Jump to content

Liga Sampiona


sinister

Recommended Posts

cirih pada tu nema dileme.imam neki osecaj da ce man utd da se iscupa sutra i da ce porto da samelje najzad ovaj smesni apoel.ostalo ili je previse riskantno ili nije vredno igre iako znam da cu staviti neko sranje na tiket i puci :)

Edited by Hell

Let me tell you the tales of your life of

your love and the cut of the knife

the tireless oppression

the wisdom instilled

the desire to kill or be killed.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 975
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

valjda Barsa :)

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

SAMO JE JEDNA SLICNOST IZMEDJU REALA I MILANA

I JEDNIMA I DRUGIMA JE SPONZOR BETANDWIN! :)

znaci ja ne verujem sta sam gledao..

didi bizarno i nicim izazvano ispada lopta, kasiljas prima neki go sa 25 metara koji u zivotu nije primio..ono nije da je bila bomba neka pa da kazes, moro je da primi..drugi gol da ne komentarisem..ni on ne zna zasto je izleteo, jedino ako je odigro iz 1-2 pa je morao:)..raul izlazi sam ispred gola i sutira neki lob golmanu od 2 metra koji stoji na golu..onaj treci gol milana 5 odbrambenih reala se skupilo na jednu stranu a pato bleji sam kao duh..nerealne stvari..

u istoriji fudbala nisam video da neka ekipa sa 1 shansom da 3 gola kao sto je to veceras milan uradio..no, i to treba znati, a i real je igrao krajnje cudno, stiskaju stiskaju pa onda opet nista..i tako ukrug

da ne pominjem cist penal zambrote nad benzemom..istovetan kakav je romi sudjen u subotu kad je burdiso krnuo nestu..prvo malo loptu pa onda drugom nogom pljas.

i mrtvi volfsburg koji turke nemoze da dobije, nek crknu..pare mi uzeshe..

jedino mocni marsej nikada ne izdaje!!!

Link to comment
Share on other sites

ma nije teorija zavere, ljudi zajebavam se..nego mnogo glupih momenata na jednoj utakmici koja je trebala da bude ozbiljna..mislim bar se ocekivalo da bude ozbiljna

el neko video sad na pregledu da su se igraci juventusa dosta jako radovali pobedi nad makabi haifom kuci..:(

a gabrijel hajnce kao gabrijel batistuta :)

Edited by GibanicA
Link to comment
Share on other sites

Glupi momenti zato sto je real glup tim a milan mator i jadan al opet treba biti lud pa zanemariti cinjenicu da su najiskusnija ekipa u ls vec godinama.Real je otkad ih znam supalj i nikako mi nije jasno kako pored tih milijardu evra sto su potrosili na napad nisu mogli da dovedu jos nekog kvalitetnog da zapuse te rupe koje vuku vec jako dugo.Doveli su Albiola koji je odlican ali je nov,imaju pepea koji je debil,garaya koji ne igra i metzeldera koji je tragedija otkad je otisao iz dortmunda.I nikako da skapiraju da im je neophodan dmf svetske klase kakvog ima svaki drugi veliki klub.

Sto se tice milana jedinstven tim.Propadaju,tonu,ne bi me cudilo da ne zavrse u top4 u kalchu a sa druge strane da doguraju do finala ls.Jednostavno su apsolvirali to takmicenje :))

Edited by Hell

Let me tell you the tales of your life of

your love and the cut of the knife

the tireless oppression

the wisdom instilled

the desire to kill or be killed.

Link to comment
Share on other sites

Da li je neko primetio da je ovo kolo bilo izuzetno dobro za golmane, iskljucujuci pomenutu i retardiranu utakmicu Real - Milan? Bilo je nekih izuzetnih odbrana [:)].

We must all fear evil men. But there is another kind of evil which we must fear most and that is the indifference of good men !

Link to comment
Share on other sites

jbg ovo je LS, sve je moguce. Milan je dobio Romu pa su malo u naletu iako je Roma jadna. Ali onaj drugi gol...Patu se odbila nerealno...:) nisam verovao da Kasiljas moze ono da uradi, top golman jbt...DIda je imao par odbrana ok, ali svaka lopta koja mu je isla je vila visoko rizicna, fazon svi su uklizavali i bacali se u sut da ne ode u gol :) Ponistili su CSKA cist gol...Btw Grbicu kako si dobio 3k ako si dao 500? Moj ortak na 1k uzeo 7k, nije valjda tolika razlika u kvotama po kladzama? :)

~~

Link to comment
Share on other sites

Loris je zver od golmana, a i onaj drugi Francuski reprezentativni golman je odlican. Onaj crnac shto je branio u Beogradu ali ne mogu da se setim kako se zove...

We must all fear evil men. But there is another kind of evil which we must fear most and that is the indifference of good men !

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...