Jump to content

Slike forumaša


Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ivane, sasvim sam svestan kakve će posledice svaki moj post da ima. Dovoljno dugo sam ovde da znam šta RUR gotivi, a šta ne. Samo, napao si me niotkuda da ne znam ništa o DJingu. Dobro, nadam se da je to sada razjašnjeno (iako se lag buni), ali na kraju krajeva nije ni bitno. Onda kažeš da se šlihtam ljudima. I to ponoviš. To je uvredljivo i neumesno, jer ne mogu da pronađem ni jedan moj post koji ima prizvuk te loše osobine. Možeš li ti?

Link to comment
Share on other sites

tachke ili ne,ja cu ovaj put biti captain righteous i reci da ste skochili na njega bez razloga.

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

pa govorim ti da im se šlihtaš zato što je to tako, a mrzi me da zavijam u oblande. ovde se nikad ne priča o dj-ingu, ali ti koristiš svaku priliku da spomeneš nešto u tom kontekstu. ne radiš to da bi nešto naučio, nego da bi se identifikovao sa ljudima za koje misliš da su face u tom svetu. opet ću ponoviti da je ta tendencija normalna za tvoj uzrast i da nemam ništa protiv nje, već da ti je izvedba pogrešna. umesto da se zgotiviš sa lagom, bivaš obeležen kao mara tj. marmen.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...