Jump to content

pričajte


Recommended Posts

  • Replies 1.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

bilo super na darkwoodima, zamalo da se skoljkam i kad sam trazila ribi na sanku da mi da vodu a mislila sam na cesmovacu,ona mi je istu naplatila 75din... pa sam posle morala i fantu da uzmem zbog shecera :P

posle smo otisli u Sobaricu i Batler... bilo skroz kul :)

s obzirom da sam juce saznala da mi je poslednji ispit zakazan za sledecu subotu, sad sedim i ucim ..

a da..srela sam i Nemesisa sinoc na 'certu :) o/

step in my transporter , so I can teleport ya,all around my heavenly body..

Link to comment
Share on other sites

Oprao sam kola, to je takođe potvrda da će uskoro padati sneg, ali su bila toliko prljava da nisam mogao da izdržim pritiske okoline pa sam ih jednostavno morao oprati.

Doduše, skapirao sam da ošljare ti perači automobila stravično, pa nemam pojma kojom pričom da ih naredni put nateram da ih operu kako treba. Mislim, ne zanima me to da mi auto sija na prvu loptu, što nije teško postići, već da bude lepo očišćen na svim mestima, unutra i spolja.

Sa druge strane, najeo sam se strašno, pio neko domaće vino sa sela, pa onda jeo Markizu :)

Link to comment
Share on other sites

Oprao sam kola, to je takođe potvrda da će uskoro padati sneg, ali su bila toliko prljava da nisam mogao da izdržim pritiske okoline pa sam ih jednostavno morao oprati.

Doduše, skapirao sam da ošljare ti perači automobila stravično, pa nemam pojma kojom pričom da ih naredni put nateram da ih operu kako treba. Mislim, ne zanima me to da mi auto sija na prvu loptu, što nije teško postići, već da bude lepo očišćen na svim mestima, unutra i spolja.

Sa druge strane, najeo sam se strašno, pio neko domaće vino sa sela, pa onda jeo Markizu :)

Odesh u neku novootvorenu perionicu, druge nema osim da poznajesh peracha i da mu kazhesh, operi dobro, chasticu dobro. :)

Ei Aaniigoo 'Ahoot'e

Link to comment
Share on other sites

ili jednostavno ides na mesta gde te spolja peru one mashinchuge,pa onda ne mrzi ove radnike da ti lepo ociste iznutra :)

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

Odesh u neku novootvorenu perionicu, druge nema osim da poznajesh peracha i da mu kazhesh, operi dobro, chasticu dobro. :)

Pa to mi nije problem, mogu tako da uradim, samo ne znam 'de su te novootvorene perionice.

Za sada imam nekoliko njih kod kojih idem i razlicita su iskustva:

- Na cosku kod buvljaka - peru sranje

- U Kneginje Zorke kod Ivo Lole - operu nekako "trajno" :) Ovako na prvo oko ne deluje nesto sad "wow", ali dugo nekako ostane cist, sta ga znam.

- U Pop Stojanovoj (ona perionica od pre hrista) - peru onako, tj. osljare, osim kad radi neki bajko koji bash dobro pere, al' ko ce da juri kad je on u smeni.

- Dole u Cara Dushana kod "Atoma" ;) - ovi peru ok, i na oko deluje auto sjajno, mazhu i gume i sta ga znam, al' imam utisak da se mnogo brzo zaprlja.

Sigurno sam prao josh negde ali ne mogu da se setim.

Link to comment
Share on other sites

Ja sam sad skoro prao na Konjarniku u Ustanichkoj, preko puta good food-a, neko mi reche da je ta novijeg datuma perionica. Za 450 dinara su mi super oprali, obrisali stakla iznutra shto se retko ko seti od ovih drugih maloumnika, namazali gume i namazali tablu. Ako te ne mrzi, overi njih.

Ei Aaniigoo 'Ahoot'e

Link to comment
Share on other sites

To je kara varijanta, onda ih tek ne zanima nishta jer znaju da dobro tipujesh.

iz mog nekog prakticnog iskustva nije tako, takodje ni iz prica drugara koji su radili u perionicama. uglavnom vole da se uslihtaju dobrom tipperu kvalitetnim pranjem.

ako i dodje do toga sto ti kazes, onda lepo pocnes da tipujes manje kad operu bezveze, a kad operu dobro, tipujes fino i jos komentarises nesto tipa 'svaka cast lol'. pa se nauce.

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

iz mog nekog prakticnog iskustva nije tako, takodje ni iz prica drugara koji su radili u perionicama. uglavnom vole da se uslihtaju dobrom tipperu kvalitetnim pranjem.

ako i dodje do toga sto ti kazes, onda lepo pocnes da tipujes manje kad operu bezveze, a kad operu dobro, tipujes fino i jos komentarises nesto tipa 'svaka cast lol'. pa se nauce.

Ja se obichno vratim i kazhem shta mi ne odgovara, poshto sam ovako opasan pa shvate da nema zajebancije!

Ne, ozbiljno, prao sam stalno u jednoj perionici na Vracharu gde je katastrofa skupo pranje ali mi je odgovaralo shto mi je blizu pa tipa ostavim auto i odem zavrshavam poslove po kraju. Uvek im ostavim tipa 100 dinara preko i dodjem po auto, sednem, vidim usrana mi shoferka, vratim se i onda njihov shef ispizdi poshto me prepoznaje ali nishta to ne vredi, dodjem sledeci put i tipa ne isprazne mi pikslu, tako da sam prestao da perem tamo, ne mogu da podnesem takve stvari.

Ei Aaniigoo 'Ahoot'e

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...