Jump to content

Risen


G!!!

Recommended Posts

On 2/14/2023 at 11:52 AM, G!!! said:

@overkind esi igrao Elex ? Stoji mi sa nekog popusta kupljen, nikako da se usudim da utvrdjujem da li mi uopste fali ghotic vajb ili ne 🙂

Након неког двоцифреног броја сати, свиђа ми се 🙂
И даље се ложим на ПБ игре. После 20 година јбт. Ако си играо Готике и уживао си свидеће ти се. И нећеш се претерано главити или питати шта и како. Лепо СФ окружење, занимљива механика са летењем - корисна око истраживања и у борби, до зла Бога бангава борба (али када није била). Мање-више игра те тера да убијеш све у неколико потеза. Надгорњавање са зверовима није глатко, иако је могуће. Јаке противнике просто не можеш ни да такнеш. Тако да, за посвећене љубитеље ПБ сасвим очекивано и сасвим лепо. Мени је ново то да се звери, велика већина, поново појављују после неколико дана, тако да сакупљање трофеја више није математика као што је било. Просто убиј све што можеш не мораш да чекаш, јер биће га опет касније за боље трофеје. Ово мени лично прија јер немам бесконачно времена да цинцулирам шта и како.

Мало сам изненађен искрено да и даље волим да се завлачим по рупама и пењем по гудурама и да ми је драго када тамо има нешто 🙂

  • Like +1 2
...Од рођења спремна стоји, мене чека моја рака,
Да однесе све што имам у дубину у дубоку.

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...