Jump to content

Wow Talks


markotod91

Recommended Posts

Ajde sada nemojte da se prepucavate kome je vetja kita i ko vishe zna o mrezama and whatever... ajde bar neko da nam kaze, poshto vidim da ima gomila "PC experta" na ovom WoW talks delu foruma, da li je problem do Telekoma ili WoW servera? Jer ja ne mogu da igram vetj 2 dana a internet mi radi super. Download odlichan i stabilan, pingovi do jaja, tracert Dunemaula mi je 30-55ms a u igri u isto vreme 1800ms sa DCovima... etc etc etc etc. Nishta ne kapiram, jebiga... ali se jako nerviram. Dao sam poslednji dinar za GC da igram malo WoWitj a ono nishta... /shrmc.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Od cetrvrtka je krenula jebanijada, od petka jos gora jebanijada. Ja osecam da je problem do servera, nemoguce je da se jedino mi srbi zalimo na telekom, da je neko od vas pogledao eu forum tech support shvatio bi da nije jedini. Jednostavno svi jebeno laguju ja sam danas popio 2 DC-a. Imam dva provajdera, WIDI DONET i Telekom OpenADSL 16mbit.

Telekom radi i dobijao sam lagove u areni tacnije 100 ms ali odjednom sve stane i posle 10 sekundi se nastavi :P

DONET koji vuce link iz rumunije, (ima i telekomov link smao ja nisam na njemu), radi slicno, samo sto u nekim trenucima ne mogu nista da jebeno prodam ili krenem da casutjem spell, ono stoji jedno 5 minuta i popijem D/C.

Nije do vas evo da vam odmah kazem da preko Telekoma radi super Hello Kitty Online, i SC II Beta :D

Ja iskreno osecam da ce sutra sve biti reseno ili je vec reseno posto je Lag is in the Air event prosao :D

Negde oko 9:31 im je zakucao Stormrage ...

E do kurca upravo im zakucao Terenas realm :S

Inace kontaktirao sam Blizzard povodom ovoga, i stigao mi je e-mail... (klasika)

Hello

Thank you for your email. As explained by the Game Master we are aware of the latency issues.

We are doing our best to try and fix them as soon as possible.

Any compensation will be granted automatically when the issue has been resolved.

If you have any further concerns or questions, please do not hesitate to contact us.

Best regards,

Blizzard Entertainment Europe

David B.

English Billing Support

http://eu.blizzard.com/support

Phone Numbers:

http://eu.blizzard.com/support/article.xml?articleId=23210

Edited by Silencer
rur-1.jpgrur-2.jpg
Link to comment
Share on other sites

Ajde sada nemojte da se prepucavate kome je vetja kita i ko vishe zna o mrezama and whatever... ajde bar neko da nam kaze, poshto vidim da ima gomila "PC experta" na ovom WoW talks delu foruma, da li je problem do Telekoma ili WoW servera? Jer ja ne mogu da igram vetj 2 dana a internet mi radi super. Download odlichan i stabilan, pingovi do jaja, tracert Dunemaula mi je 30-55ms a u igri u isto vreme 1800ms sa DCovima... etc etc etc etc. Nishta ne kapiram, jebiga... ali se jako nerviram. Dao sam poslednji dinar za GC da igram malo WoWitj a ono nishta... /shrmc.

A da probash neki drugi server kako shljaka? Meni dunemaul sa Telekomovim adslom radi normalno, sredom laguje sve zivo, al' to je vec uobichajeno, svi raiduju tad...

.

Link to comment
Share on other sites

Lag u wowu trenutno u 99 % slucajeva nema nikakve veze sa ADSL providerima i ne prosirivanjem linkova,jednostavno previshe ljudi igra igru treutno i serveri se raspadaju.

Meni je malo falilo da shift-delete lika i ceo wow folder u sredu kako je radilo a onda cetvrtak i petak skroz normalan raid bez laga o.O

btw lvlujem shadow prista doslo mi u sekundi,za 2 i po dana sam uzeo lvl 66 koliko me zarazila klasa <3

Nazalost uopste nisi u pravu, problem uopste nije tako jednostavan...

Server se ne raspada jer moj drug na beogridu igra na istom serveru kao ja sa 100 ping dok se JA raspadam od freeza od 5 sekundi svakih tipa 15 sekundi.

Imam 1mb yubc adsl vec koju godinu i nikad mi wow nije lagovao ozbiljno, ni kad je vise ljudi igralo nego sada do ovog cetvrtka kad je neki idiot (negde izmedju telia servera i srbije, ukljucujuci i njih) napravio zesce sran*e i s*ebao stvar.

Zovite tehnicke podrske i bunite se, ako je istina da ljudi na Yubc i Beotel ADSLu svi imaju problem ove vrste (malo povecan lag i zamrzavanje igre na svakih 15 sekundi, tipa ljudi trce u mestu, ne izlazi nista na chatu...) a niko na kablovskom internetu i Telekom ADSLu nema taj problem onda barem znamo koga treba da hvatamo za vrat da se ovo resi.

Link to comment
Share on other sites

Upravo sam imao jebeni play of the life jebeno sam presao ovaj wsg :D

E realno jebalo bi mi se da ja citam ovo da ste vi sad na mom mestu al eto moram da napisem negde.

Gubimo 2-0 wsg, ono farmuju nas 10 minuta do kraja i ja afkujem cekam da zavrse da krenem novu. Sta se desava, ovi svi krenuli da brane i ubiju 2 puta fca, ja reko aj da probam da burnujem prep cd 2 sprinta i dignem flag. Imao sam onaj osecaj za feeling. I uspem lagano dingem flag ,pa onaj speed boost , pa sprint/prep/sprint. 2-1 , protrcim nekako.

E sad sta se desava, uzeli smo zastave jedni drugima i stekaju se u bazama. U njihovoj sobi su 2 locka i druid(besno igra cc i to sve u fullu), i tu ginemo jednom drugi put , i treci put lock na pola , pada nas fc, a on debil ne izvaljuje i ne predaje zastavu. Ubijamo druida pa locka. Nas prist iznosi zastavu ,

krece preko njihovog GY, i ja za njim. Uz sve to gore opisano meni mega laguje , ovaj usrani lag ubi, mega spajkovi.

Elem, kako je preso preko njihovog GY, respawnaju se ovi sto smo ih pobili +1, ubijaju prista ono i mene na 50% skidaju. Nekako sam uzeo zastavu dok sam dobijao fear ili ne mogu da objasnim, i feara me lik dalje od njih inace bi me pala oneshotovo. Kako je istekao fear palim prep tipa 3 2 1 je bilo na cd , cos sprint, i palim kroz sredinu. Usput ubijam nekog dka , blindam jednog, mag mi se prikljuci s drge strane u tunelu, i ubijamo zadjedno lika sto je nosio nas flag, u predajem zastavu 2 - 2. Posle toga opet vratim flag gg.

To je to 2 minuta ostala, osecaj kao da sam karao mega drolju xD

Edited by Kemp.

Ko laze taj i krade ko krade ima cokolade

Link to comment
Share on other sites

igra alijansu, nista onda

Opushteno, igram i ja! Killy je passovao, /roll 100-100. GG! :D

Nazalost uopste nisi u pravu, problem uopste nije tako jednostavan...

Server se ne raspada jer moj drug na beogridu igra na istom serveru kao ja sa 100 ping dok se JA raspadam od freeza od 5 sekundi svakih tipa 15 sekundi.

Imam 1mb yubc adsl vec koju godinu i nikad mi wow nije lagovao ozbiljno, ni kad je vise ljudi igralo nego sada do ovog cetvrtka kad je neki idiot (negde izmedju telia servera i srbije, ukljucujuci i njih) napravio zesce sran*e i s*ebao stvar.

Zovite tehnicke podrske i bunite se, ako je istina da ljudi na Yubc i Beotel ADSLu svi imaju problem ove vrste (malo povecan lag i zamrzavanje igre na svakih 15 sekundi, tipa ljudi trce u mestu, ne izlazi nista na chatu...) a niko na kablovskom internetu i Telekom ADSLu nema taj problem onda barem znamo koga treba da hvatamo za vrat da se ovo resi.

Ko kaze da ljudi na Telekom ADSLu nemaju problema? Pa jel vidish koliko kukam i plachem? Ja sam na ADSLu.

Ali stvar je u tome shto random ljudi imaju probleme sa tim lag-festovima. Evo primer: 2 ortaka na istom ADSLu, iz istog grada, jednom laguje kao i meni drugom radi sve odlichno. 2 ortaka na SBBu, takodje jednom laguje drugom radi super.

sto bi vatao nekog za vrat kad mozemo svi kolektivno da predjemo na sbb na koje su paketi duplo jeftiniji nego na adslu

Ja zvao juche. Nemam tehnichkih mogutjnosti za SBB internet u ovom delu mog sela. :(

Nije do vas evo da vam odmah kazem da preko Telekoma radi super Hello Kitty Online, i SC II Beta :D

Ja iskreno osecam da ce sutra sve biti reseno ili je vec reseno posto je Lag is in the Air event prosao :D

Jes, i meni radi sve super osim WoW-a i iskreno se nadam da si u pravu da je lag prouzrokovan tim eventom. :)

Link to comment
Share on other sites

Veche svima , zaboravio sam stari pass na thief pa morao novi jbg , nego citam wow sekciju na forumu 101 godinu i reko aj da vajnujem malo , udjem pre 45 min u bg i standardno u alijansi ( bronzebird ) kad se svi skrpe nemaju resi kao moj hunt , reko aj nema veze , e sad ostao ja da cuvam naseg retardina sa flagom i dolazi warr , kajt ga ja gde god sam mogao navucem ga ja na 25-30% ja isto na mozda 30% oko 10k hp i pederchina popali trinkete i vrlvind pa DA MU JEBEM MAMU U PICKU za ono nema kajt nego odmah crkotina , btw retardin koji je nosio zastavicu je izgledao kao npc samo sto nisi mogao da klines na njega i da kupis nesto , posle bacim pogled na tog palu 16k hp o.O ja ga /w m8 this is not a daily heroic 10 sekundi kasnije livo je party ... druga pizdarija sto me shaman danas preko 1k resi opali 9k al aj prosralo ga pa razumem ...

PVP = Player VS Pillar

Link to comment
Share on other sites

Telekom ima problema, ko god kaze da nema moze da sisa kite.. Nekoliko provajdera se izjasnilo koji idu preko Telekomovih linkova da ima problema sa netom.. Radi nekako ali ne radi nikako.. I to nema veze sa WoW-om toliko.. Ti lagovi su odavno prosli.. Odem 25 men, krece fajt, dam DC... Relog.. DC.. Relog.. DC.. Relog Heal DC... Alt F4 .. Dupli klik na HoN :D Koji radi savrseno sa bilo kojom konekcijom hvala im na tome..

oGvh0q0.gif

Link to comment
Share on other sites

samo cu reci da imam telekom adsl i da nemam nikakav problem...

[teorija zavere] Pa to je zato što imaš telekomov adsl, ostali provajderi koji koriste njihov link imaju problema.[/teorija zavere]

Mada, ja sada mislim da je i jedno i drugo u pitanju, pošto mi puca net odjednom i imam neke neverovatne lagove, a i WoW zakucava kada je dobar net. Primećujem da ljudi opisuju dva simptomatična ponašanja prilikom igranja, a ja pokupio oba. :S

Link to comment
Share on other sites

o jbt, teorija zavere za shta kada 90% provajdera placa telekomu internet koji vi placate njima :S a drugo vidish da ima ljudi na telekomu koji imaju problem, ja ne znam za vas ali prostom logikom dolazim do zakljuchka da je to trenutno do blizza, ko shto znamo reshice se i \o/ ajd da predjemo na neke teme zaista vezane za wow? :P

www.500px.com/chegster26

Link to comment
Share on other sites

USAO SAM U USRANU ARENOC SINOC

PRITISNEM CHARGE, PRITISKAM RANDOM DUGMICE ZA DMG

PISE MI DA LIK KOGA UDARAM NIJE PORED MENE

POSLE 5 SEC SAMO VIDIM DA SE COVEK KOGA UDARAM TELEPORTOVO 300METARA OD MENE

A DA SAM JA ZAVRSIO U NEKOM ZIDU

iste secunde posle toga sam uzeo i zvao pedersku firmu da ih pitam dal su jebeno normalni

samo da mi kazu dal ce proraditi odma ili cu uzmem sbb usrani

i naravno nedeljom support radi do 8 uvece

u org. kad stojim mi izgleda kao slide show tako sto se svi ljudi oko mene freezuju

Link to comment
Share on other sites

Ista prica za telekom adsl, nema nikakvih problema, radi kao i sto je radio zadnje dve godine, savrseno. Prosek je oko 75ms, nema laga, sve normalno radi. Sad, to sto ja i sa tom konekcijom failujem je prica za sebe!!1

Lomim se da li da igram DK dps ili tank pve, vec jedno nedelju dana na poslu konstantno razmisljam o tome sto je dodatno pokvarilo moj ucinak na radu...

Edited by Hybris
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...