Jump to content

Lost - Season 6


Recommended Posts

  • Replies 454
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

E, pa evo našao sam slučajno neki klip na YouTube-u koji sve pojašnjava, i to koristeći postede :)

Naravno spojler je za one koji nisu još odgledali do kraja, ali meni je ovo dovoljno :)

eh sudiš o seriji tako šo si joj došao na sahranu [;)]

Link to comment
Share on other sites

generalno serija je OK, mada po meni prve 4 sezone su extra, zadnje 2 ga tupe, i to opasno. mislim u prve cetri ono ide kao zaplet do maximuma, drzi paznju, tera na razmisljanje zasto je ovo ovako a nije onako, i obrnuto. posle su kao poceli da objasnjavaju nesto, i na kraj ispalo da se sve to desavalo zobg "sabirnog centra" u kome vreme ne predstavlja nista. gde je sve lepo i samo se pamte lepe stvari. ZASTO!!! imali su toliko mogucnosti za lepsi kraj koji bi ostavio mnogo bolji utisak na gledaoce. kapiram ja ono kao kraj gde svako moze da ga razume kako bas on hoce, ali ovo je stvarno ono. sto bi moj drugar rekao, "STA TU IMA DA SE NE RAZUME, ONO JE PAMPUR ZA PAKAO, OTVORILI, VIDELI DA NEVALJA I ZATVORILI" :) :)

Link to comment
Share on other sites

  • 3 years later...
  • 2 years later...

The epilogue focuses on the actions taken by the characters of Hugo "Hurley" Reyes (Jorge Garcia) and Ben Linus (Michael Emerson), after the events of the series finale, "The End". "The New Man in Charge" incorporates answers that were intended to be part of season 6, but were not included due to running time. Also,Malcolm David Kelley reprises his role as Walt Lloyd, who was absent from the entire season 6, excluding archived footage, and was not seen since the seventh episode of season five.

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

38 minutes ago, manager said:

paaaa ovo je izaslo pre 5 godina? :D

Да, као додатак, није исечак из неке епизоде. Први пут данас видео овај клип, и реко да окачим јер нисам једини сигурно, а пружа неке одговоре : )
Сада када погледам уназад, права штета да нису имали барем неке оквире и циљ са причом, овако су на пола пута одлучили шта у ствари хоће са серијом, и онда се завршило како се завршило. 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Lost je realno imao najveći potencijal da bude najbolja serija ikada, na žalost to se nije desilo

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Колико се сећам, трећа сезона ми је била добра, а у четвртој је већ кренуло стрмоглаво котрљање низ падину, нешто налик оном обичају када јуре котур сира. Потенцијал је било толико велики, да само због њега вреди гледати серију : ) never forget

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

upravo, ja sad nemam šta da gledam, i razmišljam se da opet gledam Lost :tf: 

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

s3 je bila sezona u kojoj su krenuli da pomeraju fokus sa atmosfere i likova na misterije, mitologiju i zagonetke i sve sto treba da je tu, ali kao ono sto upotpunjuje ugodjaj, a ne da je glavna stvar u seriji
istina, bilo je vrhunskih epizoda, ali sudbina je vec tada bila zapecacena
onda kad je dosla s4 i strajk scenarista problem je eskalirao....a o 5 i 6 ne treba trositi reci

hajli jel ti to nama oces da kazes da se seces zhiletom da bi osecao bilo sta? =o)
ima, brate, vise stotina serija koje nisi gledao i u tom spisku je bar 10 boljih od losta po vecini kriterijuma...mada...sto da ti bilo ko kroji programsku shemu, gledaj sta oces, forget i said anything =o)

 

Link to comment
Share on other sites

Ја сам се највише напржио на тај део приче, мистерија, митологија, тиме као да су увели још једног лика у серију, само острво, које је и у неку руку живо. Више сам био заинтересован за саму причу острва него његове старе и нове насељенике.

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

ma jok, mislim da me i mrzi da gledam nešto šest sezona što sam već gledao, gubim strpljenje vrlo brzo, situacija je još gora sa filmovima :)

ali isto tako mislim da je "shortage" dobrih serija u poslednje, recimo dve godine. Jebiga, ne delim vaš hajp za poslednjom sezonom GoT, ili sada sa Stranger Things i sl :tf: 

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Za Sopranos stvarno mislim da je "najbolja serija ikada" TM  bez ikakvog dvoumljenja i od početka pa do kraja sa svim sezonama (ovim dodatim kasnije) sam već gledao sve, i to dvaput..
Evo, neka Kole kaže koja je to serija koja se pojavila u poslednjih 5 godina, pa ima do 2,3,4 sezona da može npr da se meri sa Sopranosima? :tf: 

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Jeste, evo moze sve da se meri sa Sopranosima...tipa porodicno blago, srecni ljudi i vojna akademija na RTS  ;oP

srsly tho, neces se leba najesti ako budes od svake druge serije ocekivao da je Sopranos, The Wire ili Breaking Bad...to je retkost, ali postoje brojne druge serije koje apsolutno treba pogledati i sasvim su dobre.

Ono, mogu da kompiliram neki spisak (bez pomenute tri serije), ali evo nabacano (i sigurno nekompletno) sta sve (samo od novijih stvari) treba gledati pre Losta 
Mad Men, Fargo, Better Call Saul, The Americans, Transparent, Orange is the New Black, Rectify, Veep, Brooklyn Nine Nine, Hannibal, Justified, UnReal, The Affair, HAlt and Catch Fire, Penny Dreadfull, You're the Worst, Fresh Off the Boat, Crazy Ex-girfriend, Survivors Remorse, Deutchland 83, Orphan Black, Humans, Masters of Sex, Rick and Morty, Broad City, Mom, Bojack Horseman, Bob's burgers, Archer, Unbreakable Kimmy Schmidt, Lady Dynamite, Horace & Pete...garant sam zaboravio par desetina dobrih stvari, ali mislim, realno, pre Losta treba gledati i MAsterchef Australia S8 tako da...dosta je i ovo ;o)

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Kole said:

Jeste, evo moze sve da se meri sa Sopranosima...tipa porodicno blago, srecni ljudi i vojna akademija na RTS  ;oP

srsly tho, neces se leba najesti ako budes od svake druge serije ocekivao da je Sopranos, The Wire ili Breaking Bad...to je retkost, ali postoje brojne druge serije koje apsolutno treba pogledati i sasvim su dobre.

Ono, mogu da kompiliram neki spisak (bez pomenute tri serije), ali evo nabacano (i sigurno nekompletno) sta sve (samo od novijih stvari) treba gledati pre Losta 
Mad Men, Fargo, Better Call Saul, The Americans, Transparent, Orange is the New Black, Rectify, Veep, Brooklyn Nine Nine, Hannibal, Justified, UnReal, The Affair, HAlt and Catch Fire, Penny Dreadfull, You're the Worst, Fresh Off the Boat, Crazy Ex-girfriend, Survivors Remorse, Deutchland 83, Orphan Black, Humans, Masters of Sex, Rick and Morty, Broad City, Mom, Bojack Horseman, Bob's burgers, Archer, Unbreakable Kimmy Schmidt, Lady Dynamite, Horace & Pete...garant sam zaboravio par desetina dobrih stvari, ali mislim, realno, pre Losta treba gledati i MAsterchef Australia S8 tako da...dosta je i ovo ;o)

iako sam gledao preko 80% sa tog spiska, naročito ovih "velikih" tipa Mad Men, Fargo, BCS, HaCF, pa čak i manje poznatih poput D83, svejedno grešite u vezi Losta, koji je bio poprilično dobar. Da ne govorimo da je Lost bio ispred svog vremena, jer je krenuo 2004e, daleko pre Netflixa npr

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...