Jump to content

PS3 na monitoru


b1oh4zz4Rd

Recommended Posts

Jel postoji neka varijanta da nakacim PS3 na monitor? (LCD ako ista znaci :/)

Imam i neku TV karticu, trebalo bi da moze cinceve, mada nikad nisam isprobao jel rade, pa bi mi najvise odgovarala varijanta da prikacim direktno na monitor (a i tako je valjda bolji kvalitet, s obzirom da mi je tv karta sranje :( )...

I pls komentare tipa uzmi plazmu itd, zadrzite za sebe, ili mi uplatite na racun sumu dovoljnu za neku plazmu/LCD koja ce da mi bude bolje resenje.

Link to comment
Share on other sites

Može, ali monitor mora da ima HDMI ili DVI ulaz, i taj ulaz mora da podržava HDCP enkripciju. U protivnom dobićeš samo crnu sliku.

Jedan od podržanih monitora je Samsung T220, košta oko 200 evra.

Preko TV karte je sranje, em je drastično lošija slika em postoji malo kašnjenje u prikazu (zbog TV karte, što nije bitno pri gledanju TV-a, ali je bitno pri igranju).

Link to comment
Share on other sites

Ja sam skoro kačio PS3 na neki ASUS monitor i sve je radilo kul. Jedino je monitor bio bez HDMI-ja ali je stizao sa DVI to HDMI kablom, pa nije bilo zvuka, ali je pored toga sve šljakalo kul. Ovaj monitor je bio neki malo skuplji, doduše, ali starije generacije. Već sledeća je stizala sa HDMI-jem gde predpostavljam da je još lakše povezivanje.

Link to comment
Share on other sites

na PS3 mozes da namestis da zvuk ide preko AV kabla , dok slika ide preko HDMI-a

Have you ever noticed that it's only 'perfect' people who are murdered or killed in horrific accidents?

"He was the perfect son" or "She was the perfect daughter."

"Such a tragic accident they were the perfect family."

"They died together, the perfect couple till the end."

Makes me glad I abuse my kids and beat up my wife.

Kind of makes me immortal.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...