Jump to content

UEFA Europa League


dULEYM4N

Recommended Posts

ocigledno je bolje nego ovako...o kojih zapravo 30m pricas? rafa je imao 0 za leto, da nije prodao alonsa koji je kukao da ide u real ne bi imao ama bas nista, kupili su i Dzonsona jer im je portsmut dugovao za krauca pare

generalno, koliko god gotivio rafu ocigledno ne ide nesto, neka ode u juve, neka proba neko drugi...sto se ovoga tice Ferguson je neprevazidjen, da pool ima takvog bili bi na 40 danas, ali jbg

~~

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 101
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Venger je neprevaziđen, Ferguson je samo neko ko je novac koji je dobio povremeno i dobro trošio, uz brojne promašaje

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

venger jeste neprevazidjen sto se tice otkrivanja i rada sa mladim igracima, nema boljeg na tom polju, ali gde su ti rezultati? arsenal je isto veliki klub, mozda oni posluju najbolje od svih klubova u premijer ligi (ture kupljen za 300k prodat za 20 i kusur miliona i jos mnogo takvih primera) ali ne osvajaju ama nista

jedino je ferguson uspeo da iskombinuje rad sa mladim igracima, uz velike akvizicije koje su bile potrebne da se ostvare veliki i znacajni rezultati

kada bi venger samo malo promenio svoju viziju i vise se otvorio, uz isti kvalitet rada sa mladjim igracima kao sada, bio bi tata, ovako, samo jos jedan tim koji ''pravi ekipu za buducnost''

Link to comment
Share on other sites

Ferguson je tata, ali zaključno sa 99-om godinom. Nakon toga je pogubio kompas teško. Wenger je uzeo koliko, 2 titule ako se ne varam i igrao finale LŠ od kad je došao, plus tim nijednom nije izostao iz LŠ, što je poprilično dobar rezultat, ako se uporedi gde su bili pre njega.

Isto i za Rafu, tim je pre njega igrao Kup Uefa, a nakon toga su ipak uzeli LŠ i zaređali par sezona u LŠ plus se jednom borili za titulu. Ali, sad se vidi da se istrošio i da je vreme za novog trenera

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Ja realno ne pratim fudbal nešto preterano, pratio sam pre tipa 6-7 godina malo više, al ne mogu da verujem da uopšte ozbiljno diskutujete o tome kakav je ferguson trener. Hoću da kažem da čovek već sigurno 10 godina ni nije trener, ono, kontam da se manekeniše, a mašina iza radi sve (dovode igrače, taktiku i ostalo). On možda eventualno malo proćaska sa igračima u svlačionici i to je to... Sad će neko da kaže da lupam, "jesi igrao u mančesteru pa znaš" i slično, i mogu da se složim i sa tim, možda ovo zvuči kao neka teorija zavere ali ja sam nekako uveren da je to tako. Čovek je jednostavno od sebe stvorio ime, dobio titulu ser, i boli ga kurac... ukratko - on je zaštitno lice mančestera, a ne trener, ako mogu tako da se izrazim.

Link to comment
Share on other sites

sto je najcrnje cak je i koma rekao nesto normalno..

sa ovolikim znanjem koje venger poseduje, uspeo je sa realno osrednjim timom da lagano bude treci ove godine..a samo da nije stipsojner leskovacki i da je kupio jednog-dvojcu poluvrhunskih igraca mislim da bi uzeo titulu..ovako, sa dancem u spicu, volkotom koji treba da se bavi atletikom i samo jednom opcijom za dmf-a mogucnosti za veliki rezultat su mu bile 20%..

liverpul nije klub koji sebi sme da dozvoli 7. mesto i kad se to desi, necija glava mora da leti, a trener je prvi na listi..a ako ode u juve pasce u korov.

Link to comment
Share on other sites

liverpulu ako izostane jedan igrach iz trojke steva-tores-maskerano oni su u problemu. pritom njih trojica moraju da igraju sve mecheve i u ligi i u ligi shampiona jer nemaju (ne adekvatnu, vec nikakvu) zamenu. stoga se povredjuju ko ludi, nikad se ne oporave do kraja i to je zacharano kolo iz kog rafa ne uspeva da izadje. uz njih tu su reina, ager, dzonson, benajun, akviliani i kuyt koji su korektni, ali kad chovek bolje pogleda od svih njih dalo bi se skrpiti pola prve postave (i to ako su svi zdravi, shto je retkost), dok za drugu polovinu + rezerve + rotaciju nema dovoljno kvalitetnih igracha. ok, liveprul ima ogranichen budzet ali sam opet pod utiskom da je rafa mogao voditi mnogo bolju transfer politiku, kao i da je morao iskoristiti onaj trijumf liverpula i skok popularnosti da bi doveo josh vrhunskih igracha osim toresa. robi kin 19m, babel 11.5m, riera 8m, dosena 7m, penant 7m, belami 6m, morientes 5.5m. sa druge strane tog istog kina je prodao posle pola sezone za 15m, olako se odreko sisoka za 8m, risea za 4m, garsije za 4, marfija za 2.5, siname pongola za ispod 3, dosenu jedva uvaljo za 3.5m, morientesa za 3m. kada bih te kupovine nekako rangirao rekao bih da su torres i ager odlichne, ajd da kazhemo i insua i arbeloa jer su za dz doshli, a da su garsija i xavi dobre jer su dovedeni za ozbiljne pare iako su se svakako isplatili. ochigledno da je malo kvalitetnih igracha dovedeno, nekih se prelako odrekao, dok je gomila mediokriteta prodefilovala kroz klub. dovoljno je pogledati koje igrache su ostali timovi koji su ispred liverpula dovodili i sve je jasno. nisam rachunao ali chak i da je liverpul izvukao nulu shto se tih transfera tiche, velike su pare tu otishle na potpise i previshe je vremena izgubljeno u praznom hodu. trenutni izlaz iz ove situacije ne vidim, osim da se promeni vlasnik i dovede novi trener. ne mislim tu da to mora biti neki sheik koji ce besumuchno da sipa novce, ali mora biti neko kome liverpul nije samo trenutna investicija, da bi uneo stabilnost i svezh kapital u klub. shto se trenera tiche, ne znam koliko ce to biti realno ako inter uzme lsh i uz sve ove priche o nasledniku sir alexa i naravno konstatno vrebanje reala, ali bih jako jako voleo da to bude murinjo. prvo zato shto je chovek dokazani struchnjak, svojom pojavom bi podigao rejting kluba i privukao kvalitetnije igrache a sama njegova biografija garantuje uspehe. cenim da bi uz 100milki ulaganja tokom naredne 2-3 godine mogao da ponovi uspehe iz chelzija.

da znam, nisam normalan shto ovoliko pishem, znam da mnogo vas nece ni prochitati, al eto to su moja dva centa i napushite mi se djoke!

Edited by rev
Link to comment
Share on other sites

sve si ok napisao samo nemoj Reinu da svrstavas u solidne, jer je covek najbolji golman koga sam gledao ove sezone, mogu da mu se sagnu i Kasiljas i Cech sa obzirom sta je sve radio i koliko je puta vadio pul iz govana, kapiram da ne bi bili top10 da nije njega. drugo Gerrard je igrao solidan broj meceva ali ove sezone uglavnom nista nije pokazivao, ne jer je los nego jer nema sa kim da igra. torres povredjeni je bio kljuc svih pehova ove godine

~~

Link to comment
Share on other sites

ako se to desi, odmah kupujem Pantelićev dres, ortak živi u UK pa će da sredi nešto :)

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

sto je najcrnje cak je i koma rekao nesto normalno..

sa ovolikim znanjem koje venger poseduje, uspeo je sa realno osrednjim timom da lagano bude treci ove godine..a samo da nije stipsojner leskovacki i da je kupio jednog-dvojcu poluvrhunskih igraca mislim da bi uzeo titulu..ovako, sa dancem u spicu, volkotom koji treba da se bavi atletikom i samo jednom opcijom za dmf-a mogucnosti za veliki rezultat su mu bile 20%..

+ sto je tokom vise od pola sezone bilo povredjeno 5 i vise igraca ...

There are no miracles, there is no such thing as fate. Nothing is meant to be.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...