Jump to content

Crvena Zvezda


rev

Recommended Posts

  • Replies 801
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Sto je najgore taj lik sto je upucan mi je ortak,on je burazer od mog ortaka iz srednje,bash sam sa njim pre 2 nedelje bio na tekmi... strashne stvari se deshavaju, kiks za ceo sever,kiks za obezbedjenje,kiks za klinca koji ga je upucao... rechi su suvishne...

ONE LOVE, TJM!

www.last.fm/user/uNkindTJM

Link to comment
Share on other sites

Nije to jedan lik, nego ceo taj retardiran 'pravda za urosa' trip. Nije ni malo cudno da se desi ovako nesto, kada kriminalci-vodje sede u upravnom odboru. (da ne bude zabune, identicno misljenje, ako ne i gore, imam i o Partizanu i likovima koji su glasali za Djurica na skupstini, recimo)

Link to comment
Share on other sites

ja sam ono dosao na sljaku i video sta se dogodilo i bio sam apsolutno shokiran.Ipak,mala digresija,utisak dana mi je bio onaj siroti ker koji je ostao bez shapa zahvaljujuci nekom monstrumu,pa mi ovo sto se desava na stadionima ne predstavlja apsolutno nista zbog cega bi se chudio.

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

S obzirom na to da se u istom članu "veći neredi gledalaca pre, za vreme i posle utakmice smatraju težim prekršajem", a upotreba vatrenog oružja na tribinama svakako nije sastavni deo fudbalske igre i uspešne organizacije mečeva, jasno je da će crveno-beli dobiti jednu od dve kazne. Ili će šest mečeva na Marakani igrati bez prisustva gledalaca, ili će od dve do dvanaest utakmica igrati van "određenog područja", što je istim pravilnikom pojašnjeno kao "igrališta koja se nalaze 30 kilometara od mesta prekršaja".

sad,sta je bolje :D

kako god,decko je ucinio uslugu Grobarima...

Edited by alpha

Um caruje, Dundo Maroje!

 

click me

Link to comment
Share on other sites

Nego cija je greshka, baba milke koja drzi lokalnu trafiku? Greshka je organizaciona od strane Crvene Zvezde zajedno sa policijom.

We must all fear evil men. But there is another kind of evil which we must fear most and that is the indifference of good men !

Link to comment
Share on other sites

Ma kako mogu da kazu da je to greska fudbalskog kluba,kad mozes u cega bombu da uneses bez problema...ko je ijednom usao na sever zna..

A sto ti mislis da je nemoguce uvesti engleski zakon??

sta mislis kako se unosi na sever one silne baklje :) pa navijaci su u upravi kluba :)

Samo zato sto zivimo u Srbiji...voleo bih da gresim,ali...

zato sto im ne odgovara :)

Нема  будућности без истине.

Link to comment
Share on other sites

Engleska je uredjena drzava ciji drzavni cinovnici i sami ne zasluzuju zatvor, za razliku od nasih. Tako da je to kod nas malo teze moze da prodje, a da treba, treba takav zakon...(teze u smislu shto ce komentar random navijaca koji je uhvacen da bude: SHTA BRE MAMU IM JEBEM ZA BAKLJU TVORZA 6 MESECI BATICE A DINKIC KRADE NA VELIKO PA NIKOM NISTA PRAVDA ZA MENE I UROSA)

Ne moze selektivno da se oznaci samo jedna negativna pojava u drustvu, i da krene svim silama da se resava, a da je suplje na sve druge strane. (meh valjda ste me shvatili, malo sam popio)

A u ovom cirkusu sa ranjavanjem, jedna od najjadnijih stvari mi je to sto je otisla delegacija zvezde u posetu tom liku. Covek se bre bavi kriminalom, to je bio OKRSAJ ko zna zbog cega, a ne sasvim neduzna zrtva.

Edited by leisure
Link to comment
Share on other sites

sta ako ako,treba da nas kazne 5 meseci bez publike,a ne 5 meceva.

I JOS ULAZEMO ZALBU KAO PUNO JE!

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

taj rad! ovako ce se usrati odigrati derbi kako treba. ako hoce titulu, svakako moraju da pobede u derbiju... bilo da su danas pobedili, ili 5. maja...

osmog, petog je kup za koji me zabole kurac

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

ja skoro nisam video smešnijeg igrača od njega, šta je tek sve promašio sad protiv Javora, to je tuga

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...