Jump to content

Da li je moguce prijaviti ISP zbog loseg interneta?


ChieF.

Recommended Posts

Zanima me jel postoji neka institucija/inspekcija kasvetna koja radi ove stvari da im ode tamo i vidi da su gola go*na [Jotel d.o.o - Nis (kablovski internet)] i da im zabrani vetj jednom da budu jebeni 'provajder' znachi po ceo dan svaki dan imam loss mogu da izvozim i od 2MB ispadne mi 768KB

Imam 'dokazni' materijal i oni su svesni toga sve sam im to slao ali oni niti odgovaraju niti se javljaju na tel. a kad se jave kao upishu neku reklamaciju i tako godinu dana ali godinu dana svaki dan i reko ae i ovde da pitam mozda neko zna.

Hvala

Edited by ChieF.
Link to comment
Share on other sites

Pa ja predpostavljam da bi postojala neka mogućnost da se uputi primedba Ratelu ili ko god je nadležan za provajdere, ali sumnjam da bi se oni sad nešto iscimali specijalno.

Na kraju krajeva, ako je loš provajder neće ga koristiti ljudi pa će i on sam propasti :)

Link to comment
Share on other sites

Plus uvek mogu da krivicu svale na "spoljni link" i tako izbegnu neprijatnosti. Recimo SBB i njihov "spoljni link" su vec legendarni. Uvek im se pokvari za vikend vec nekih 3 meseca. Naravno ne svima jer ocigledno ima vise "spoljnih linkova".

Ljudi se dele na optimiste i one koji znaju bolje.

Link to comment
Share on other sites

Hehe on 5 dana nema kako treba, a ja 365 dana nemam kako treba samo ne znam ako je ovo normalno onda jebem li ga vishe sta da se pricha i tako iz dana u dan

Niko nista ne radi raspadaju se debili nemam uslova za drugi cable samo taj raspali, a Telekom ADSL sam koristio on radi znachi svaka chast ali nema on onaj radu u CS kao cable

Neam pojma sta da im radim dali da ih palim ili da ih dizem u vazduh [:)]

f_kvll81qxxm_d156c7b.png

f_kvll81qxxm_e47d307.png

f_kvll81qxxm_f7e602b.png

f_1m_648429f.png

f_kvll81qxxm_efd2055.png

f_jqir4ybm_39000d1.png

f_qu1unqim_1a25500.png

f_fetq3pm_5773eb4.jpg

f_kijm_3718555.jpg

f_q1rm_4983969.jpg

f_qdwqlq4m_c192e38.jpg

f_nl1vm_eb40d0c.jpg

f_iqlmlptm_0f9f8ff.jpg

Link to comment
Share on other sites

Realno najbolje radi SBB kod cable ISP-a, a sto se tiche ADSL-a tu je naravno Telekom.

E sad sto se ja patim sa ovim Jotel-om i molim Boga da propadnu to je vetj druga stvar

Inache ja misim da gori provajder u drzavi Srbiji nema znachi ne postoji

Ko zivi u Nis-u ima cableTV Jotel d.o.o. nemoj sluchajno da se usudio da uzme ovo njesra internet preko njih jel samo ima da natovari sebi bedu na vrat

Hvala

Link to comment
Share on other sites

ozbiljno, čoveče, postoje stvari u životu koje su mnogo gotivnije od igranja ćantera sa malim pingom. ili korisnije, kao poznavanje gramatike, na primer.

nije mi namera da te hejtujem, samo mi je žao što nerdrage-uješ oko relativno nebitne stvari.

Link to comment
Share on other sites

možda se dečko smorio od prcanja i lajfovanja i sad hoće da isproba CS

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Evo sa "lica mesta" tj iz mog ofisa kako sad sljaka net meni,

ovo je ISP mrezha, znaci regularan izlaz ka otvorenom netu,

znaci ni ovde gde su nam serveri na 30 metara ne cvetaju ruzhe...

603904712.png

Edited by fatboy

Унутра је сигурно читава експлозија радости и магије!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...