Jump to content

SD Partizan 09/10


leisure

Recommended Posts

da dolaze zbog para sigurno :)

hvala Bogu imao sam priliku da budem tamo i upoznam igrache koji su iz NCAA otpalili u evropu.

jedini razlog je da se igra evroliga i da tu mogu da steknu afirmaciju. ja ne mogu ni da zamislim crnca koji ce da dodje i da mi kaze ''yo dule je sjajan trener, hocu da postanem bolji'' jer je njima svima mentalitet uhvatili smo Boga za muda.

zato ti kazem, nemoj da si dezurni genijalac na forumu dozvoli da i neko drugi neshto zna ako je moguce :P

Does sponsors helping to you and your team or?

-Yes he support us at all but it was really tough to for him and because there is no sponsors.

kole ce prevesti.u redu je...

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ahahahahah, i to je tacno. Idi onda na VK Crvena Zvezda. A da ni on ne postoji. Hahahhaha! Necemo vise o chergi, da ne bude kako imamo kornflekse. :)

Poz care heheheheh,nek si im reko!

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

Ahahahahah, i to je tacno. Idi onda na VK Crvena Zvezda. A da ni on ne postoji. Hahahhaha! Necemo vise o chergi, da ne bude kako imamo kornflekse. :)

gtfo

"When you want to succeed as bad as you want to breathe, then you'll be successful".

"Nearly all men can stand adversity, but if you want to test a man’s character, give him power".

Superbia in Proelio

Link to comment
Share on other sites

Ahahahahah, i to je tacno. Idi onda na VK Crvena Zvezda. A da ni on ne postoji. Hahahhaha! Necemo vise o chergi, da ne bude kako imamo kornflekse. :)

evo,lepo te molim,bez ikakvog hejta,vrati se na cs podforum,tj. napusti sportski

Um caruje, Dundo Maroje!

 

click me

Link to comment
Share on other sites

evo,lepo te molim,bez ikakvog hejta,vrati se na cs podforum,tj. napusti sportski

ajde pali alpha cigane na tvoj topik,sta te briga sta mi pisemo na ovom!

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

da je bilo pravde :) a nema je :) partizan bi bio u prvom sesiru :) prokom je ove sezone bio dobar :) ali im je crnac koji igra pleja vec otisao :) a on je bio jedan od glavnih :) tako da sve zavisi kakav tim naprave ove sezone :)

Нема  будућности без истине.

Link to comment
Share on other sites

Niko da napiše da će partizanova jedinica u novoj sezoni biti iskusni Radiša Ilić!

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

To mi nije jasno, Brana Ilić je bio jedan od najboljih igrača prošle godine

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

da je bilo pravde :) a nema je :) partizan bi bio u prvom sesiru :) prokom je ove sezone bio dobar :) ali im je crnac koji igra pleja vec otisao :) a on je bio jedan od glavnih :) tako da sve zavisi kakav tim naprave ove sezone :)

ako mislish na davida logana, on je igrao dvojku u prokomu, ako ne mislish, oprosti :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...