Jump to content

3D is here


ZerBah

Recommended Posts

Poshto vidim da u poslednje vreme mnogi pitaju kako to da se ponovo pushtaju 3D filmovi u bioskopima, mnogi su verovatno chuli da postoje 3D ekrani itd., reshio sam da vas malo obradujem nekim svojim 3D zezalicama, tj. svojim 3D reklamama i trejlerom za film Transformers 2 koji sam konvertovao iz 2D u 3D :)

Reklame:

Sony Ericsson W995i i T-Home (50 Mb) - http://files.mail.ru/H04RJR

Trejler za Transformers Revenge of The Fallen 1080p (162 Mb) - http://files.mail.ru/S79WA7

Video fajlove mozete pushtati u bilo kom plejeru koji podrzava Windows Media Video.

Da bi videli 3D, trebace vam najjednostavnije 3D anaglyph naochare. Evo slike:

anaglyph%20glasses.JPG

(znachi crvena folija za levo oko i plava za desno)

Mozete sami da napravite iste ili da ih kupite (poshto su papirne jako su jeftine).

Nadam se da ce vam se svideti trip [:D]

P.S. Ako neko pozeli da uploadujem na drugo mesto, recite.

А в чем сила, брат?

Link to comment
Share on other sites

Gde se to inače kupuje, izgubio sam one što sam dobio uz CKM (kad su išle gole ženske u 3D, mnogo dobro).

"You're the first of the official death squads to whom we've been formally introduced... How do you do?"

 

"By my deeds I honour him, V8."

 

Link to comment
Share on other sites

A jel se ne dobijaju u bioskopu za 3D projekcije? Nisam bio pa ne znam, nije valjda da se vraćaju? Ili su neke "fensi"?

@ voodoo - haha, i ja sam imao taj zabavnik sa fantomom ali naočare nisam izgubio! Mada, imajući u vidu da ih sada nemam, možda ih i jesam izgubio :( :)

Link to comment
Share on other sites

Ja sam ovakve pokušao da napravim još tamo devedsprve ili kad, kad je u Zabavniku izašao 3D strip o Fantomu a ja izgubio original naočare koje su se dobijale uz isti, i fejlovao sam :D

ahaha ja sam isto to uradio i ono, nemam pojma, kontam da sam polu-fejlovo, nesto se desavalo kad sam citao kroz njih, ali nije bilo to to:)

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

Pa ja sam kao bojio flomasterima, al nisam imao markere nego sam morao onim običnim, i ništa :)

pa i ja sam isto i otprilike je radilo, al kao da nije lepo, tipa negde uradi fino dubinu, a negde vidis i crvene i zelene linije, to mi nije bas najjasnije ni sad:)

posle sam probao da crtam flomasterima po svesci i da pravim 3d tripove, ali nisam uspevao, ne znam zasto, mozda treba da budu bas iste boje na naocarima i na papiru ili neka takva fora. u svakom slucaju, na faksu smo gledali neku knjigu sa gomilom, ali gomilom tih sranja, na hiljade tih fora, ancient knjiga, tvrd povez milion strana, verovatno u sfrj izdata, dolazi uz naocari:) i za gledanje tripova u njoj si mogao da napravis cvidze sam i to ne preterano skillful i da opet vidis do jaja, tako da nemam pojma koji su tu tripovi...

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

pa i ja sam isto i otprilike je radilo, al kao da nije lepo, tipa negde uradi fino dubinu, a negde vidis i crvene i zelene linije, to mi nije bas najjasnije ni sad:)

posle sam probao da crtam flomasterima po svesci i da pravim 3d tripove, ali nisam uspevao, ne znam zasto, mozda treba da budu bas iste boje na naocarima i na papiru ili neka takva fora. u svakom slucaju, na faksu smo gledali neku knjigu sa gomilom, ali gomilom tih sranja, na hiljade tih fora, ancient knjiga, tvrd povez milion strana, verovatno u sfrj izdata, dolazi uz naocari:) i za gledanje tripova u njoj si mogao da napravis cvidze sam i to ne preterano skillful i da opet vidis do jaja, tako da nemam pojma koji su tu tripovi...

Da, mora da bude ista/slichna boja na naocharima i na papiru inache ce se videti crvene/plave aure oko objekata (one se ionako vide ponekad, zato shto sistem nije savrshen i predstavlja najjednostavniji 3D effekat).

Jel mogu u 3Du da se gledaju titlovani filmovi?

Naravno da mogu da se gledaju titlovani filmovi.

А в чем сила, брат?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...