Jump to content

Crvena Zvezda


rev

Recommended Posts

  • Replies 801
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

bolje da puste titulu nego da se brukamo ovako.

I da,evo jedna teorija zavere tj. komentar jednog posetioca,znachi nije moj nikakav drugar,vec od tog nekog zaverenika :)))

Ovo sto pise u ovom komentaru je text e-maila koji sam dobio juce od jednog svog jako dobrog prijatelja. Neki vec znaju,a cenim da i u Blicu znaju.Ja cu samo copy/paste :) "Dostanic je dosao da bude,prvo trener Omladinske,a sada i prvog tima zato sto je extra prijatelj sa Adzicem idi**om debelim!Sve se vrti oko Adzica da znas.Adzic je pre dve,tri godine bio trener Rudara iz Pljevalja jedno sest meseci.Rudar drzi Saric i njegov brat.Da, Saric oko koga se dize frka ovih dana.Tamo se nas bivsi igrac mnogo kockao i morao je da napusti C.Goru i sad duguje pare Saricu.On je dosao u Zvezdu preko crnogorske veze,i tu je samo da bi prodavao igrace i vracao pare.Sta mislis sto je doveden Reljic levi bek iz Rudara?Mislis da je on neki kvalitet?Nije nego da bi se lakse prodao iz Zvezde,a ovaj vratio pare Saricu.Takodje,Adzic i Dostanic u Bg-u zajedno drze kafic,pa eto zasto se ovaj gura.Onda,u Zvezdi se opasno muva i Rajo Bozovic,bivsi gazda Zete.Sta mislis sto su kod nas Savio i Kadu?To su Rajovi igraci.Sve u svemu u Zvezdi se najmanje i pita taj gresni Lukic!Okruzen je sve samim mafiozama.Kupujemo tekme da znas,preko Raje Bozovica.Sigurno cemo osvojiti titulu.Zapisi datum kada sam ti ovo pisao i videces na kraju sezone.E da,i onaj kr**en iz Ds-a je tu,onaj sto je pun para,Vesic, da.On nam namesta tekme takodje,zato sto je bolestan za Zvezdom.Sve u svemu,samo ti navijaci sto nam dolaze,sve ostalo je ku*ac brate moj..."

Edited by gruja

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

Ako ništa, Dostanić valja jer konačno Lazović igra

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Koljete grobare,koljete i svoje,iza parola pistolji vam stoje !!

Ne ozbiljno,ono sto se desilo sinoc je za mene strasno.Taman je na zvezdine tekme opet pocela da dolazi obicna publika ( ljudi sa decom ) i na tome stvarno zavidim ciganima,ali sta sad neki normalan covek da radi? Kako posle ovoga da dovodi dete na tekmu ? Kriva je i zvezda i policija za tako nesto,JEBENI PISTOLJ JE LIK UNEO ,licno sam za engleski sistem,mada znam da je to nemoguce,ali mora vise da se stane na kraj huliganima,u skorije vreme se dogodio napad na pandura,taton (doduse to nije na stadionu,ali isti kurac) i sad ovo ,ocigledno neko brani te careve i samo gledam dokle ce vise ovako...

ps nije trol

pss poz

Um caruje, Dundo Maroje!

 

click me

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...