Jump to content

Wow Talks


markotod91

Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

u chemu je problem? dechko ima pravo da kazhe svoje mishljenje, i sasvim ga je elokventno izneo.. ti ako nisi u stanju da uradish isto bolje precuti.

ne ne gledaj radi se o tome da je lik u pravu al mi je nesto isao na karu pa sam ga naduvao eto objasnio sam

Znaci nikome ne treba retri/prot pala? :D

Imam vec fala na ponudi

Edited by Capma

Interrupts better than Kanye

Link to comment
Share on other sites

u chemu je problem? dechko ima pravo da kazhe svoje mishljenje, i sasvim ga je elokventno izneo.. ti ako nisi u stanju da uradish isto bolje precuti.

Kako bre sarma nije elokventan?

On se elokventno popisa u oci svima koji ne znaju arenu ni wow ni klasu svoju ni igricu ni zivot posere im se u usta jer mu dizu pritisak sto se loguju u njegovu igricu da se casual-isu i debilisu sa svojim promasenim klasama i promasenim zivotom i svime

kad igram osecam se ko da sedim iza stakla providnog samo sa druge strane, gde stoje developeri iz Blizzarda i smeju mi se što se trudim oko njihovih questova koje su smišljali kurcem.

tacno. mada ima i sjajnih, sa gomilom odlicnih IRL referenci, ali uglavnom je tacno.

svakako treba biti probirljiv, wow ima previse "rat race-a" u sebi.

wow nije igrica nago se svrstava u igrice jer ne postoji naziv/izraz za nesto kao sto je wow jos.

naziv bi mogao biti "chat sa igrom kao plugin-om" (nesto poput skype-ovih igrica)

Edited by brufen

otišao tetki da odnese lek...

Link to comment
Share on other sites

Naravno da pug zavisi mnogo od toga ko ga RL-uje, i od eventualno jos par main assistenata, main healera na primer.

Taj pug sto neko spomenu da je wipovao na bossu u ICC gdje je taktika = ubi addove je vrlo vjerovatno wipovao zbog toga sto ljudi nisu imali pojma koje addove treba ko da ubija i sta je kome prio. Ako RL pre pocetka fighta fino objasni ljudima koje addove udara samo melee, koje samo kasteri, ko je non stop dps na bossa, ako main healer objasni ostalima koga da healuju, i gdje su im positions, pa posle svog objasnjavanja (koje u slucaju ovog bossa bi trajalo oko 5-6min max) jos pitaju ima li neko da mu nesto nije jasno, sigurno ce ishod fighta biti mnogo bolji, ili biti zavrsen bez wipe-a.

Kao sto rece neko vec.. Dobar RL sa jos 2-3 dobra assistanta moze izvuci ostalih 20 ljudi i zavrsiti raid kako treba.

Edited by joximovic
Da sam pameta sigurno bi bio neki dr mr pr i bio PISMEN a nebi zavrsio za mesara i klao svaki dan 2000svinja.
Link to comment
Share on other sites

Bah, ja sam na PUG-ovanju dobro izasao na kraju, a sad planiram neki ozbioljan Guild >.<

Mada sam uspeo sa PUG-om 25 odlicnih ljudi da odradim ToGC 25 Man HC 4/5. Sad u nedelju uradili su 5/5, jebiga nisam bio tu, morao sam zenu da ispostujem.

Realno uradjeno je da svi vide content sto je blizz naravno zeleo, za Hardcore igrace tu je Hardcore istanca :P

Ja npr. i dalje nemam Mad Skillz =( Sto me pravi nubom.

rur-1.jpgrur-2.jpg
Link to comment
Share on other sites

@gnomickiller

Završiti fakultet, naći posao, devojku ili šta već su normalne stvari u životu i nemoj od njih praviti neke podvige jer su bitni samo tebi.

Zbog takvih stvari jedino te majka može smatrati posebnim i niko više!

To što ti 2700 rating ne smatraš uspehom ili te ne oduševljava je tvoj problem, ti onda i nisi neki wow freak ili ljubitelj ove igre.

Slučajno Killygora poznajem u WoWu još od 2004 i vremena kada sam i sam mogao sebi da priuštim da igram WoW 10 sati dnevno. Mogu ti reći da sam uzivao u tom periodu svog života i da ne žalim ni sata provedenog na mom rogue-u kao i da ne smatram taj period mog života bačenim ili neiskorišćenim. Šta više iz ovog ugla dok gledam mnogo mi je lepša bila 2004 i 2005 provedena u WoW-u i svi ti detalji koje sam doživeo od recimo neke tamo 2002 ili 2003 koju sam proveo opijajući se i drogirajući kao neka debilčina. Uz WoW se uvek nađe i vremena za fax i devojku ili šta već ko traži, tako da hard core igrači nisu to što ti misliš već verovatno samo malo više posvećeni onome u čemu uživaju i malo više nadareni za video igre od ostalih.

Biti gamer nije ništa loše niti te definiše kao uspešnog ili neuspešnog u životu. To je hobi kao i svaki drugi, ništa manje, ništa više. Neko tom hobiju posvećuje više, neko manje vremena ali svi uživaju u njemu i ja ne vidim tu ništa loše.

Edited by Hybris
Link to comment
Share on other sites

Kako bre sarma nije elokventan?

On se elokventno popisa u oci svima koji ne znaju arenu ni wow ni klasu svoju ni igricu ni zivot posere im se u usta jer mu dizu pritisak sto se loguju u njegovu igricu da se casual-isu i debilisu sa svojim promasenim klasama i promasenim zivotom i svime

[:D]

Link to comment
Share on other sites

ne poenta svega je da koji moj kurac lik na wow forumu da prica o rlu i fakultetu lepo nek ide na forum zivota i faksa i tamo nek prica kako sabija isti ljudima koji su u tom fazonu

ja licno da sam lik koji sabija faks i jebe svaki dan 3 druge picke nebi u zivotu otvorio wow podsekciju rur foruma a jos manje smarao ljude sa tim pricama jerbo za wow nebi nasao sigurno ni 2 sata vremena dnevno

inace nasao sam nekog disc prista za 2v2 2500+ rating i da ne postoje rog/prist feral/prist u igrici nebi izgubili jednu partiju

0 izgubljenih partija protiv war/healer timova pisanje je palo i po nekim 2600 rated druid/war i pala/war

inace jedino sto je lose je sto ovaj lik prist ima 17 godina i lici na zarazeni kurac i prica ko kurac al jebiga

elem poenta ret/disc i prot/disc i dalje radi bar na ovoj bgrupi

Interrupts better than Kanye

Link to comment
Share on other sites

igrao sam arenu .. 2v2 mage DK ... kasa i ja... prvi put arena kao zaprave... posle tbca.. igrao sam nesto malo pre jedno emsec dana... i to je bio ocekivani fail... medjutim i ovo sad je bio fail... al neocekivani... :((( totalno sam failovo skill muka mi je da gledam sebe kako igram i kakve greske pravim :s

scena sledeca, tuchem lika i kao nemoj novu jos nemoj novu jos nemoj novu josh... bacim novu... DOBRO NEBRA PICKA MU MATERINA ?!?!

osecam se u areni ko veverica u svemiru :(

Link to comment
Share on other sites

dobro svaki dan se logujem na dka na frostmaneu u hordi i pokusavam da uradim daily pvp quest posle 3 poraza se izlogujem i evo i danas cu da se izlogujem

ALO STOJI MI PVP q od PRE 10 dana ALOOOOO na sta lici horda posrana u miseriju

Interrupts better than Kanye

Link to comment
Share on other sites

hybris objasnio rl \o/

nace jedino sto je lose je sto ovaj lik prist ima 17 godina i lici na zarazeni kurac i prica ko kurac al jebiga

moracemo da nadjemo nacin da sacuvano sliku neciju sa skajpa

posto sam se smejao jedno 10minuta kada sam video nasta lici dete posrano koje mi prica kako se igra igrica

sto se tice ko je ciji alt :D

carma samo pise ono sto bi i ja posao da ne trosim svu svoju energiju na nosenje kutija u usranoj vojsci :D

Link to comment
Share on other sites

objasnicu malo kasnije veceras kad dodjem do slobodnog vremena

i da ocekujem da mi se plati u goldu mada i bj ce da prodje

evo doso sam do vremena posto je que za server 2 dana

Ukratko sto se geara tice :

+ str/crit misc a to znaci neck oba fingera cloak trinket posto su pvp verzije sa ap koji ne sluzi kurcu za prot spec

uzmi str seal of vengenance libram i 4/5 relentless set

weapon 2.6 speed ili sporiji ako postoji nesto tako iz pve ako ne zadovoljices se sa 2.6 pvp maceom/sekirom

shield sa block value toc 25/10 ako nemas to nax 10 shield ako nemas ni to onda relentless crit shield.

sto se tice playstyle radi se o sledecem vrlo je jednostavno koristis seal of corruption

judgement shield slam hor i vrtis to u krug burst izvodis tako sto pritisnes avenger shield silence 3 sec pa hoj i onda neko crkne

jedna stvar divine plea mora da ti bude up stalno tako da ako moras da trinketujes nesto nebitno cisto da ti plea ostane up uradi to iste sekunde jer ces ostati oom i sluzices nicemu ostatak partije

koristi shield block ako te udara melle ako ne pritiskas samo sacred shield na sta god udaraju i cleansujes bopujes sacrificujes itd kao svaki pametan paladin koji se ne okrece na strelice i hoda u nazad

idealno imaces preko 1.9k bv nebafovan i oko 36% ++ crita nebafovan i 1 shotovaces igricu jer mozes svakog hilera da ubijes ako imas ofanzivni dispel u timu

prista malo teze ali treba ti assist purge na 0 bufova purge shield svuces ga na 70% avenger pa hoj healer odradi malo assist nuke i crkne tako je najlakse

paladina ocistite isto sacuvas belf silence ako imas kad mu masdispeluju babel i crkne - tvoj hiler nemora da assistuje nuke ovde solovaces ga

samana solujes tako sto pritiskas kurcem po tastaturi jako jer je klasa jako tuzna i zalosna

druida nemoze bez purge sacekas da ga ociste od hotova pritisnes silence shield pa hoj i crkne na prvom burstu ce iskoristiti barskin i trinket odjednom ako popujes wings i onda za 30 sekundi odradis to opet i crko je.

elem spec je udaranje kurcem po tastaturi do pobede nadam se da sam pomogao

Edited by Capma

Interrupts better than Kanye

Link to comment
Share on other sites

vec nedelju dana ne mogu naci healera za 2v2, em sto je kraj sezone, em sto je frostmane mrtav. imam nekog shamana koji fantasticno igra ali sta reci kad nam u ovih 17 izgubljenih partija 13 puta su bili rogue/mage koji jednostavno je nemoguce dobiti s tim combom na 1700 mmr. samo da mi ne propadne ovih 2k poena sto imam, makar da uzmem 1700 zbog legsa.

i tek sam shvatio kakav je ez mode pala warr ili druid warr kad sam krenuo igrati sa shamanom.

Можда је она седми разред.. али је друго полугодиште!

Link to comment
Share on other sites

Ok shvatio sam deo da kurcem udaram po tastaturi :O

BTW daj realno koji spec da koristim (ako moze link), imam sve sto mi treba sem axe / shield :< Imam Healing mace i Healing shield =( Al cu nindzujem nesto velo brzo.

Jel moz da prodje:

http://eu.wowarmory.com/character-talents.xml?r=Ravencrest&n=Shortman&group=1

Edited by Silencer
rur-1.jpgrur-2.jpg
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...