Jump to content

Golf


Recommended Posts

e, daj i meni tu drogu...

ne dam! :P

Tju da snimim seriji o ovome!

cimaj na pm za autorska prava :D

do tell more

pa, chemu, kad niko nece da igra :( :b

Zasto meni treba previse vremena da udjem na ovakve topice, a uvek se prijatno iznenadim. Ko mi kriv kad selektivno citam.

@ lakj-shta-god:

poseti i ti druze ovo :D

kako je Hari postao gari [roflmao]

LOL, jbg, nije mi palo napamet :(

neka neko edituje, ja mislim da ja ne mogu :P :b

zanima me splet dogadjaja koji su te naveli na razmisljanje :D

e, sve je pochelo random funkcijom :)

i, naravno, hvala drugu depresSed-u na pomoci u razvijanju ove retardirane ideje.. P:

btw, mislio sam da je teshko da ce se tako brzo pojaviti retardiranija tema ovde, al' me lik sa problemima sa ribom sjebao vec posle par sati :D

Edited by friedrich
Link to comment
Share on other sites

na valja ti koncepcija jer je podlozna varanju, tipa dogovorim se s likom koga ne znate da bude tu i tu tad i tad i da cu da ga proteram kroz cesmu kisobranom i pobedim sve sa pet minuta fore.

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

na valja ti koncepcija jer je podlozna varanju, tipa dogovorim se s likom koga ne znate da bude tu i tu tad i tad i da cu da ga proteram kroz cesmu kisobranom i pobedim sve sa pet minuta fore.

eeee, ali, kao shto rekoh, ovo je samo kroki, ako bi neko hteo da igra pravilnik bi bio razradjen..

a, i to je smor, chemu onda uopshte igrati :P

Pa onda kera.

a, shta ako poznaje kera? :P

bolje ribu neku, manja je verovatnoca da poznaje nju nego kera :P :D

Edited by friedrich
Link to comment
Share on other sites

Cekaj, sad vidim da si ti boba, bio si jel tako pre 2-3 godine na ruru?

Mislim glup ti je kambek, daj malo sisa-picka humora, ove padavicarske fore su ono proslost.

Dakle daj slike nekih sisa od drugarica ako imas.

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

Cekaj, sad vidim da si ti boba, bio si jel tako pre 2-3 godine na ruru?

Mislim glup ti je kambek, daj malo sisa-picka humora, ove padavicarske fore su ono proslost.

Dakle daj slike nekih sisa od drugarica ako imas.

hm, humor? [dozey]

jbg druze, pre 2-3 godine sam nestao sa RURa i otishao na malo ostrvo na pacifiku:

104004A-island.jpg

gde sam tek pre par dana uspeo da upadnem na mrezu nekih pirata sa susednog ostrva, i evo, ponovo imam net, jupiii :)

sad mi treba malo vremena da skontam shta sam sve ovde propustio..

a, jbg, shto se drugarica tiche, jedina drugarica ovde mi je:

nubiandoe1.jpg

malo je stidljiva i ne voli da se fotka, ali ako hocesh josh fotki moje drugarice potrudicu se da ih dobijesh..

s' poshtovanjem Boba

Link to comment
Share on other sites

hm, humor? [dozey]

jbg druze, pre 2-3 godine sam nestao sa RURa i otishao na malo ostrvo na pacifiku:

gde sam tek pre par dana uspeo da upadnem na mrezu nekih pirata sa susednog ostrva, i evo, ponovo imam net, jupiii :)

sad mi treba malo vremena da skontam shta sam sve ovde propustio..

a, jbg, shto se drugarica tiche, jedina drugarica ovde mi je:

malo je stidljiva i ne voli da se fotka, ali ako hocesh josh fotki moje drugarice potrudicu se da ih dobijesh..

s' poshtovanjem Boba

Kaci kaci kaci. I malo vrcavije te sastave, a ne ko ona novinarka kurira sto pise o nasim pevaljkama. Dakle daj jos sisa pa makar i kozjih!

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...