Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

J

U nedelju u Novi Sad sa drustvom, dodjemo ujutru, vratimo se uvece, malo da obidjemo i taj grad.

Mozete i da odete popodne i da se vratite pre crtaca u 7:15, posto nije to bas tako veliki grad...:)

Inace, bas je vruce napolju...sinoc odigrao par basketa i bilo mi tesko...:)

QUOTE (Kojot @ Apr 21 2009, 03:24)

relnao pametna devojka se ili iskenaj pre sexa ili se izklistira tusem i namaze pomadom

Link to comment
Share on other sites

Auu, jedva sam spavao nocas, znaci na selu sam komotno zaspao kad legnem, tamo je inace nocu oko 15 stepeni, a ne ko ovde 25, tamo se pokrijem cebetom i lepo zaspim, ovde sam se prevrtao celu noc trazeci ohladjeno mesto na jastuku...

Od kako igram sa Krekijem, moja zena vise ne hrche.

Link to comment
Share on other sites

Данас само пејб \o/\o/\o/

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

Prihoda nema... :(

Pare nisu problem...nema ih...:(

Jbg..tako sam ja peko kajganu kod terazijske chesme 3 godine....:(

Edited by absolute

QUOTE (Kojot @ Apr 21 2009, 03:24)

relnao pametna devojka se ili iskenaj pre sexa ili se izklistira tusem i namaze pomadom

Link to comment
Share on other sites

ajd drugari pomoc mala...izguglajte mi negde prosvetni glasnik sa pravilinikom o vrsti strucne spreme nastavnika i strucnih saradnika u osnovnoj skoli...nadjoh samo par linkova, al nigde nema samog teksta, vec se navode brojevi glasnika u kome je to objavljeno...fala:)

srpskivojnik-3.jpg

Link to comment
Share on other sites

dule daj mi tacan naziv propisa koji ti treba

Pravilnik o vrsti stručne spreme nastavnika i stručnih saradnika u osnovnoj školi

a na ovom linku sam nasao nabrojane brojeve prosvetnog glasnika gde se pominje to, pa vidi ako mozes da nadjes neki od njih

http://www.propisi.com/mart-2009.html

stija car\o/

stavi u spojler samo, da ne smetamo ostalima:)...imas pivo ili rakiju od mene!:)

srpskivojnik-3.jpg

Link to comment
Share on other sites

drugari, da li administrator sistema u firmi, kada se nakaci preko remote desktopa na neki komp, moze da vidi sta se trenutno desava na tom kompjuteru?

Na primer, da li admin koji se u nakaci u trenutku dok ja pisem ovaj post, moze isti i da procita? Ili vidi samo moj desktop i normalno sve sta imam na kompu?

Edited by Failure.Sanitarium
Link to comment
Share on other sites

drugari, da li administrator sistema u firmi, kada se nakaci preko remote desktopa na neki komp, moze da vidi sta se trenutno desava na tom kompjuteru?

Na primer, da li admin koji se u nakaci u trenutku dok ja pisem ovaj post, moze isti i da procita? Ili vidi samo moj desktop i normalno sve sta imam na kompu?

on ce se preko RDP-a ulogovati sa svojim userom i prekinuce ti rad. Ako se uloguje sa tvojim user/pw (sto ne znam zasto bi on imao tvoj pw) on ce lockovati tvoju sesiju, i tad ce moci da ti vidi desktop i sve ostalo, ali ce tvoj komp biti lockovan. Takodje mora da ti bude enablovan remote, koji nije enablovan po difoltu (mada to admin moze da uradi tako sto ce izmeniti registry na tvom kompu, jer i registry ima remote, ali i tad je potreban restart tog kompa, sto ces naravno primetiti)

Ovo sto ti je rev rekao nema bas velike veze sa RDP-om koji dolazi uz windows xp/vistu/7

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Vidi ovog Stiju kako mi pravi konkurenciju...:)

ocu i ja pivo...:)

evo ti nesto o japanu...stari sake konzumatoru...:)

Japan (Modern World Nations)

Author: Charles F. Gritzner, Douglas A. Phillips, Kristi L. Desaulniers

File size: 4.7

File type: pdf - 150 pages

It is one of the most amazing countries in the world. The Japanese call it Nippon or Nihon, meaning the source of the Sun. Others call it the Land of the Rising Sun.We call it Japan. This small nation of scattered islands off the eastern coast of mainland Asia is often called the “Miracle of the Orient.” It has risen from obscurity and self-imposed isolation to a position as a global economic giant in little more than a century. Yet considering the country’s physical geography, its history, and its huge population,Japan should have been a huge failure. Japan had to overcome many seemingly insurmountable obstacles to achieve its present-day place among major world nations. The Japanese peoples’ spirit, determination, work ethic, and knowledge have been their primary tools in achieving this “miracle.”

http://rapidshare.com/files/174463845/japan.rar

Edited by absolute

QUOTE (Kojot @ Apr 21 2009, 03:24)

relnao pametna devojka se ili iskenaj pre sexa ili se izklistira tusem i namaze pomadom

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...