Jump to content

Exxtreme Lan : Belgrade Open


Recommended Posts

  • Replies 207
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

S obzirom da je ovo u Srbiji ne verujem da ce da uspe zbog toga sto ljudi nece da daju novac, a i tesko je organizovati tako nesto to je event priblizno WCG-u tako da ne znam da li ce bas to biti odrzano. Inace podrzavam u potpunosti ideju nadam se da ce da se realizuje iako ce biti u sred zime kada ce biti tesko doci u BG :P

In God we trust ~ONE~

Link to comment
Share on other sites

S obzirom da je ovo u Srbiji ne verujem da ce da uspe zbog toga sto ljudi nece da daju novac, a i tesko je organizovati tako nesto to je event priblizno WCG-u tako da ne znam da li ce bas to biti odrzano. Inace podrzavam u potpunosti ideju nadam se da ce da se realizuje iako ce biti u sred zime kada ce biti tesko doci u BG :P

wcg je u novembru ako sam ja dobro razumeo..

sto se tice turnira extra zamisao i nadam se da ce te uspeti da organizujete nesto takvog tipa..mada 150e je velika svota ovde u Srbiji da se nelazemo,a i dosta je dobro ovo sto ste nam bacili neki info 2 meseca unapred pa neke ekipe mozda cak i uspeju da skupe te pare...verovatno bi morali da izreklamirate ,i to dosta ovaj turnir da dodje dobar broj ekipa sa strane

u svakom slucaju srecno

I W3 obavezno da se ukljuci ! :D

Link to comment
Share on other sites

Jeste, plus treba platiti sve pratece troskove prostora, ljudi koji ce da rade, 120 racunara itd itd....

A i uostalom, nisu se ovo skupili ortaci iz igraone da odrade turnir u kanteru negde u maloj mostanici, nego je ozbiljan event, s ozbiljnom organizacijom.

hoces da kazes da je za to potrebno 5000 evra ? a i podsetio bih te da je receno da ce sve od uplate ici na fond nagrada, a i smesno je staviti fifu, pored mnogo uspesnijeg i igranijeg pes-a naravno 2009 bi trebalo da se igra...

Edited by tESHKE
0708567001268364039.gif
Link to comment
Share on other sites

Jedan predlog samo:

Fifa 10 umesto 09,jer 10 je izasla pre nedelju dana,a 09 prestaje da se igra wcgom koji je mesec dana pre ovog lana,11 decembra prakticno niko nece da igra 09.

Inace svidja mi se ideja,srecno sa organizacijom!

Slazem se sa njim, ako budete pravili i za FIFU turnir trebalo bi da ubacite FIFA 2010 (jer retko ko vise igra FIFA 09).

Svaka cast na ovome, hvala vam za turnir u ime fifa kompanije :)

Nagrade NICE :)))

@quakenet.org

#team-serbia

Aloha

Link to comment
Share on other sites

hoces da kazes da je za to potrebno 5000 evra ? a i podsetio bih te da je receno da ce sve od uplate ici na fond nagrada, a i smesno je staviti fifu, pored mnogo uspesnijeg i igranijeg pes-a naravno 2009 bi trebalo da se igra...

ukupan ufur za 64 ekipe 9600 jura nagrade 4800 (50%) + robne nagrade za prvo , drugo i trece mesto koje kad bi sklopio dobio bi komplet komp ~40k x5 = 200k = 2000 jura a josh postoje i nagrade za 5-8 mesta.

3 dana event znamo dobro da shakal to radi svetski i da ce biti svega tamo (flajeri , nagradne igre , akreditacija ,koka kola za dz , promotorke , reklame treba platiti itd...) treba platiti ljude , admine , sudije , truji za igraonicu.

stvarno preterujete sa ovim stvarima gde su pare , sto su male nagrade i ostalo ...

Edited by Dejan J.

lA DPS FAMILY

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...