Jump to content

Majesty 2


voodoo_

Recommended Posts

Samo ga kuliraj dok se ne nabudžiš do jaja i ne sabiješ one duhove koji ga dodatno štite.

Gradi sa druge strane zamka, ne sa one gde on stalno dolazi.

Ja zaglavih na misiji koja je vremenski ograničena (uvek sam mrzeo te fazone), ne znam tačno da li je 11. ili 12. po redu.

edit: Aaaaaa!! Zamalo da je pređem i puče mi igra :( (prvi put do sada, inače je 100% stabilna)

Edited by Dandy

Dandy [RUR]

Link to comment
Share on other sites

Ja pređoh konačno onu misiju. Fora je u tome da treba porokati rogue skloništa jer svako uništeno donosi po 5000 zlatnika tako da stigoh knap da namaknem potrebnih 35000 :P

Prešao sam i misiju gde treba roknuti Lich King-a, ali jedva. Postaje zeznuto, a i piše za sve nove misije koje su mi se otvorile da je expert nivo težine.

Dandy [RUR]

Link to comment
Share on other sites

Dobićeš u jednoj misiji mogućnost da gradiš temple, pa ćeš ih nadalje imati i više vrsta gde ti svaka omogućava po dve specijalne jače jedinice i po jednu magiju. Temple možeš da gradiš samo na specijalnim lokacijama, mada može da se desi i da ih ima više na nekim nivoima, pa možeš da napraviš i nekoliko različitih templova.

E da... pošto sam ja to provalio tek pre dve misije, pa čisto da podelim sa vama :/

U gornjem levom delu ekrana imaš četiri slota u kojima će se pojaviti specijalni predmeti koje nalaziš tokom kampanje. Oni mogu da se aktiviraju u određenim vremenskim intervalima i donose globalne bonuse dok traje njihov efekat. Recimo od dva koja trenutno imam jedan podiže priliv novca, a drugi radi heal tvojih heroja.

Dandy [RUR]

Link to comment
Share on other sites

nisam siguran ali koliko sam ja video ne mozes sa lordom da igras u multiplayeru sto je bas steta :(

sto se tice samog game playa ja napravim odma market i hall of lords i onda sumunujem 21 lvl wara koj kosta 2200g i sve unistim :D

Edited by pantasd

prodaja game carda , golda na bilo kom server vise informacija na pm

Link to comment
Share on other sites

pomoc dobrodosla, posto sam nesto petljao po sistemu pa sam morao ponovo da instaliram majesty ali nece da se pokrenu fajlovi u folderu Helpers ??

FirewallHelper.exe i GameUxHelper.exe, stalno mi javlja error executing program (kada pokrenem i sa image-a i sa hdd-a wtf) ajd nek neko ih baci na mocnijogurt@yahoo.com

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

zanimljivo, instalirao sam .net 3.5 i igra proradila, a siguran sam da njega nije bilo na prethodnom sistemu (samo 2.0) .. stvarno svasta... inache odlichno shljaka kaosova varijanta koja je na netu 500 mb, samo sto se posle nesto silno raspakuje 15ak min silno, i bude iste velicine kao i regularna verzija ;)

ja sam tek sad dosao do gianta (tj presao ga) i skontao druzine :)

zasto su lordovi toliki gejevi pa im treba mnogo hiljada zlatnika da bi mrdnuli dupe? onda se vise isplati imati recimo 8-13 lvl lordove koje mozes u ranoj fazi igre da pozoves jer su jefitniji mnogo, nego kada skupish pare za one od 20 lvl vec si presao igru ili su se tvoji regularni heroji vec lvl-ovali na slichan nivo... sad sam na zmaju :)

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

zanimljivo, instalirao sam .net 3.5 i igra proradila, a siguran sam da njega nije bilo na prethodnom sistemu (samo 2.0) .. stvarno svasta... inache odlichno shljaka kaosova varijanta koja je na netu 500 mb, samo sto se posle nesto silno raspakuje 15ak min silno, i bude iste velicine kao i regularna verzija ;)

ja sam tek sad dosao do gianta (tj presao ga) i skontao druzine :)

zasto su lordovi toliki gejevi pa im treba mnogo hiljada zlatnika da bi mrdnuli dupe? onda se vise isplati imati recimo 8-13 lvl lordove koje mozes u ranoj fazi igre da pozoves jer su jefitniji mnogo, nego kada skupish pare za one od 20 lvl vec si presao igru ili su se tvoji regularni heroji vec lvl-ovali na slichan nivo... sad sam na zmaju :)

zato shto ih prenosish potpuno gearovane i sa svim magijama koje su imali od ranije, plus ti ne treba taj guild da bi ga ubacio u igru, kao npr. dwarfove. Ja poshto izgradim obichne guildove idem shto pre da ubacim 1-2 cleric lorda, jer sa njima niko ne umire :)

Link to comment
Share on other sites

Mene ubi postava sa "Sauronom". Ne sto je teska, vec je duga, i ne mogu odjednom da je odigram...a onda je uskocio bug i sad ne mogu da nastavim, vec iz pocetka, jer se zabagovao graveyard - izbaci igra kad kliknem na taj objekat...a vec imam neke trupe tu koje treba da rezujem...zeznuto je da ih samo bacim jer "Sauron" seta po mapi i uvek postoji dobrana verovatnoca da upadne u bazu (zeznuto je staviti blizu trade postove, jer povecavaju mogucnost njegovog slucajnog "svracanja" u bazu)...i onda je def kraj, jer on vitla sa onim stupidnim iz filma swing udarcem i ima 45k energije.

Link to comment
Share on other sites

Klasika.Market>war>cleric>ranger sto mu dodje 9 junaka.To uvek radim jer su mali lvli hoce da istrazuju i peglaju bez problema.Odmah istrazim majesty lecenje.Nakon toga obavezno trazim trade puteve.Rog guild zbog extortion.Dalje zavisi od misije i kesha.

Mene zanima jel moze nekako da se odredi prvenstvo napada za junake ? Primer: trebaju mi samo dwarfovi za zgradu,a oni nikako da krenu.

Edited by Katsu

Is there a flower shop in the tahraji desert?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...