Jump to content

Wow Talks


markotod91

Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

http://forums.wow-europe.com/thread.html?topicId=11824315959&sid=1&pageNo=4

66-ti post. :))

Neki nas lik izgleda, ali tbh, 100% se slazem sa onim sto je napisao. ^^

realno, lik je objasnio.

i ovaj ispod njega "I want braindead token farming also for my furious gear, no not in pve dungeons but in battleground" - jedina je razlika je da se AFK-ovanje brze resava u 5men instanci nego u BGu. Ako to rese, ne vidim razlog da se za 30 min ubijanja igraca ne dobije isto kao i za 30 min ubijanja mobova. Braindead token farming u svakom slucaju...

edit: kad vec ne daju gear za 1 copper i 13 eura mesecno...

Edited by brufen

otišao tetki da odnese lek...

Link to comment
Share on other sites

Udjem u igru posle 100 godina,al je Al'akir prsao.Prvo sam cekao sat vremena da udjem.Onda sam video tradechat.Vlada

opsta histerija za gearscore.Za jebenog Anub'rekhan-a u naxx10 moras imati T9gear.Doziveo sam prvi put da budem kickovan

iz grupe.Tank koji nije umeo da tankuje 3 moba,zaginuh 2 puta pored njega,mi je rekao da mi je gear ocajan i braca me kickovase.

Izgleda da healeru 2200sp vise nije dovoljno za smesni heroic.

Edited by daniiL

The rain makes such a lovely sound

To those who're six feet underground

Link to comment
Share on other sites

Uh, Holy pala / Warrior / Ret :P Novi tim i vec 2k ratinga ;) samo sto ja smrdim sa 1600 personala :P uzecu 2k sutra, cisto da znam da sma bio 2k kad se s7 zavrsila.

Nego od 49 odigranih, 23 smo izgubili, nervira me cinjenica da je 20 timova bilo Harry Potter setup mage, ele, priest, i da je svaka arena bila jebana ogrimar arena, koja mi tolko vise ide na kurac jer od ovih skotova ne mozes da losujes. Ne kapiram sto Blizzard jednostavno ne digne te stubove i nek smrde tako celu arenu, a ne da me jebe u zdrav mozak.

rur-1.jpgrur-2.jpg
Link to comment
Share on other sites

Elem mislim da ce tier 10 za paladine da popije nerf. Danas sam uzeo bas drugi deo, i previse je sick :S 2x DS u isto vreme, ili DS, CS , DS sve instant ide leti, i pravis sick dmg. Probacu arenu bas da vidis kako ce da mi leti sa full pvp i ta dva dela. Smrdim sa 781 resilience tako :P

Hvala mohi probacu.

http://forums.worldofwarcraft.com/thread.html?topicId=19377451897&sid=1

:LOL:

Edited by Silencer
rur-1.jpgrur-2.jpg
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...