Jump to content

Liga Sampiona


sinister

Recommended Posts

neka, neka..

uvek je lepo kad mancester ispadne..nista mi nece faliti..ali ce taj jedan finalista iz tog para zaista smetati..bilo bi najlepse kad bi inter i barsa igrali finale

pritom stvarno, kad je nani ciganin crni ispao najbolji igrac meca i celog mancestera poserem se na taj mancester..

p.s. badstuber bi mogo u zvezdu, klao bi se za mesto sa ignjatijevicem..koja rupa..

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 975
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

realno,manchester je dao userski gol u shvabiji jer se demikelis okliznuo i nakon toga su se branili ko shiptari.Srecan splet okolnosti po bajern ili ne,zasluzeno su dosli do trijumfa u minhenu,a nista bogami nezasluzeno nije bilo ni ovog puta.Mancha je imao nalet,primili su jeftin gol pred kraj poluvremena i posle odigrashe drugo poluvreme ko najvece pichketine i to je to.Ko jebe Rafaela kad se kurchi,alo sine,idi spavaj i od sutra idesh u chesterfild.

Mislim,ako je nesto bilo nezasluzeno onda je to bio remi Arsenala i Barse u prvoj tekmi,to je paralela koju treba da upotrebite.Nije njih nista manchester ugazio u prilikama,dali su iz tri shanse tri gola i to je to.Shvabe su carevi,navijam za njih samo zbog Robena i Riberija,a ima pravde u fudbalu sto i ove godine necemo da gledamo Manchester-Barsa u finalu.I da,uprava Reala je najdebilnija uprava u istoriji fudbala,prodas Snajdera koji je najbolji igrach serije A i Intera,i Robena,sta reci dalje.

Mislim da je finale Barsa-Bajern,ali ni prolazak Liona i Intera me uopste ni najmanje ne bi zacudilo posto obe tekme itekako znaju da odigraju na rezultat.

POZ KOMO CARE,IZGUBICETE I TITULU,JOS UVEK MENDZI I JA HOCEMO TO PRAGNJE!

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

jel ti zajebavas? dva gola za dva minuta u finalu lol... pre ce biti da su nemci bili srmdljivi

sto se jucerasnje tekme tice generalno ne navijam za manchester ali skidam kapu uvek za dobru igru i dobre akcije. sinoc su zasluzili da idu dalje al jebga

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Pa prosli bi kao roma da nisu dobili crveni posle 5 minuta. A ne znam sta ocekujes da radi ekipa sa igracem manje protiv bajerna sa riberijem i robenom sem da se brani i cuva rezultat. A to da je Bajern bio bolji u obe tekme je lol. Oba gola na prvom mecu su uvaljali ne znaju ni oni sami kako. Svaka cast Robenu danas na onom voleju, ali nisu zasluzili da prodju.

+1

ispade mancester najomrazeniji tim jbt, svima drago sto su ispali:(

salt wat fish fresh wat fish?

Link to comment
Share on other sites

pa kad su ti ikone tima Nevil i Kin, najodvratniji igrači na svetu, i kad ti je trener matori smrda koji stalno kuka na sudije, moraš da budeš omražen

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

pa dobro, uz Gigsa i Kantonu i Skolsa, to su ti najpoznatiji igrači u zadnjih 20 godina.

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

kin je bio car :) ja sam njega gotivio jer je bio pokvaren prgav i nikada nije bezao od toga, drugaciji od ostalih sisica svakako

s druge strane skols mora da je u nekom gej lobiju kojem pripada pola sudija, kada su mi dopustali onakve pogibeljne startove otvorenim djonom sa obe noge bilo gde da udari, tokom cele njegove karijere, ono bih zabranio zakonom :D

mada generalno, super sto je ispao manchester, zato jer je to iznenadjenje, jebesh LS gde znas jos ko ce biti u cetvrtfinalu

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Najgore je shto ce sada ljudi da pocnu da seru Platinuju da su polufinala govno, vidi koji su klubovi stigli itd itd, to je sve jer je pustio prljave istocne evropljane da imaju vishe klubova. Osim shto nije, nego su neki klubovi izbananisali kao npr Real Madrid, danas poznatiji kao Ronaldo Manekeni.

We must all fear evil men. But there is another kind of evil which we must fear most and that is the indifference of good men !

Link to comment
Share on other sites

pa kad su ti ikone tima Nevil i Kin, najodvratniji igrači na svetu, i kad ti je trener matori smrda koji stalno kuka na sudije, moraš da budeš omražen

sinoc sam imao raspravu oko Nevila sa 3 mancesterovca,ljudi me ubedjuju da je jedan od najboljih bekova ikada...popizdeo sam :D taj lik mi je olicenje loseg fudbalera u velikom klubu,kao npr Hajnce

Um caruje, Dundo Maroje!

 

click me

Link to comment
Share on other sites

kin je bio car :) ja sam njega gotivio jer je bio pokvaren prgav i nikada nije bezao od toga, drugaciji od ostalih sisica svakako

s druge strane skols mora da je u nekom gej lobiju kojem pripada pola sudija, kada su mi dopustali onakve pogibeljne startove otvorenim djonom sa obe noge bilo gde da udari, tokom cele njegove karijere, ono bih zabranio zakonom :D

mada generalno, super sto je ispao manchester, zato jer je to iznenadjenje, jebesh LS gde znas jos ko ce biti u cetvrtfinalu

ma totalni car, toliki da je čoveka poslao u penziju. Car je ko što su i Robbie Savage i kompanija carevi

@alpha:

taj rad, lik je katastrofa igrač, ne znam samo kako nije otišao u paketu sa burazerom

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

pa realno da se slozimo i dobio je prestrog zuti karton , da je to bio neko drugi ne bi ga dobio , posto mali nema autoritet kod sudija jbg, a ovaj je ko za inat se uneo u lice sudiji da mu dosudi drugi zuti jbg

ako je to bio prestrog karton, sta je bilo ono fabregasu?

Kako mi je odmah lakse. nije mi vise ni problem sto je ispao arsenal, samo nek je veliki najveci klub u istoriji fudbala neprikosnoveni nenadjebivi mancester ispao ! :D

I barca nek osvoji zasluzila je ...

Komo poz te venger, a i bajern :D

There are no miracles, there is no such thing as fate. Nothing is meant to be.

Link to comment
Share on other sites

ma totalni car, toliki da je čoveka poslao u penziju. Car je ko što su i Robbie Savage i kompanija carevi

@alpha:

taj rad, lik je katastrofa igrač, ne znam samo kako nije otišao u paketu sa burazerom

ni taj tvoj na slici nije nista bolji :)

Нема  будућности без истине.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...