Jump to content

Golf


Recommended Posts

Pre par minuta, dok sam (iz nepoznatih razloga) sa kishobranom u ruci prolazio kroz Knez Mihajlovu (iz, za ovu prichu, potpuno nebitnih razloga), pala mi je na pamet vrlo retardirana ideja (inspirisana nekim retardiranim emisijama americhke produkcije, koje sam nekom prilikom video)

Rech je o nekoj urbanoj vrsti golfa, a pravila su jednostavna:

sve shto vam je potrebno je - kishobran!

economy-black-umbrella.jpg

E, sad, da bih vam lakshe objasnio uzecemo konkretan primer:

Prva 'rupa' bi bila recimo chesma u Knezu

delijskacesma.jpg

cilj je da svoju 'lopticu za golf' naterate da prodje kroz chesmu.

pochetak bi recmo bio ispred Biblioteke grada, na kraju Kneza, tu bi svaki takmichar birao svoju 'lopticu' i izvodio pochetni udarac.. 'Loptica' moze biti bilo ko, npr:

001penzioner-sinko.jpglogo.40500.jpg10462.jpg26006582_fdf0fa8f52.jpg

cilj ja da izabranu 'lopticu' sa shto manje udaraca kishobranom naterate da prodje kroz 'rupu', u ovo sluchaju chesmu. ;)

naravno, jedini dozvoljeni kontakt sa 'lopticom' je udarac kishobranom, svi ostali fizichki i verbalni kontakti vode ka diskvalifikacija :D

Lokacija druge rupe bi bila naknadno odredjena, naravno, ako neko uspeshno zavrshi prvu.. :P

Nagrada za prvoplasiranog u generalnom plasmanu bi bila, recimo, majca sa pozlacenim likom Boshka Buhe, za drugo mesto sa srebrenim likom, a, za trece mesto zbirka pesama Pere Zupca :D

180px-Bosko_Buha.JPG6164_Pero_Zubac.jpg

Pravila treba josh razraditi, naravno, ali ovo je neki kroki :P :)

Retardirano, zar ne? :D

I, da, je l' hoce neko na partiju 'golfa'? :P

Link to comment
Share on other sites

nisam mislio na tebe, profesore, vec na pokretaca ovog topika! :)

desi deda jebote, dojdi na irc!

edit:

aaaa propustio sam te .. iskljucio sam zvucnike!

poa kad ovaj deda dodje na 2 minuta, slapuje mene i ode...a meni naravno iskljucen zvuk na ircu, ili nisam za kompom...cemu zurba deda, nemoj biti kao vudi koji pali i gasi irc svakih 5 minuta:)

srpskivojnik-3.jpg

Link to comment
Share on other sites

poa kad ovaj deda dodje na 2 minuta, slapuje mene i ode...a meni naravno iskljucen zvuk na ircu, ili nisam za kompom...cemu zurba deda, nemoj biti kao vudi koji pali i gasi irc svakih 5 minuta:)

Jbg Dule, ja sam josh uvek na dilaupu pa mi malo nije ekonomski isplativo da budem stalno online. Naidjem, javim se, pa ako niko ne odgovara - odem.

... ukusi su razlichiti... reche djavo i sede u trnje...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...