Jump to content

Wow Talks


markotod91

Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

sad sam i boldovao jebemu oca umrecu neshvacen...

lol nisam chitao ceo post

btw najjaca fora bi bila da ER ode za njima na Xavius i pouizima im sve ICC realm first titule :D Kontam Suny da ste 30-50% jaci i stabilniji guild od methoda atm

Edited by moyo

"U dresu Redzi Millera idem do svog dilera, vutre puna kesa al' ost'o sam bez dresa"

Link to comment
Share on other sites

sacu da pochnem da zapisujem, mada realno problem je u meni 100% nisam toliki bilde da ne skapiram da ako me 10 ljudi pogreshno shvati skapiram u kome je problem... mozda pishem mandarinski :/ who knows :D realno kad uplatim wow idem da skupljam insane, mislim da cu onda biti shvaceniji :D

www.500px.com/chegster26

Link to comment
Share on other sites

malo toga moze da me iznenadi

razlog sto sam napisao to jer je to bilo zadnje sto sam video pre nego sto sam se izlogovo iz igre za danas

kapiram da je liku zanimljivo da igra heroice, jedino sto tu moze da bude problem

je kada bi takav cikica hteo nesto vise od toga da igra kao sto je neki raid ili daleko bilo arena

Link to comment
Share on other sites

uvek sam se pitao jel ima negde lista igraca poredjana po HK-ovima i nasao sam slucajno

http://www.wowranked.com/region.php?n=EU / PVP

onom rogu ludaku fali 18k za 1 mil hk-ova

Killy je 413. :D

svaka cast za link, ja sam bas pre nedelju dana ovde pitao za HKove na novom armoriju, jer je blizz izgleda fejlovo kad je HK u pitanju. mene je HK zanimao bas da vidim da li je taj lik nabio milion dosad - odem na http://eu.wowarmory.com/character-statistics.xml?r=Perenolde&cn=Fartzwrgoben&gn=Schattenkinder i na statistics, pa na kills, pa na honorable kills i kaze "Total Honorable Kills 371923" a prvi put kad sam video lika vec je imao 770k.

da li oni racunaju samo WLK kills, ili prosto fejluju - nemam pojma, ali meni mirise na zesci failwhale...

otišao tetki da odnese lek...

Link to comment
Share on other sites

ljudi koji nose full t9 i gemuju ap/crit na warioru i rade 1k dpsa u raidu povraca mi se

paladin koji rola na spirit belt i pita u raidu dali moze da nauci da koristi dagger koji uzgred ima spell hit a onda linkuje recount nemogu da podnesem ovo vise ovakvi ljudi bi hodali zeleni ceo tbc i nebi videlo dalje od moroesa u karazanu jebem ti igricu i sve

Interrupts better than Kanye

Link to comment
Share on other sites

ljudi koji nose full t9 i gemuju ap/crit na warioru i rade 1k dpsa u raidu povraca mi se

paladin koji rola na spirit belt i pita u raidu dali moze da nauci da koristi dagger koji uzgred ima spell hit a onda linkuje recount nemogu da podnesem ovo vise ovakvi ljudi bi hodali zeleni ceo tbc i nebi videlo dalje od moroesa u karazanu jebem ti igricu i sve

opusti se i odslusaj pesmicu

jeste da nema nikakve veze sa wowom... ali sam moro da postujem :p

Link to comment
Share on other sites

ne radi sajt za wow ranked :(((( ceo zivot ocu da vidim takvu neku statistiku

inace licno da sam igrao samo jednog lika od pocetka bi do sada imao oko 300k a duplo vise garantovano moze da se uzme bez problema ko je igrao

jednog cikicu sve vreme i sve vreme ubijao ljude

ja ni kad sam 14. rank uzeo nisam nikad igrao za hkove imao sam oko 50k na peachki :)

uvek sam branio baze i zastave, sto i dan danas radim - sto je i razlog zasto neko pobedi neki bg ustvari samo sto ljudi to i dalje ne svataju

al svatice u kataklizmi

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...