Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

Dobro jutro...

Sivilo i kisa "fajtalica"...

i komarci krajem oktobra....

:(

I zilj deca oko mene u busu...:)

I nema jutros Ivketa...bice da je pravio wallpaper...:)

Treba izgurati danas...:(

QUOTE (Kojot @ Apr 21 2009, 03:24)

relnao pametna devojka se ili iskenaj pre sexa ili se izklistira tusem i namaze pomadom

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Bas je jeftino!

loše se Leško izrazio. Piriniač ti je 80 kinti, jelo od 380-440 din mala porcija, a od nje se ja prekinem, tako da ovaj kombo jeste jeftin. Piće je standardno, kisela oko 100ke, koca više i sl

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

loše se Leško izrazio. Piriniač ti je 80 kinti, jelo od 380-440 din mala porcija, a od nje se ja prekinem, tako da ovaj kombo jeste jeftin. Piće je standardno, kisela oko 100ke, koca više i sl

Za te pare ZENA MI SKUVA SUPE SAS GOVEDINU DA IZJEDEM 5 DANA!

Salio sam se malo, samo sam bacio ovlašni trol, jedan ekran je da trolujem, drugi da kucam dokumentaciju :) Hehe

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

sta ti je, ivke?

ništa, al hoću da me premeste iz pošte pa mi treba mišljenje lekara da mi šteti preterano hodanje. nadam se da ću ga dobiti zbog onih silnih povreda na basketu...

Link to comment
Share on other sites

odličan je taj pin up, preporuka i od mene.

hajliju je pet metara od gajbe, opet će da se ugoji :D

inače, idem kod lekara danas, i tako..

jok brate, dok sam radio tu u Strahinjića Bana, bilo je još bliže, pa sam opet odoleo nekako, sad zabodem jednom u 2 nedelje i sve je u fullu :)

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Kakav predivan dan, pozdrav za Ivana i Viktora! Jeeej! Srećom pa sam video jutros oko 4 da će biti ovako pa mi nije teško palo :)

nije valjda Dark Angel ? To sam gledao samo zbog nje, prelepa serija

Jup, videh i ja kad sam vrteo kanale. To je beše išlo na BK svojevremeno, a i otkazana je serija posle prve sezone valjda, tako da nema neke vajde gledati, osim ako ne gledaš Albu, što predpostavljam da je slučaj ... znači ima vajde gledati!

Link to comment
Share on other sites

Dobro jutroo, ruzno vreme totalno...

Mora da se uchi, danas dosta obaveza u shkoli... a za tri dana na ekskurziju u Prag \o/

Ako je neko bio tamo ( a bio je sigurno ), neka mi ostavi par utisaka kako je tamo... ? Poshto sam video da im je kruna valuta, koliko euro ima krune?

Kul je Prag.

Jako lep grad. One kobasice shto se prodaju po centru su do jaja. Možeš da se najedeš baš pristojno, a nisu skupe.

Što se tiče para, oko 30 kruna je 1 eura, manje više. Ali pazi se kad i gde menjaš, pošto obožavaju da uzmu proviziju, i to veliku.

Provod je sjajan. Pivo je odlično.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...