Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Timez 4 ada \o/

Have you ever noticed that it's only 'perfect' people who are murdered or killed in horrific accidents?

"He was the perfect son" or "She was the perfect daughter."

"Such a tragic accident they were the perfect family."

"They died together, the perfect couple till the end."

Makes me glad I abuse my kids and beat up my wife.

Kind of makes me immortal.

Link to comment
Share on other sites

Razmislio sam i previse. Pazi ja sam seriju krenuo da gledam pre recimo 2 meseca, a kada se serija zavrsila u americi po svim novinama je bilo kako su ljudi razocarani i zbog cega. Fakticki znao sam kraj, ali nisam ocekivao ovakvo sranje. Da ne spoilerishem sad napisacu za par dana poduzi post pa cu ti poslati na pm :)

Link to comment
Share on other sites

Zavrsio sopranove i smorio se ko dupe kako su usrali kraj.

^^

hahaha, sačekaj malo da ti se sve slegne, pa opet razmisli :)

jebote kori koji je ovo put da ljudima isto pises :D

ja i dalje gledam na fox crimu svaki dan kao retard stare epizode repriziraju po 40x ali zelim da vidim dokle ce to tako biti :D

jebo pas mater, moracu da krenem malo ranije da ustajem, da se pripremam za vojsku i posao:)

au dule ja sam ipak verovo da ces naci neku vezu a ti samo jos jedan pesadinac :(

Link to comment
Share on other sites

Ora'ovaca, kruska, spricer, pivo. Vepar, srndac, paprikas (zec), rostilj. Bio u selu loma. vinograd.

Jos mi ortak (Hide) poslao mail da se mozda ranije vraca. Jao, ja sam srecan sada. Aj gl hf.

There are people who almost never smile but are almost always happy.

Link to comment
Share on other sites

Ti paprikaši su totalno overrejted. Ništa dok se ne obrnu pljeskavice.

Našao sam juče u bajsu račun iz Bulevara iz avgusta 2005 godine tj. pre četiri godine. Punjena pljeskavica je bila 180 dinara, isto koliko i belo mesto. Eto, ako nekoga zanima :)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...