Jump to content

Liga Sampiona


sinister

Recommended Posts

Mota je dobio drugi zuti,ne direktan crveni.

Da li sam jedini izvalio da su spanski cigani ukljucili prskalice na kraju tekme,koje cigansture jbte :D

U 28. minutu Tijago Mota je zaradio crveni karton jer je gradeći loptu po licu zakačio Buskeca. Fudbaler Barse je pomalo teatralno pao jer se činilo da kontakt, iako neosporan, nije bio toliko snažan, ali to je bilo dovoljno za sudiju De Blekerea da pokaže Brazilacu direktni crveni karton, iako je već imao žuti.

A i ja nisam video zhuti u rukama sudije uopshte, vec samo crveni.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 975
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

antifudbal ? lol :)

pa sta da radi drugo sa igracem manje 70 minuta ? a brani rezultat u gostima pred 90k ljudi protiv bivseg sampiona

antifudbal je pokazala barsa, onoliko foliranja bacakanja smaranja nisam skoro video... jebeni mesi koji mora bar 3 puta po utakmici da simulira u shesnaestercu, sta mu treba to kada zna i moze bolje

omasena taktika za bunker, kada se brane izmedju 16 i 20ak m sa dve linije 9 igraca, nema tu driblinga, nema tu duplog pasa, moze samo po boku da se probije sto su i pokusavali ali ni jedan centarsut nije prosao, a mogli su da igraju na 30 m da malo izazivaju protivnika ne bi li malo izasao... valjda su mislili da ce inter da skine gace pred onoliko ciganshutura na jednom mestu, mozda i auto gol da postignu.... ko zna... u neku ruku je i bolje sto je iskljucen mota (za inter), jer je time zavrsena svaka napadacka ambicija za inter i potencijalno otvaranje

interesuje me sta li je murinjo sapnuo gvardioli na poluvremenu :)

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

i dobili smo novog kezmana !!:D

A, Portugalac je posle dugo vremena progovorio o tome koliko se vezao za Inter i navijače tog kluba.

"Mislio sam da je moj odnos sa navijačima Čelsija neponovljiv i da nikad tako nešto neću osećati u životu, ali pronašao sam i više od toga u Interu!", izgovorio je čovek, koji je uglavom govorio o tome kako mu je teško u Italiji.

Нема  будућности без истине.

Link to comment
Share on other sites

@Draganče:

Ali je bila ona animacija kad dva žuta postaju crveni

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Pero, bila je ta animacija, ali sudija je definitivno izvadio direktan crveni.

Lyesmith kept his orange-blond hair pretty much shaved. You could see the lines of his skull. "Tell you what, though. This country started going to bell when they stopped hanging folks. No gallows dirt. No gallows deals."

Link to comment
Share on other sites

Pero, bila je ta animacija, ali sudija je definitivno izvadio direktan crveni.

znači lažu ovi iz režije :)

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

ibra je jednostavno pokazao da nije igrach za velike tekme. jbt zamisli to ponizhenje, trener vadi njega koji je brutalno placen a ubacuje jednog bojana balavca i to u polufinalu lige shampiona protiv bivsheg mu kluba. murinjo je odrzhao javni chas fudbala, valjda je svima jasno da je u startu ishao da postigne gol u gostima, no prilagodio se situaciji... sa druge strane barsa me je fascinirala mirnocom, sve do gola pikea njihova igra mi je delovala ne kao da veruju da ce postici ta dva gola, vec ko da znaju. neshto se dogodilo nakon toga, mozhda je tome kumovao i pepe svojim izmenama, zadnjih 10 minuta mi nisu delovali kao tim koji je tako strpljivo stiskao ceo mech. da ne zaboravim i uvek sjajnu podrshku navijacha, za 10+. crveni moti prestrogo dosudjen, pikeov gol je regularan jer je levi bek intera zaostao, bojanov opravdano ponisten jer je lopta ocigledno jaju pogodila u ruku i to je to. ne smem ni da zamislim shta bi bilo da je pepe bio trener ovakvog intera, a murinjo trener ovakve barse...

Link to comment
Share on other sites

^

ta poslednja recenica je kljucna..realno inter nema nijednog super-fudbalera..osim golmana recimo..ali su bili besprekorno organizovani..jeste to bio antifudbal, zglobni autobus ispred gola, ali jebote kojoj ekipi bi palo na pamet da uopste i pokusa da tako nesto uradi protiv barselone na njenom terenu i da joj uspe tokom celih 90min..tako da na to treba gledati kao na zaista veliki uspeh..

murinjo je verovatno hteo da pokusa nesto slicno prvoj tekmi, sa malo vise zatvorenosti, al ga je povreda pandeva od toga udaljila a motin crveni samo ojacao bunkercinu (i verujem da taj crveni stankovic slavi kao novi rodjendan jer ce igrati prvu postavu u finalu)..

kad se podvuce crta - izbacili su i celzi i barsu a prvu su igrali kuci..zasluzeno su u madridu i nadam se da ce osvojiti..i neka nesreca mora stici bajern zbog onakvog izbacivanja fiorentine..

i sramota je da se ovako gospodski klub kao sto je barsa ocigani i krene sa ovim jadnim `pipo inzagi` potezima sa valjanjem ko buskec..da ne pominjem to hapsenje etoa i neki karneval ispred interovog hotela noc pred tekmu..

Cela Srbija, Makedonija, Rumunija i Kenija ce biti pred tv-om 22og i navijati za inter :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...