Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

verovatno zato shto sheta sa sekirom u glavi koju joj je zabo SATAN jer je hejtovala Srbiju [:D] ruzno joj stoji

shljaka josh danas i sutra, pa onda mini odmor za vikend na srebrnom jezeru

bar neshto....zbog civilne imam samo nedelju dana odmora ove godine

Link to comment
Share on other sites

a zashto? mislim zasho da izuzimash Bjork?

zato sto je glupa lol

anyway taliban, sprcaj na islandu i obavezno salji fotke. osim ako si gej, u tom slucaju nas fotke ne zanimaju, nhf :)

The people can always be brought to the bidding of the leaders. That is easy. All you have to do is tell them they are being attacked and denounce the pacifists for lack of patriotism and exposing the country to danger. It works the same way in any country.

Link to comment
Share on other sites

anyway taliban, sprcaj na islandu i obavezno salji fotke.

Bas sam cuo da su Islandjanke doooobre i da se daju ko lude hahahah. Zivi bili, pa videli [8D]

Joj kakva mi je devojka čačkala po ustima jutros, joooooj. Lepa, kulturna i elokventna. Jbj.

jBj, al si nosio SSI i ode mas' u propas':D

Link to comment
Share on other sites

Egzekli :D

Gradishte je bash do jaja, samo ne znam zasto se ljudi lozhe da je najbolja, meni su i ostale plazhe isto toliko dobre ko ta

A u kuba libre-u ima toliko pichaka da to nije zdravo bilo, moram da naucim da igram tu salsu prokletu :))

Link to comment
Share on other sites

Radim rad o tahionima, ovde u Petnici, i upravo sam shvatio da mi je neko uzeo (najverovatnije slucajno - pomesao sa svojim) sve papire na kojima je 9 dana izvodjenja formula, hipergeometrijskih funkcija, drljanja zajebanih diferencijalnih jednacina... I to 9 dana kvalitetnog rada, ne bleje...... Ako ih ne nadjem do kraja seminara, ne gine mi 15 dana "recovery"-ja u Beogradu i na moru.... Failovo sam skroz, kad ne pazim takve stvari :(

Link to comment
Share on other sites

brate.. diploma, iskustvo.. ne mozhesh da nadjesh bolji posao? :)

Za sada je sve jalovo...:(

U stvari, ko kad trazis ribu...lep, pametan, elokventan, nadaren :)...ali ribe vole "sa pikseta u mechci...", sto rece Dragisha Binic svojevremeno :)

QUOTE (Kojot @ Apr 21 2009, 03:24)

relnao pametna devojka se ili iskenaj pre sexa ili se izklistira tusem i namaze pomadom

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...