Jump to content

Wow Talks


markotod91

Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

pa chudno je shto je video 23k dpsa a posle je shvatio da je to crit jednog aba i onda je sve bilo ok :)

bobane chitaj od kad zaostajesh, ne samo poslednju stranu ccc :)

nije bre, i ti si se zajebao kao i ja ;p

on je radio 12k dps u 5 manu sto je OP bez ijednog buffa

uradio je total 230k dmg samo sa AB, ti i ja smo pomislili da je to largest hit a mohi je rekao da je to moguce. Slazem se da je moguce ali u full raid buffed uslovima tako da je taj dps i taj dmg done u 5man prevelik.

"U dresu Redzi Millera idem do svog dilera, vutre puna kesa al' ost'o sam bez dresa"

Link to comment
Share on other sites

Promenio sam spec :P sad igram arenu sa Seal of Command i pisam po svim melee comboima. Naravno warrior do mene jebe kevu isto :P jadni hileri ne mogu da se pokupe koga da lece :D

dzudzujem light stalno sem justice na roga, nemam potrebe za wisdomom jer mi glyph puni bolesno manu. A Divine Shield kad je imp samo castujem i delim kome treba, e cekam sad samo drugi deo T10 i da imam 40% chance da okrenem CD na DS, e to ce biti jebeno.

rur-1.jpgrur-2.jpg
Link to comment
Share on other sites

Kako jaka ova arena, dizu se kapije, vidim Hunter ProtWarr, reko, super deca sigurno uspela da doguraju to do 2k. Zalecem se na huntarda, popijem freez, reko necu da trinketujem ovaj lol, druid umre za 3 sec, "gde trinket ?", "nema potrosio na 1 od prvih 100 stunova", score tabla se otvara, skillsetup ima 2.3k mmr. http://eu.wowarmory.com/team-info.xml?r=Outland&ts=2&t=Neopets+go+to+Afghan

A jos jaca stvar je, dodju nam 2.2k+ rated dk+pala, odradimo ih za 10-20 min, sledeca partija, 1.9k mmr deadly/lvling sa 2x Blood Weeper rogue + hc geared dprist nas rese za 2 min bez feara i blinda se ProEnvenomom, i tako u krug. Robin hud, otima od bogatih daje siromasnima.

I don't know who pegi is, but i'm glad she's 18.

Link to comment
Share on other sites

arena

a sto se matori nerviras zbog glupe arene, kad ces za 2 GC da kupis bust preko foruma od skilera i da ispadnes smeker sa 2.6k raitingom , sta te briga bre za te nebitne likove decu bre sto igraju glupe setapove dizu ti pritisak bezveze matoree

When the going gets tough, the tough get going

Link to comment
Share on other sites

Ko se nervira ? :)

Kazem samo kako je gotivna.

A sto se tice busta, izgleda tesko da ce ga biti, jer kad pitam nesto sarmu, kili pa sarma odgovore, a kad pitam kilija samo sarma odgovori. Mislim da to ne funkcijonise kako treba :)

I don't know who pegi is, but i'm glad she's 18.

Link to comment
Share on other sites

a sto se matori nerviras zbog glupe arene, kad ces za 2 GC da kupis bust preko foruma od skilera i da ispadnes smeker sa 2.6k raitingom , sta te briga bre za te nebitne likove decu bre sto igraju glupe setapove dizu ti pritisak bezveze matoree

+1

Da sam pameta sigurno bi bio neki dr mr pr i bio PISMEN a nebi zavrsio za mesara i klao svaki dan 2000svinja.
Link to comment
Share on other sites

oh kako volim executus, u zivotu nisam video q za login, sad su svi imbecili preshli na hordu fala kiti, jedino shto je sad ratio hore 94% aly 6% :S ali nvm barem su ostali ql ljudi, imam lepo 10 man guildic sa sve super likovima i lepo mi je posle dugo vremena u wowu :)

samo jedan problem, nashala je pretplata kad ce da istekne, a boss nece da mi da zaostatak plate koji mi duguje od decembra :S i sad treba sachekati 5. februar za platu i gc :/

ali nvm zivot je lep ajd uzivajte :D

www.500px.com/chegster26

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...