Jump to content

HoN prcajte!


Recommended Posts

Ne znam dal sam se ikada ovoliko iznervirao oko neke igre...naime treba mi jedna partija da pobedim za 1700 ratinga...ulazim u igru sd 1600-1700,u njoj zaticem prilicno dobru ekipu i u durgom timu vidim lika sa 1130 ratinga koga pustaju da igra....meni do jaja feeder koga cemo da trpamo....laka pobeda. Celu partiju deremo ih ko dabrove,da bi se ispostavilo da mi u timu imamo veceg idiota nego oni u njihovom timu....nas razor je covek koj kod sebe ima samo 3 bootsa (rating 1690 ima O_o). Oni nesto preokrenu partiju i puknemo. Tu sam vec izgoreo i polomio prvu tastaturu. Menjam tastaturu starom nekom i u fazonu "aj kao jos jedna" mozda bude bolje... Ulazim dobijamo partiju veoma brzo,pa reko aj jos jednu da bacimo na brzaka. Dobijemo i tu,disconectujem se i ulazim na svoj profil da pogledam svojih 1700+ ratinga.......kad ono KURCINA OGROMNA! I DALJE STOJIM NA ISTOM RATINGU. NIJE MI SABRAO POSLEDNJE 2 PARTIJE!!! POPIZDEO SAM SKROZ! IDEM NAPOLJE DA JURIM LJUDE SATAROM !

Burazeru to ti je standardna stvar ... ja iako znam da igram kerije vise volim suport i tankove da igram ili eventualno nekog int njukera i to mi je nesto najgore za pub u HONu. Evo danas sam krenuo sa 1727 rejtinga i pao na 1679 u jednom momentu. Svaku partiju sam igrao bolje nego bilo ko iz protivnickog tima al sam u timu imao 3 ili 4 fidera a ja posto nisam igrao kerije ( uglavnom ) na kraju izgubim :D ... jbg tako ti je kada igras sa idiotima a ko ce imati vise idiota uvek je random i na srecu :D. Evo usao danas u tim igram sa malikenom na lvl3 SS umre na sredi i leavuje ... na lvl 13 livuje nam i lich ! I ostanemo na nas 3 ( polywog paladin i maliken ) vs njih 5 ukljucujuci voida pandu i axe sve jebeni heroji za malikena  ( pride nafarmovana ) i za malo da ih dobijemo partija trajala sat vremena bukvalno sam ih topio dok nisu skapirali da treba da pobiju polywoga i paladina a ne mene da atakuju. Evo malo da lolujete.

#11073582 | Kraken          | 12-4-15  | 488  | 144/1  | Lose   | -4 PSR ( posle 9 0 u 20tom minutu dolazi mi u min 30 prefidovana luna sa Butterfly i satanicom ... naravno pick je takav da nemamo stun a imam 4 kerija ^_^ idioti

#11117292 | Pestilence      | 10-6-11  | 395  | 78/12  | Lose   | -5 PSR ( od 6 0 imali su scouta i NH protiv kojih sam dojaja ocigledno ... al toliko je nimphora prefidovala da je imala 0 10 cini mi se u min 15 ) 

#11097760 | The Dark Lady   | 12-7-11  | 476  | 161/8  | Lose   | -4 PSR ( imao sam 10 2 u jednom momentu sa DOOM bringerom koji sam pokupio od scouta ... feed koji je primio mozete samo da zamislite ^_^ )

#10940051 | Demented Shaman | 15-10-11 | 400  | 154/8  | Lose   | -5 PSR  ( posle 5 0 na strani i 11 3 prefidovani razor je ipak bio previse ... cini mi se da je imao 9 0 u min 7 gankovao suprotan lane dok nas mid SS dao mu 4 kila )

Ovo su sve 1600 1650+ SD partije i tolika kolicina retarda je zaista zapanjujuca al dobro ja znam da sam noob znam i ja da zafidujem ponekad al ono sto srecem u ovim partijama to je zaista uzasavajuce. 

Inace svidja mi se igra mLogo igram samo eve i hon  , samo orataci mi igraju malo mozda sat dva dnevno max ako ih navatam pa sam prinudjem da igram sa ovim probisvetima.

btw nemoj da se cimas za rejting previse restartovace ga ponovo par puta.

Edited by StormScion

Is the destiny of mankind controlled by some transcendental entity or law? Is it like the Hand of God hovering above? At least it is true that man has no control, even over his own will

Link to comment
Share on other sites

Ja bi sebi oduzeo zivot.

Samo naped,oduzmi sebi zivot...imbecil....

Nije poenta u rejtingu sto sam izgubio,nego sam seo da odigram 2-3 partije pred posao i cilj mi je bio tada da dodjem na 1700 ratinga,prvu izgubim zbog idiota koj sa razorom ode na 3 bootsa O_o,a druge 2 dobijem i ne sabere mi score...

Link to comment
Share on other sites

Ne bi tu nista trebalo da te cudi, kvalitetnu partiju mozes da ocekujes samo sa 3 i vise poznata igraca u istom timu. Evo ja danas nijedan pub nisam dobio, mada nisam puko ni mnogo psra, i dalje sam na oko 1720 il tako nesto.

mda al evo udjemo juce nas 4 ovo kada sam igrao sa pestilance al usao random uzeo nimphoru i nafidovao skauta madmana i jos po nesto ne secam se ni ja sam :D jbg tako to ide 

Samo naped,oduzmi sebi zivot...imbecil....

Nije poenta u rejtingu sto sam izgubio,nego sam seo da odigram 2-3 partije pred posao i cilj mi je bio tada da dodjem na 1700 ratinga,prvu izgubim zbog idiota koj sa razorom ode na 3 bootsa O_o,a druge 2 dobijem i ne sabere mi score...

namesti u filterima da ne vidis u game search partije u kojima se ne racunau statsi mozda je to ... mada desavalil su se i meni bugovi igram sat i 20 min partiju imam 20 2 sa magebane i ubijam ceo tim solo i bukvalno im ja u bazi i umre server i kao da nikad igrao nisam :D a meni znoj kaplje sa cela hehehhe

Is the destiny of mankind controlled by some transcendental entity or law? Is it like the Hand of God hovering above? At least it is true that man has no control, even over his own will

Link to comment
Share on other sites

Ko god da se nervira, i misli da je njegov bes opravdan, treba da odigra dobrih 10ak partija sa pejom i mendzhijem xD.

alo, momak, nemoj da si bezobrazan!! [:D]

al najjace je bilo kada nisam hteo da stanujem nekog, ne secam se vise ni sta, samo da ne bi uzeo kill :D::D

ali bili smo mnogo bolji tada i moglo mi se, da smo igrali normalnu partiju ne bi to uradio ^_^

smorio si bio mnogo sa MA NAJBOLJI SAM JEBOTE KAKO SAM DOBAR VIDI JAO

:D

Link to comment
Share on other sites

Samo naped,oduzmi sebi zivot...imbecil....

Nije poenta u rejtingu sto sam izgubio,nego sam seo da odigram 2-3 partije pred posao i cilj mi je bio tada da dodjem na 1700 ratinga,prvu izgubim zbog idiota koj sa razorom ode na 3 bootsa O_o,a druge 2 dobijem i ne sabere mi score...

Napises onakav post i sta ocekujes? :o

Nije bas fino vredjati druge kada ti za to nije dat povod...

Link to comment
Share on other sites

Panda sa 4200 hpa koji OP lol  

alo, momak, nemoj da si bezobrazan!! [:D]

al najjace je bilo kada nisam hteo da stanujem nekog, ne secam se vise ni sta, samo da ne bi uzeo kill :D::D

ali bili smo mnogo bolji tada i moglo mi se, da smo igrali normalnu partiju ne bi to uradio ^_^

smorio si bio mnogo sa MA NAJBOLJI SAM JEBOTE KAKO SAM DOBAR VIDI JAO

:D

HAHA tako sam jednom uleteo u tim sa 4 prijatelja sa pyromancerom sam igrao i krenem da gankujem i omasim stun i pocnu da me prozivaju onako bas drugarski masno i bezobrano. Tu ih ja iznapusavam najstrasnije i napravim codex ( dagon ) i do kraja partije ( koja je bila tesna al me totalno boleo kurac ko ce da pobedi ) samo sam isao i krao killove onako najkurvinskije ... kolicinu njihovog ragea i njihovih suza je tesko opisati :D ... ja sam naravno umirao od smeha ... vrhunac je bio kada je teamm8 pala ubija kripa sa lejna i ja prolazim i bacim ulti i uzmem mu kripa hahahhaha ... lik opsovao me i izasao iz gejma pa se vratio za 5 min ... i dan danas mi izmami osmeh kada se setim takvih partija :D

Edited by StormScion

Is the destiny of mankind controlled by some transcendental entity or law? Is it like the Hand of God hovering above? At least it is true that man has no control, even over his own will

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...