Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

ali kachamak :D

ja sam stekao opasnu averziju prema istom jer su nas u vrticu muchili i gurali nam malte ne u nos kachamak... onako onaj tvrdi i gore samo poliveno mleko... nesto najdovratnije ikada :D

Jes, i ture vruce mleko, pa se uvati kajmak odozgo...:(

Nego i ja turio da se pravi gulas za sutra (sa mnogo paprike i malo belog vina), a uz to integralni pirinac...:)

Cale ce da mi bukne koliko ga dobro hranim...:)

QUOTE (Kojot @ Apr 21 2009, 03:24)

relnao pametna devojka se ili iskenaj pre sexa ili se izklistira tusem i namaze pomadom

Link to comment
Share on other sites

 bio na klizanju, koj lol osecaj kad sam prvi put klizao sa 6 godina pa do 5-6 razreda isao redovno i onda pauza do danas. samo prvih 2 minuta bili problem. steta sto sam iznajmio one njihove tupe i nikakve, no ce kupim uskoro svoje \o/.

I see by your outfit, that you are a cowboy.

Link to comment
Share on other sites

ali kachamak :D

ja sam stekao opasnu averziju prema istom jer su nas u vrticu muchili i gurali nam malte ne u nos kachamak... onako onaj tvrdi i gore samo poliveno mleko... nesto najdovratnije ikada :D

Jebote, G i Kalimero isli u isti vrtic

It's nice to be good, but it's nothing compared to being bad

Link to comment
Share on other sites

 bio na klizanju, koj lol osecaj kad sam prvi put klizao sa 6 godina pa do 5-6 razreda isao redovno i onda pauza do danas. samo prvih 2 minuta bili problem. steta sto sam iznajmio one njihove tupe i nikakve, no ce kupim uskoro svoje \o/.

Des bio na klizanju? Pionir?

@: Dobro jutro :) Spavao sam 13h, prilichno sam odmoran :D

ONE LOVE, TJM!

www.last.fm/user/uNkindTJM

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...