Jump to content

moj potpis je dobio smisao


Recommended Posts

  • 3 weeks later...

Relja(jedan od dvojice iz Elitnih odreda) ide sa mnom na fax,i to smo bas dobri. U sustini,decko je pametan,da kazes normalan,ali je mnooogo nafuran i nalozen...inace se bavi glumom,sad je bas bio u Kanu sa nekim srpsko/francuskim filmom(bice premijera kod nas na jesen),a ovo mu je samo hobi...

Ono sto pokusavam da kazem,mozda i sebi postavim naglas pitanje,kako tako "normalan i pametan" decko ne kapira kakvo je ovo sranje od muzike,teksta,i svega ostalog...

edit: 2 zla u jednom...

Edited by LESkOpoz

2ch4bup.jpg

Link to comment
Share on other sites

Ne znam, ali meni je taj cvija skroz u redu. Decko se bavi muzikom (nemojte odma raspaliti ovde) i muzicar i umetnik je proporcionalno svojoj inteligenciji i umecu (koliko god da je to). Radi nesto, zaradjuje, samim tim pomaze svojima, ne zivi od mamine sise, nije lezilebovac, ne igra igrice po ceo dan. Radi ono sto voli, ima podrsku gomile ljudi, prca, ima para. Sve pozitivno.

To sto ta "muzika" nekom ne prija jbg, ni meni ne prija zvuk Dimmu Borgira pa necu reci ARGHH SOTONE!

Da dodam, rep ne volim, pogotovo nas. Nadje se po koja strana pesma da se covek napali ali to samo Longleyy moze i plus nareze specijalno za mene :*

edit: 2 zla u jednom...

Elitni su sranje, ali Bobiska je objasnio. 5 hiljada eura trazi da dodje da peva lajv kod drugara u lokal. Jebeno sranje, puno para :-(

Link to comment
Share on other sites

MIMA & SANDRA RIBE SA ASFALTA

http://www.youtube.com/watch?v=1ul80o0rL_E

[roflmao]

koja pesma jbte :S

Relja(jedan od dvojice iz Elitnih odreda) ide sa mnom na fax,i to smo bas dobri. U sustini,decko je pametan,da kazes normalan,ali je mnooogo nafuran i nalozen...inace se bavi glumom,sad je bas bio u Kanu sa nekim srpsko/francuskim filmom(bice premijera kod nas na jesen),a ovo mu je samo hobi...

Ono sto pokusavam da kazem,mozda i sebi postavim naglas pitanje,kako tako "normalan i pametan" decko ne kapira kakvo je ovo sranje od muzike,teksta,i svega ostalog...

edit: 2 zla u jednom...

sta ga bole tuki, kara nalozene klinke, pije pice po klubovima za dz i usput zaradi i neki dinar :)

radim iskljucivo po preporuci

Link to comment
Share on other sites

Decko se bavi muzikom (nemojte odma raspaliti ovde) i muzicar i umetnik je proporcionalno svojoj inteligenciji i umecu (koliko god da je to).

e jebiga sad, umetnik sigurno nije:) sto se tice inteligencije i umeca, daj brate, nemojmo se praviti blesavi i vredjati inteligenciju sagovornika, ne pravis ovakve pesme zato sto si umetnik i hoces da se izrazis. kao, on nema mogucnosti ili potencijala ili skila da pravi bolje, pa pravi ovako, ne, nego pravi ovako zato sto hoce, a to sa porivima jednog umetnika i muzicara apsolutno nema nikakve veze i tu nema sta da se prica.

Radi nesto, zaradjuje, samim tim pomaze svojima, ne zivi od mamine sise, nije lezilebovac, ne igra igrice po ceo dan.

kakve ovo ima veze sa bilo cim? ja njega ne poznajem, a pretpostavljam ni ti, ne vidim zasto i kako da diskutujemo o takvim stvarima. ljudi su ovde komentarisali ono za sta imaju elemenata i sto su videli na linku i netu, a to je njegova muzika, njegova pojava i tako to, a u njegovom slucaju, to je dekadentno i nekvalitetno i epitom jednog groznog sistema vrednosti i to vrlo objektivno. niko nije reko da je cvija lenji skot ili los covek ili sta god. za to bih morao da ga poznajem.

Radi ono sto voli, ima podrsku gomile ljudi, prca, ima para. Sve pozitivno.

pobrkani loncici, pozitivno je ako je neko gotivan, sta ja znam, hrabar, dosledan, veran, mudar itd, a dal prca ili ima para, to me ne interesuje. mislim, ne interesuje me ni ovo drugo (kao sto rekoh, pricamo o stvarima koje znamo, a to su pesme uglavnom), ali kad si vec otisao u tom smeru.

To sto ta "muzika" nekom ne prija jbg, ni meni ne prija zvuk Dimmu Borgira pa necu reci ARGHH SOTONE!

koliko god relativizirali stvari, postoje neki fundamenti kako god okrenes. uopste se ne radi o tome da li je rep kao zanr grozan ili su borgiri sotone. radi se o nekom objektivnom kvalitetu. ja rep obozavam, a borgire ne volim uopste (volim jednu pesmu, a i ta je gej), pa mogu mirno da kazem da borgiri cviji mogu da drze casove iz muzickog, iz komponovanja, iz umetnosti, pa i iz stajlinga ako cemo iskreno:)))

Ono sto pokusavam da kazem,mozda i sebi postavim naglas pitanje,kako tako "normalan i pametan" decko ne kapira kakvo je ovo sranje od muzike,teksta,i svega ostalog...

ti 'faktori inteligencije' mogu, ali ne moraju ici jedni s drugima, lik mozda jednostavno ne poseduje taj muzicki senzibilitet niti muziku dozivljava duboko i intenzivno vec na nju gleda kao na jednu konkretnu prostu privrednu delatnost. to nema veze sa tim da li je on normalan, pametan, lep, srbin ili da li ima plave oci.

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

ti 'faktori inteligencije' mogu, ali ne moraju ici jedni s drugima, lik mozda jednostavno ne poseduje taj muzicki senzibilitet niti muziku dozivljava duboko i intenzivno vec na nju gleda kao na jednu konkretnu prostu privrednu delatnost. to nema veze sa tim da li je on normalan, pametan, lep, srbin ili da li ima plave oci.

lepo si ovo rekao :).

2ch4bup.jpg

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...