, a panduri ko panduri, dash mu 50e, i zaboravio na tih nekoliko poena koje treba da ti upishe. Lepo je zamishljeno, ali videcemo kako ce ispasti na kraju...

Kad se rodimo, tad placemo, jer smo na veliku pozornicu budala stupili. - W. Shakespeare

Link to comment
Share on other sites

da znas da bih skinuo mame mi, da me ne mrzi i ako bih znao sta cu s tim. mada nije losa fora da imas gajbi saobracajni znak:)

pitao sam komsije dal znaju da nije mozda neko od besposlenih penzos stanara urgirao kod brata/poznanika/kuma policajca da stave to tu, medjutim niko nema pojma i svi se krste isto ko i ja. i totalno je trip, evo sad sam se vratio i dva lika idu u kontra smeru i jedan lik u pravom smeru i ne znaju u kom su fazonu, skroz je konfuzija, ne znaju ljudi dal da postuju ili ne, oce li im iskociti pandur iz garaze ili nece:) a ranije nikakve frke nije bilo, islo se u tom 'pogresnom' smeru.

ne, mozda deluje ko da mi je previse cudno i da sam istripovo, ali ja nikad nisam cuo za ovako nesto da se igde desilo, nisam dovoljno recit da objasnim kolko je ovo mongoloidno, nepotrebno i, ako nista, CARSKI...onaj ko zivi u mom bloku zna koji je apsurd u pitanju...ovako kad opisem, mozda masta ostavlja prostora za smestanje u ovaj vazeci univerzum, medjutim, verujte da to nije slucaj...ne bih se nista manje zacudio da su mi u kupatilo stavili semafor.

Mi smo zaoboli celu izchupanu banderu kod ortaka na gajbu i josh neke znakove. Posle toga smo morali da zabodem sve tri parking zone, kako bi oznachili zonu za bleju, zonu za psihoaktivno uzdizanje, i sobu polnu reprodukciju :)

Uveo bih zakon da zhene dobiju 60 poena kako udju u auto i time bih reshio veliku vecinu problema u domacem saobracaju.

[roflmao]

kapiram da me zajebavas,ali svejedno,pokusao sam da objasnim zasto to i nije tako strasno,obici preko pune...

sto se korupcije tice,dovoljno je reci da sam do sada, jednom dobio kaznu,i to sam zato sto sam tek polozio i bilo mi je cim da pitam pandura. naravno da ima izuzetaka i da nece svi da uzmu ali ja do sada,srecom nisam naisao na takvog ;)

Spreman si da te vodim na vspla :D

Edited by Dreadlord

poz voz 2011

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...