Jump to content

Pričajte šta ste gledali u poslednje vreme


Guest

Recommended Posts

Sherlok - odavno nisam gledao dosadniji film. Od misterioznog, namucenog, manijakalnog ali upravo i zbog toga interesantnog Bonda dobili smo arogantnog, egocentrichnog superheroja koji pokusava da bude novi Jack Sparrow, ali ne uspeva pa se sa njim mozes tesko identifikovati. Ne zanima me kakav je u originalu odnosno u knjigama, jednostavno ovakav Bond je manje briljantni detektiv a vishe junak nekog Marvelovog stripa, a takvih filmova je vec previshe u poslednje vreme

It's nice to be good, but it's nothing compared to being bad

Link to comment
Share on other sites

Code 39 - dobra psiho triler, prica o klinki koja manipulise osobama, vredno gledanja!

The Jacket - takodje super triler, veterana golfskog rata (erdrijen brodi) greskom salju u ludnicu i tamo eksperimentisu nove metode lecenja nad njim... nesto krece naopako!! glavna zenska- kira najtli hmmmmm :)

Spy Game - meni se nije svideo, ni malo! odgledao sam samo zbog toga sto glume r redford i b pit, ali cak ni oni nisu izvadili film! uglavnom, pita, koji je agent cia-e, hvataju kinezi u spijunazi, robert pokusava da ga spase...

The Butterfly Effect - oooooodlican film! glavni lik (doduse eston kucer) blokira na kratko secanje koje mu se vraca kasnije tokom zivota i otkriva da moze da manipulise buducnoscu!

50 First Dates - he he romanticna komedija he he :)))) jebach se zaljubljuje u devojku koja ima kratkorocno pamcenje, tj pamcenje joj se resetuje nakon spavanja i ne seca se proslog dana :D

Meet the Parents - OMG! ugasio sam na pola filma.. toliko o kvalitetu filma..

Edited by manager
Link to comment
Share on other sites

25th-hour-poster-0.jpg

meni je film sjajan, radnja, glumci, prica, muzika... muzika je vrh.

meni recimo da kazemo 8/10

edit: hmm. ja sam je video sinoc? no evo nove

edit2: film je 25th hour :)

Edited by JoeKerr

If there's some higher power that controls my fate, i would like to meet him, shake his hand, then crack open his ribcage and tear out his heart.

Link to comment
Share on other sites

repo-genetic-opera-final-poster.jpg

http://www.imdb.com/title/tt0963194/

Nisam neki ljubitelj mjuzikla, ali mi je ovo delovalo zanimljivo pa sam odgledao i zaljubio se u flim :)

Ne toliko u pricu, koliko u fantasticne emocije, naracije i dijaloge iznesene kroz pesmu :)

Okruzenje, kostimi i setup su totalno u nekom retro '80-te stilu, sto je meni kul.

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

+1

wtf, stvarno?

inace, gledao sam The Limits Of Control, poslednji film Jima Jarmuscha.

8/10 sto se mene tice.

film je prepun wtf scena, vecini ce film biti dosadno bezidejno sranje koje je trebalo da traje ukupno 20 minuta.

Isaach je okej, pojedini kadrovi su odlicni, kamera "џармушовска", svidja mi se muzika i film kao celina.

the-limits-of-control2.jpg

Edited by digrejzo
Link to comment
Share on other sites

TRIANGLE

Triangle_%28Christopher_Smith%29.jpg

Konačno jedan vanserijski dobar psiho-triler, na tragu Mementa i Staya, o društvancetu koje se posle oluje nađe na ukletom brodu na kojem počnu da se događaju razne bizarne stvari. Izvrsna atmosfera, par napetih scena i efektnih "bu" momenata (uz jednu efektnu disturbing scenu vezanu za jednu od ženskih likova), odlična glavna glumica (to što je prezgodna je dodatni bonus), i kvalitetno-uvrnuta priča koja je ostavljena gledaocu da je razume i interpretira kako najbolje ume (od kvaliteta te interpretacije će i zavisiti koliko plot-holesa ili naizgled plot-holesa ćete i primetiti u filmu). Svaka preporuka, i neka vas ne zavara poster koji je kao za neki jeftin slasher film, ovo je najmanje tako nešto.

"You're the first of the official death squads to whom we've been formally introduced... How do you do?"

 

"By my deeds I honour him, V8."

 

Link to comment
Share on other sites

Shooter

shooter.jpg

uf, nem pojma sta da mislim o filmu. da li da kazem da je extremno nerealan(sranje) i klasican lozacki film sa mnooooogo detalja koji opet mogu da oduseve jer si u konstantnom iscekivanju sta ce se sledece desiti.

al' ajde ovako. skinuo sam film 1080p :D..vrhunska slika, fantasticni predeli, efekti su odlicni. ko voli filmove tipa americki marinci u penziji, denzel vasington fazon i sl. odusevice se.

na kraju, ako imate 2 sata slobodnog vremena i volite takvu vrstu filma, preporuka.

medjutim, ako vas zamara i nervira klishe pricha koja je vidjenja hiljadu puta i mnogo nelogicnosti onda batalite.

btw, glumi rade sherbedzija :)

Mystery Train

mystery_train.jpg

Dzarmush.

Zanimljiv film, ludacki likovi, ima dovoljno dobrog humora. Film koji opusta i koji je jednostavno drugaciji.

vid'o sam deda mraza

Link to comment
Share on other sites

koma, digrejzo:

I kad odgledate film bicete u istom wtf fazonu :D

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

jel ono denzel nosa bibliju i citira je dok lose osmisljeno i snimljeno tamani negativce? :puke

oh no its worse

denzil je slepac koji jebe keve kao zatoichi ali to se tek otkrije na kraju filma da je slep uopste, ali zato na pocetku filma nema problema da sa lukom i strelom sevne macku u shumi i pojede je.Takodje kao slepac nema problema da nadje kucu u sred pustinje,ili ako ode u grad u kome nikada nije bio da ode pravo u radnju koja mu treba bez da ikoga pita za bilo sta. BIBLIJA je jedino sto moze da spasi covecanstvo i zato je tako bitna jer daje ljudima vrednosti i smisao zivota,ali to je jedina biblija koja je ostala na svetu i zato je jako vredna;zato sto je slep on je citao svaki dan bibliju (za slepe) i naucio napamet i na kraju filma on izdiktira celu bibliju grupi koja sakuplja knjige i vazne spise i koja planira da pokrene stampariju i stampa biblije,nakon toga umre i biva sahranjen u travi zelenoj;nada se radja a stamparija seva biblije jednu za drugom.

Oldman hoce bibliju jer kao "gradonacelnik" neke rupe on smatra da je biblija jedini nacin da prosiri svoju vladavinu........itd govno jebeno.

Biblija je spas covecanstva, praise Jesus itd..........nabijem ih na kitu malo

edit: ajde da progutas to sto jebe keve sa macem (zatoichi) ali da, zaboravih i ulicni obracun, denzil izseva 10 likova sto iza zaklona,po krovovima sa po 1-2 metka iz berete, obicno sa jednim metkom sa jedno 10-20 metra razdaljine (dok se jos ne zna da je slepac) jer hoda i ponasa se kao normalna osoba a ne kao slepac.

I da jedno 30 godina posle apokalipse (tako kazu u filmu) denzil ima ipod i slusa ga tokom usamljenih noci (mislim da je al green) i kupa se sa vlaznim maramicama iz kfc-a .

FUUUUUUUUUUUUUUUUUU

Edited by makiii

/ignore.

neki ljudi ne razumu neke stvari!1!

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...