Jump to content

Guitar Hero World Tour za PC


Recommended Posts

dule:

bezveze ti je fora, mora da si trezan! nisam nerd nego mi se ovo cini kao zgodan singing trenazer:)

vudu:

pa to je sjajno, imas i vizuelni prikaz kolko si zajebo/nisi zajebo. do jaja. kucao sam ja usb mikrofon u gugl i nemam pojma, izgleda da je to obican mikrofon samo se prikljucuje na usb, pa je onda skuplji, nemam pojma cemu to. mislim, ajde da je neki profiji kondenzatorski, pa da mu treba napajanje, al ima ih i za tipa 20 jura, ispada da su to majkovi od pet jura samo se kace na usb. nemam pojma.

urgh:

znaci moze da se pomera po oktavama.

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

pa dobro, al valjda je interesantno da vidis kolko dobro pogadjas tonalitet...ili kao vezba vokalistima, a? znaci ne mozes da pjevas recimo za oktavu nize, ne prepoznaje igra to kao tacan ton? a i pretpostavljam da nije problem sve to postici u falsetu. ipak mi je najprivlacnije to sa mikrofonom, lici na karaoke sa statistikama. ovo ostalo je igrarija, a za ovo ti treba autenticni instrument, tj glas.

Naravno da mozes da pevas u visoj ili nizoj oktavi.

Link to comment
Share on other sites

pa naravno da ne setapujem, nego sam mislio da mozda, posto verovatno registruje hercazu, ne moze u drugoj oktavi ako mu je stavljena samo ta konkretna frekvencija da je tacna. al eto, moze.

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

raspakovao sam svih 16 sad. I sad radi. Mrtva vista, kontam da je zbog toga pravila problem, i "continue" dugmeta :)

hahha... sad kaze "Error in command line" kad pokusam da ga ubacim u Daemon tools..

Skindam sad poslednju verziju daemona, nadam se da ce pomoci.... ne razumem u cemu je problem...

Evo radi sa novim daemonom [blue]

Link to comment
Share on other sites

evo nekih oficijelnih informacija, jedino shto su izvucheni iz hands-on previewa sa gamespota

Aspyr plans to release World Tour in North America in June this year, and will bundle the game with one wireless guitar controller. An Aspyr spokesman told us that the PC version of the game will also be compatible with PlayStation 3 peripherals, so wannabe rockers can round out the band experience by buying separate PS3 drums (and an extra guitar). Any USB microphone will work with World Tour on the PC.
Sledeci put kad uzmem gitare provericu ovo.
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...