Jump to content

pričajte


Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

hehe, sad mi ortak rece, da sinoc, oko 12, taman da udje u zgradu i neka riba kao neeeee, ne moze niko da udje, a ona mukica, sve do drugog sprata stavila na stepenice mirisljave svece i na svai stepenik po neku poruku na papiru...

eeee..theory down!

do jaja,svaka joj cast :).

bio na turniru u fudbalu,prvi smo u grupi,sutra 1/2 finale...bas imam dobru ekipicu,uopste se nisam nadao :))).

2ch4bup.jpg

Link to comment
Share on other sites

Došle neke dve sestrine drugarice da je farbaju, imam dakle tri osamnaestogodišnjakinje u kući trenutno koje non stop nešto kenjaju i misle da zvuče kul ako pričaju ko odrasle. Sere mi se od toga, u ovakvim trenucima hoću da se preselim na pusto ostrvo gde nema ljudi.

Link to comment
Share on other sites

odro se sinoć u Zrenjaninu na danima piva, jedva se dovukoh kući živ.... Sarajevsko Zabranjeno Pušenje objasnilo, izašli na dva bisa, odavno nisam bio na boljem domaćem/exyu koncertu. Veče za pamćenje.

Jebem ti političare i raspad SFRJ :(

gotivno je, cemu sluzi?

pa kao set ultimate gaming periferija, keyboard+mouse+sluške+onaj dodatak sa programibilnim tasterima kako god da se zove. Mada je to diskutabilno, al jedno je sigurno, bas ko sto si rekao, deluje onako vanzemaljski, imba :)

U svakom slučaju počinjem da štekam pare bar za G19

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...