Jump to content

Exxtreme Lan : Belgrade Open


Recommended Posts

  • Replies 207
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ne znam sto se bavite nekom smesnom matematikom, KGB nikada nije niti ce ikada uskratiti igrace icega... Matematika je smesna, ako ne cak i uvredljiva... Svaka cast, puno srece, imate punu podrsku mnogih!

Du : "Evo ga Pajser na sredini... Snajper..."

freak : "A je l' ima pajser ili snajper?"

Link to comment
Share on other sites

ukupan ufur za 64 ekipe 9600 jura nagrade 4800 (50%) + robne nagrade za prvo , drugo i trece mesto koje kad bi sklopio dobio bi komplet komp ~40k x5 = 200k = 2000 jura a josh postoje i nagrade za 5-8 mesta.

3 dana event znamo dobro da shakal to radi svetski i da ce biti svega tamo (flajeri , nagradne igre , akreditacija ,koka kola za dz , promotorke , reklame treba platiti itd...) treba platiti ljude , admine , sudije , truji za igraonicu.

stvarno preterujete sa ovim stvarima gde su pare , sto su male nagrade i ostalo ...

lafe, ne kazem nista samo komentarisem odnosno odgovaram na pesmin post, nisam se udubljivao u racunicu niti sam bilo sta kalkulisao, zop

0708567001268364039.gif
Link to comment
Share on other sites

Pa Dejan je napisao isto sto i ja samo malo opsirnije. Taj mentalitet "gde su pare" mi nije zaista jasan... ko da su sad igraci i orgnaizatori neki do jaja ortaci pa ono, izmedju sebe rade nesto.... mislim, niko nikoga ne tera da se prijavi ako nije zadovoljan nagradama, ili bilo kojim drugim uslovima.

I na kraju krajeva.. cak i da organizator sebi u dzep stavi hiljade i hiljade evra, to je njegova stvar, a ne stvar igraca. Jel kad odes u prodavnicu da kupis nesto sto kosta 3 puta vise od njegove proizvodne cene, jel se zalis kako neko stavlja novce u dzep (: ?

Get smart or die dumb!

Link to comment
Share on other sites

Vrh organizacija, ceremonija ovo ono....Srecno sa organizacijom!

........../¯¯/).................(\¯¯\..........

........./¯.//....................\\.¯\.........

......../..//.........Fuck........\\..\........

../´¯`/' /´`\..Cheaters.. /´`\ '\`´¯\...

./ '/ / / /¨/¯\................./¯\¨\ \ \ \' \.

( '( ´ ´ ¯\/'' )................( ''/\¯ ' ' )' )

Link to comment
Share on other sites

Ok je da se zaradi al ne treba preterati. I ne znam sta se koji kurac busate kad pitam gde ide novac koji ja dajem, mislim da imam pravo da znam, ne rastu meni pare iz dupeta pa da mi je svejedno na sta cu da bacim 30e.

Mislim super je sve ovo, nadam se da cete privuci neke zmije iz evrope, tipa n!faculty, mouz, teg pa mozda i neke bolje, al eto, morao sam da skrenem paznju :D.

Gl sa turnisom

Some of us see only Black and Blue! Pazza inter

[00:54] <@BGDo|MASINA> 1on1 aim_map server on msg me

Link to comment
Share on other sites

ukupan ufur za 64 ekipe 9600 jura nagrade 4800 (50%) + robne nagrade za prvo , drugo i trece mesto koje kad bi sklopio dobio bi komplet komp ~40k x5 = 200k = 2000 jura a josh postoje i nagrade za 5-8 mesta.

3 dana event znamo dobro da shakal to radi svetski i da ce biti svega tamo (flajeri , nagradne igre , akreditacija ,koka kola za dz , promotorke , reklame treba platiti itd...) treba platiti ljude , admine , sudije , truji za igraonicu.

stvarno preterujete sa ovim stvarima gde su pare , sto su male nagrade i ostalo ...

ako budu promoterke za dz ja dajem 300evra za ufur :D

Link to comment
Share on other sites

Svaka cast za turnir,

Trebalo bi da stavite fifu 2009 kao igru,jer prvi turnir za fifu 2010 je SEC....Mnogo ljudi jos igra 2009,tako da mislim da ce i posle wcg-a nastaviti da igraju,pogotovo ako su zainteresovani da dodju na ovaj turnir..

Vreme je za novu sezonu (FIFA 2010) ...

@quakenet.org

#team-serbia

Aloha

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...