Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

video nemketa u Knezu i bash me isprepadao sa nekim detetom i "zenom" :)

Btw bio sa jednom devojkom na nekom kao dabl dejtu u Pinapu i nije proshla test fleksibilnosti. 1. vegetarijanka 2.svega se boji (cak i golubova u straji baji), "nepoznatih" salata u tanjiru...Kao da sam je vodio da jede staklo

Ahaha...

Pa nisu bas toliko strasne, jedino sto novcanik moras drzati tvrdo zatvoren...:D

Dobro jutro svima...pakao se nastavlja...:(

QUOTE (Kojot @ Apr 21 2009, 03:24)

relnao pametna devojka se ili iskenaj pre sexa ili se izklistira tusem i namaze pomadom

Link to comment
Share on other sites

pin up je sve samo ne skup

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

razboleo sam se k'o picka, konacno mogu da ostanem gajbi da igram igre na amiga emulatoru 8) zato me ceka duplo vece sranje kad se vratim na posao x(

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

razboleo sam se k'o picka, konacno mogu da ostanem gajbi da igram igre na amiga emulatoru 8) zato me ceka duplo vece sranje kad se vratim na posao x(

He he ja sam se odvikao od posla :) jos 2 dana lencarrrrenjaaa

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

ne znam da li da uplacujem karte za exit, ali znam da cu se pokajati ako to ne uradim

u ostalim vestima nestaje mi struje na svakih pola sata, gasim kompove i masine do daljnjeg jer pacovi iz distribucije ne znaju da daju obavestenje o radovima... u medjuvrmenu prsla baza podataka u programu, ne moze niko nista da radi, vodim radnike na pivo u obliznju birtiju :D

caos

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Hae, otisao do studentske poliklinike... tamo 300 kila ljudi ceka.

Ja na salteru reko.. "Moram kod doktora, imam svinjski grip, osecam u kostima"... ona sestra kao... "WTF? ne zajebavaj, evo ti toplomer i izmeri temperaturu"... ja sedim tu, cekam i 5 minuta merim temperaturu i kao... "smor, ne osecam se ko da imam temperaturu uopste, mora da je spala.. ima da cekam sad 20 ljudi pre mene da udje kod lekara".

Vadim toplomer, gledam.. ono 38,5.. WTF ? pokazem njoj, zena se polomi da mi izvuche onu masku , zove neke telefone, ubacuje me preko reda kod doktorke, koja me salje da vadim krv, vec kad sam dobio rezultate rece ona sestra da mi povecane leukocite i da nije virusna infekcija vec bakterijska.. hence.. nije grip.

I za kraj kad sam dosao ponovo da mi lekarka napise antibiotik, cuo sam pricu onoj kancelarije sto ide pre ordinacije.. .pricaju 2 med. sestre o tome kako malo pre su dosle 2 devojke, jedna 1990 druga 1989, obe se zovu Ivana Milanovici iz laboratorije su ima dali neke pogresne rezultate.. ili su zamenili.. a fazon, jedna od njih je imba anemichna a druga nema noge... ili tako nesto.

evo mene gajbi, na antibioticima bez svinjskog gripa

hae

Get smart or die dumb!

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...