Jump to content

Wow Talks


markotod91

Recommended Posts

skype-->wow podrshka=solution!

nisu nista uradili sve isto ostalo ... na eu nece da se loguje na us hoce u igru nece, probao sa jos dva acc oba su htela da loguju i na us i na eu! kucka iz blizarda je rekla da ence da se uloguje u igru zato sto je pretplata istekla ja kazem zasto mi onda izbacuje za inkorekt pasvord i procitam joj. ona kaze evo ti na mail link da promenis pass ja odem mail klink link cvrc nece, neki eror. ona meni izbrisi cache i kukije, pa ce raditi ja obrisem ono nece opet, ona kaze idi rucno promeni pass ja promenim rucno, i ona meni kaze sad se loguje na bnet uplati i radice, tu mi je vec sve prekipilo i kazem "radice kurac" i thank's, bie! retardi!!! takodje je rekla da ne pravi nikakvu razliku eu us battle.net, pa sta se onda koji moj ne mogu logovati na ee???? :@

da li neko zna sta bi moglo biti? znaci samo na us.battle.net se loguje, nece u igru a ni na eu.battle.net. ?

i jel mogu ja da napravim novi bnet acc sa istim podacima i samo prebacim igru???

There are no miracles, there is no such thing as fate. Nothing is meant to be.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

sto bi bilo bannable kad je moj acc mislim mog rodjenog brata, ali to je to :D?

nego da li postoji neki logican razlog zasto ne radi ??? svaki bnet acc oce samo ovaj nece da se loguje??

Edited by SUBE

There are no miracles, there is no such thing as fate. Nothing is meant to be.

Link to comment
Share on other sites

tamo smo se ja i on samo malo raspravljali.

super je ta prijateljska rasprava de ti vadis dokaze da je on debil jer hejtuje ljude i da treba da zaobilazi topike , a on tebi govori da si glup kao noga,kvalitetna konverzacija nema sta.Okani se svadje,nema nikakve poente.

i da , nhf za gundrak,posto jelte ne volis arenu , pa reko sta drugo mozes da radis kao pve igrac nego da grindas heroike <3 wotlk

When the going gets tough, the tough get going

Link to comment
Share on other sites

@brufen

Mani me se majke ti sa svojim debilnim tumacenjem, tebi ako svadja i rasprava predstavljaju termin sa istim znacenjem, nemamo sta da pricamo.

@Cela

Fala bogu pa uopste ne kontaktiram / igram sa ljudima kao sto si ti, kojima je arena mjerilo citave igre i skilla.

I da, <3 wotlk, nista nije toliko mnogo losiji od tbc-a ili vanile. Malo mozda jeste, ali ne previse.

Ono sto mi najvise fali u wotlku za razliku od 2 prethodnika su - attumenti za raidove.

Da sam pameta sigurno bi bio neki dr mr pr i bio PISMEN a nebi zavrsio za mesara i klao svaki dan 2000svinja.
Link to comment
Share on other sites

tebi ako svadja i rasprava predstavljaju termin sa istim znacenjem, nemamo sta da pricamo.

ahahahahahahaaa

znaci morao sam ovo da quote-ujem za slucaj da skonta sta je napisao pa obrise [:D]

pa jbt, ako ti nisi moj post dobro procitao, pa kako jbni kvest (tipa: kill 20 boars) umes da rastumacis? [:D]

otišao tetki da odnese lek...

Link to comment
Share on other sites

TBC je jedno pet puta kvalitetniji od WOTLK-a, mogu to i da obrazlozim ali tu temu smo sazvakali jedno hiljadu puta tako da me mrzi

meni prvo sto pada na pamet kad se ovo pitanje potegne je da prosto NISAM MOGAO da se otmem utisku koji sam imao kada je WLK izasao, a to je da je u TBC ulozeno daleko vise truda nego u WLK. I ispostavilo se upravo to kada su rekli da su za vreme rada na WLK radili unapred i Cataclismu.

I nema vise "when it's done", sve se tweakuje u letu, kraba eksperimentise direktno na live serverima, al bitno da je PR tu i da je plavih slova po forumima vise nego ikad...

otišao tetki da odnese lek...

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...