Jump to content

pričajte


Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

isprichao mi je kolega koje cimanje imaju sa doktorima njegova trudna zena i on :\

inache, chovek je mega car u svakom smislu...ljudina, uber tech skills, super lik i on i zena, definitivno ljudi koji bi trebali da imaju i vaspitaju decu u ovakvoj drzavi. Cimali su se gooooodinama da ostane trudna, a sada se shetaju od doktora do doktora. Problem je shto je jedan doktoru u BGu, drugi u NSu, mislim duga pricha sa gomilom nenormalnih detalja...uglavnom, totalno nam je neorganizovano zdravstvo. Na kraju ce pljunuti masu kesha i otici kod privatnog, shto mu je jedino reshenje.

Jako me iznerviraju ovakve stvari.

Link to comment
Share on other sites

isprichao mi je kolega koje cimanje imaju sa doktorima njegova trudna zena i on :\

inache, chovek je mega car u svakom smislu...ljudina, uber tech skills, super lik i on i zena, definitivno ljudi koji bi trebali da imaju i vaspitaju decu u ovakvoj drzavi. Cimali su se gooooodinama da ostane trudna, a sada se shetaju od doktora do doktora. Problem je shto je jedan doktoru u BGu, drugi u NSu, mislim duga pricha sa gomilom nenormalnih detalja...uglavnom, totalno nam je neorganizovano zdravstvo. Na kraju ce pljunuti masu kesha i otici kod privatnog, shto mu je jedino reshenje.

Jako me iznerviraju ovakve stvari.

a mi ostali? :D za nas je Rumunija :D

inace, nije tako samo u zdravstvu i nije tako samo tada..

doktore boli kara za masu, obraduju se ako im nesto doneses pride, u stvari bez toga ne moze..

stvarno treba imati srecu pa naleteti na doktora koji ce se ponasati kao covek prema tebi..

We are just a moment in time,

A blink of an eye,

A dream for the blind,

Visions from a dying brain,

I hope you don't understand....

Link to comment
Share on other sites

stigao sa odmora, nazad u masinu :)

The people can always be brought to the bidding of the leaders. That is easy. All you have to do is tell them they are being attacked and denounce the pacifists for lack of patriotism and exposing the country to danger. It works the same way in any country.

Link to comment
Share on other sites

kupio sam koka-kolu posle dve nedelje, kako sam uzeo prvi gutljaj, kao da sam se puk'o dopom u venu. sta li stavljaju u ovo sranje. damn fine shit!

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

ko da je nešto bolje kad odete kod majstora, koji vas zajebe 10 puta, ili u prodavnicu gde vam uvale buđavu salamu. Što bi kod doktora onda bilo drugačije

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Otvori plastičnu i pomiriši, otvori staklenu i pomiriši. Nije isti miris, a bogami i ukus se malo razlikuje.

definitivno je staklena ftw, neko vreme je i bilo u maxiju, cak nije bila ni toliko skupa (tipa 40 din flasa) tako da 2 litra dodju i jeftinije i bolje, sad nesto ne vidim da ima negde..only junk cola...

We are just a moment in time,

A blink of an eye,

A dream for the blind,

Visions from a dying brain,

I hope you don't understand....

Link to comment
Share on other sites

vratio se sa ade \o/

sad jedan serious chill pa u grad

long live weekend \o/

Have you ever noticed that it's only 'perfect' people who are murdered or killed in horrific accidents?

"He was the perfect son" or "She was the perfect daughter."

"Such a tragic accident they were the perfect family."

"They died together, the perfect couple till the end."

Makes me glad I abuse my kids and beat up my wife.

Kind of makes me immortal.

Link to comment
Share on other sites

limenka ftw

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

a po čemu je posao doktora prioritet, od ne znam posao šalteruše koja po ceo dan ne radi ništa? Šta, doktor ima obavezu, a šalteruša, vozač GSP-a i profan na faksu npr nemaju? Poštenih doktora ima ko što ima i drugih poštenih zaposlenih u državnim službama, i to je normalno, nije taj broj ništa manji ili veći

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

pera je objasnio...nego kad doktor ne odradi nesto kako treba onda se odmah dize dreka i baca drvlje i kamenje na lekare...a to sto ostali sjebavaju ovu drzavu mnogo vise nikom nista...ne opravdavam naravno nemarne lekare koji ne rade posao kako treba, samo hocu da razjasnim neke stvari...doktori nisu jebena stoka koja gleda da vas zajebe, oni su normalni ljudi koji rade svoj posao u skladu sa mogucnostima...

srpskivojnik-3.jpg

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...