Jump to content

Crvena Zvezda


rev

Recommended Posts

jbg mendzi lazetic nije pustio krv pa nije mogao da mu da crveni.

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 801
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Kakav crni Miskovicu u ovoj prici...U sustini: "Zvanicno je usvojen projekat izgradnje novog Zvezdinog stadiona i celog kompleksa oko njega, sa Portugalcima kao investitorima!"

Pa miskovica sam naveo rendom.

A meni stadion na ovom projektu izgleda potpuno isto. Vishe mi izgleda samo "kao projekat celog kompleksa oko njega".

Ali bilo bi lepo da se sve ovo uradi.

Link to comment
Share on other sites

pa nece sigurno da rushe maraknu do temelja da bi zidali novu, ovako ce podici krov na sve 4 tribine, potpuno ih redizajnirati, kao i fasadu + naravno sve ostale sadrzhaje koji su potrebni uz jedan moderan stadion, bazen, dvorana za zagrevanje i brdo prateceg sadrzhaja koji ce pripasti klubu. pritom konfor ne bi trebao biti nishta manji nego na alianz areni, old trafordu i ostalim svetskim stadionima. projekat je super s'obzirom da nas nishta ne koshta a ovaj spor shto grobari imaju oko JNA nam je doshao ko kec na desetku, jer je dosta manja verovatnoca da bi dva takva objekta na istom mestu bila isplativa investitorima, s'obzirom da beograd iovako ima vishak poslovnog prostora a shoping molovi se i nisu pokazali ko neki hit. ono shto je meni bedak jeste shto ce izgleda ostati atletska staza, a s'obzirom da se taj stadion sigurno nece renovirati bar narednih 20-30 godina a verovatno ni tad, osudjeni smo da gledamo fudbal sa 20-30m razdaljine :(

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...