Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

sedim na poslu, kolega pušta muziku, koje sranje ova Azra, je ne znam zašto su se ljudi ložili/i dalje lože na to.

ja ne znam kako ljudi mogu da se loze na tehno/rejv sranja???

ahhh razumem, nakljukaju se pa im je svejedno sta im ispira mozak!!!

We are just a moment in time,

A blink of an eye,

A dream for the blind,

Visions from a dying brain,

I hope you don't understand....

Link to comment
Share on other sites

for ($i=1; $i==0; $i++)

The people can always be brought to the bidding of the leaders. That is easy. All you have to do is tell them they are being attacked and denounce the pacifists for lack of patriotism and exposing the country to danger. It works the same way in any country.

Link to comment
Share on other sites

ja ne znam kako ljudi mogu da se loze na tehno/rejv sranja???

ahhh razumem, nakljukaju se pa im je svejedno sta im ispira mozak!!!

Ja se izvinjavam gospodine, moj post zaista nije bio korektan i asertivan. Trebalo je da glasi ovako:

"Sedim na poslu, kolega pušta muziku izvesne grupe neobičnog naziva - "Azra". Ja razumem da se ovakva muzika dopada izvesnom broju ljudi, međutim meni lično ne odgovara ovakva vrsta muzike, posebno interpretacija, koja me podseća na takozvani turbo folk.


S Poštovanjem,


Nikola Lozo


"

Edited by Niggrola
Link to comment
Share on other sites

ne valja muzika u globalu, eto, to su saljivi tiruliru zvuci, azra su saljivi turiruri zvuci, pink flojd su saljivi vijuuu vijuuuuu zvuci, a metalika su saljivi dzdz zvuci. ja sam za to da ne slusamo nista!

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

Ja se izvinjavam gospodine, moj post zaista nije bio korektan i asertivan. Trebalo je da glasi ovako:

"Sedim na poslu, kolega pušta muziku izvesne grupe neobičnog naziva - "Azra". Ja razumem da se ovakva muzika dopada izvesnom broju ljudi, međutim meni lično ne odgovara ovakva vrsta muzike, posebno interpretacija, koja me podseća na takozvani turbo folk.

S Poštovanjem,

Nikola Lozo

Terra Divina d.o.o.

Novi Sad

www.terra-divina.com

"

na sta onda mene ta vasa muzika podseca, ne znam, zato ni ne mogu da je slusam..

to je umetnost, to ti ne shvatash

ne shvatam, pitam se da li neko moze da je shvati, ako uopste ima poentu?

kao sto ti ne shvatas azru, ili shvatas, ne bitno...

We are just a moment in time,

A blink of an eye,

A dream for the blind,

Visions from a dying brain,

I hope you don't understand....

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...